Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akinau

space grey için kılıf önerirmisiniz teşekkürler

Spigen Tough Armor simsiyah tank gibi yapıyor telefonu çok iyi kavrıyor. Kullanıyorum memnunum.
    Ayrıca düşme gibi olasılıklarda çarpmanın etkisini azaltıcı etkisi ile yumuşatma etkisi var.
    Tavsiye ederim 80 tl ye almıştım yanılmıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Bugün Zorlu Center'da cihazın ekranının sağ üstü oynadığı için 0'ı ile değiştirildi. Aynı sorunu yaşayanlar varsa gitmenizi öneririm anında değişiyor.

aynı yer benim telefonda oynuyor telefon iphone 5s ve istanbula ne zaman gideceğim bilemiyorum

Ekranın sağ üstü nasıl oynuyorki ben anlamadım

Sağ üst taraftan ekran camı hafif yukarı kalkmış. Bastırınca tık tık ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarjım %15in altına indiğinde su gibi gidiyor şarjım birden 10a falan düşüyor. Veya %100 doldurup çıkarınca birden 96ya düşüyor. Sonra telefonu açıp kapadım 98 oldu. Ne yapmam lazım ?

• MERHABA arkadaşlar.5s telefonumdaki sorun 3 gün önce durup dururken başladı. sorun. şarj göstergesi takılı kalıyor hiç düşmüyor. telefonu yeniden başlatınca değişiyor oda öyle takılıp kalıyor. fazla ısınıyor ve şarjı cabuk tüketiyor ve en kötüsü telefon kapanıp açılmaya başladı kendiğinden. çözüm önerisi olan varmı? neden olur cihazım yurtdışı pasaport kayıtlı.. teşekkürler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alarma -- 24 Ağustos 2014; 12:40:38 >
  • alarma A kullanıcısına yanıt
    Telefona önce bir soft reset atin (home ve power tuşu basılı 10sn civarı tutun)

düzelmez ise restore yapın.
  • semih1441 S kullanıcısına yanıt
    batarya kalibrasyonu bozulmuş olabilir.

Telefonu %100 sarj edin ve 5 dakika sonra sarjı çıkarın, ardından %1 e kadar inmesini bekleyin, bu arada sarj etmeyin, tekrar full sarj yapın.

Kısacası bu süreçte aralarda hiç sarj etmeden, bataryayı full dolum ve full bosalim yapin. Kalibrasyonu düzelir.
  • 5.5 sene kadar nokia 5230 dan sonra iphone 5s bu telefon müthiş bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

batarya kalibrasyonu bozulmuş olabilir.

Telefonu %100 sarj edin ve 5 dakika sonra sarjı çıkarın, ardından %1 e kadar inmesini bekleyin, bu arada sarj etmeyin, tekrar full sarj yapın.

Kısacası bu süreçte aralarda hiç sarj etmeden, bataryayı full dolum ve full bosalim yapin. Kalibrasyonu düzelir.

Hocam peki 3g ile internette 5 dakika kalsam şarj %4-5 iniyor. Normal bir değer mi?
  • arkadaşlar telim nerdeyse 10 ay olcak 5S 16 gb.Bugün 1 saat falan mesaj yazarken watsap twitter vb o kadar çok kasma olayı yaşadım ki çok şaşırdım.Neden yapmış olabilir acaba? şimdi normale döndü gibi.
  • Beyler su Apple 5s Case'in iç yanları, yani yanlari orten kismin ici yumuşak bir malzemeyle mı kapli yoksa plastik mi? Alsam çıkarıp takarken telefon çizilir mi? 4si kap takip çıkarırken çizik çizik etmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar 2000 tlye kadar düşmüş hatta 1999:)
  • Herkese iyi günler . Siz değerli kullanıcılara bir şey danışmak istiyorum . Telefonum 3G açık 2 saat internette gezinince %60 şarj harcıyor . Sizce bu normal midir ? Teşekkürler ...

• Sıfır 5s Aldım daha 2 haftalık

fakat üst tuşu sallanıyor gibi arada boşluk var ne yapmami önerirsiniz? 4s kullaniyordum gayet saglamdı hiçbir sıkıntı yoktu şimdi sanki oyuncak tuş gibi geliyor sallanma var arada hafif boşluk falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: takma ad

Beyler su Apple 5s Case'in iç yanları, yani yanlari orten kismin ici yumuşak bir malzemeyle mı kapli yoksa plastik mi? Alsam çıkarıp takarken telefon çizilir mi? 4si kap takip çıkarırken çizik çizik etmiştim.

6 aydır kullanıyorum kesinlikle çizecek bir malzeme değil içi çok yumuşak ve koruyucu

• quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

Sıfır 5s Aldım daha 2 haftalık

fakat üst tuşu sallanıyor gibi arada boşluk var ne yapmami önerirsiniz? 4s kullaniyordum gayet saglamdı hiçbir sıkıntı yoktu şimdi sanki oyuncak tuş gibi geliyor sallanma var arada hafif boşluk falan?

Bende de aynı şey var bir sorun olduğunu sanmıyorum sallayınca ses gelenler de var herkeste olan bir şey

• Aynı sorun bende de var hocam . Üst tuş sallanıyor ve ses yapıyor . Forumda önemli birşey olmadığını yazmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cagritas

Herkese iyi günler . Siz değerli kullanıcılara bir şey danışmak istiyorum . Telefonum 3G açık 2 saat internette gezinince %60 şarj harcıyor . Sizce bu normal midir ? Teşekkürler ...

Normal hocam

• iDenis kullanıcısına yanıt
    yani kılıfın içi tamamen, yanlar dahil yumuşak değil mi?
    sağolun hocam, Elago flex case alacaktım, dediğiniz gibiyse vazgeçtim sayenizde ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pusulasız Adam

Beyler iPhone 5 veya 4S alınırmı iphone 6 yı bekleyip 5s mi alayım ne yapayım kafam çok karıştı bi telefona ihtiyacım var oyun oynarım genelde internette gezinirim

iphone 6'yı bekleyip 5s alın... sadece sizin değil herkesin kafası karışsın..
  • Günaydın arkadaşlar,

Ben 5s gold'umu bugün sattım 1500TL'ye 6'ya daha 2 hafta var ama erken mi sattım acaba :)
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.