Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    normal kullanımda bu kadar çabuk bitmez ancak 2 saat oyun oynadığın için pili sömürmüş bence durum normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Arkadaşlar merhaba.Apple'ın açıkladığı şarj problemi bende ortaya çıktı sanırım.
    Telefonu dün teslim aldım,akşamdan sabaha kadar şarjda bıraktım.Saat 11'e doğru şarjdan çıkardım ve 1.5-2 saat civarı oyun,genel ayarlar ve 30 civarı msj attım akşam saat 4'e kadar şarjım %23'e düştü.Telefonu şarja bağlayıp oyun oynamaya devam ettim ama şarj halen %23'de sabit kaldı,hatta bir ara %22'ye düştüğünü bile gördüm.
    Apple desteği aradım gayet güzel ilgilendiler,ancak benim telefonun apple'ın belirlediği hatalı seriden olmadığını söylediler ve cihazın yazılımını tekrar kurmamı sorun devam ederse de değişim talebinde bulunacaklarını söylediler.
    Arkadaşlar anormal değil mi bu durum?Böyle birşey başına gelen oldu mu?

Oyun oynarken telefon cok guc ceker, ve isinir tabi bu oyuna gore degisir eger isinirsa ve isinacak gibi olur ise sarj olmayi guvenlik onlemi olarak keser muhtemelen yapmissinizdir da gene de soyleyeyim kapatip 5 dk bekleyip acip kullanmayi denediniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

300 lira fazla verip erken gelsin diye 32lik mi alsam diyorum ama o aradaki farkın acısı önümüzdeki aylarda kötü çıkabilir.yahu hiç bir yerde yok mu şu an normal fiyata, 3-5 hafta beklenir mi

valla ben aynen öyle yaptım 16GB lıklara 3-5 hafta diyordu. 32 lik gold aldım 5-7 iş günü diye hala bekliyorum ürünler işleniyorda. 4 işgünü oldu yarın 5. işgünü inş. yollarlar
  • Arkadaşlar pilin çabuk bitmesini kullanıma bağladım.Fakat şarja taktıktan sonra şarjın hiç dolmaması ve hatta geriye düşmesi beni böyle düşündürdü.Daha öncede ip4 ve ip5 kullandım ama hiç böyle bir problemle karşılaşmadım.
    Gamlı baykuş telefonu kapatma işlemini yapmadım çünkü direk apple'ı aradım,şu anda da yazılım güncellemesi yapıyor.
    Edit:Şarja bağlıyken yaklaşık 10 dakika oyun oynamaya devam ettim,bu süre içinde de aşırı bir ısınma oluşmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtgb -- 7 Kasım 2013; 16:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Yav he he demekten kendimi alamadım

Şu anda amerikadan aldığım best buy verizon iphone 5s te size he he demek ten kendini alamadı :)
  • telefonum bugun saat 2 de geldi fakat bi sorunum varwifi bağlantısında sorun yaşıyorum.
    bağlantı kendiliğinden kopup duruyor. mesela bir uygulama indirirken uygulama indirilemiyor hatasınu veriyor yeniden dene dediğimde devam ediyor sebebi nedir?
  • benim space gray ekran sağ üst köşede uynama var. parmakla bastırınca içeri doğru giriyor. ekranda iphone 4 e gör baya sarımsı. sallayınca güç düğmesinden ses gelmesi, home buttonundaki klik sesii bende de var. apple stordan değişim taleb edeceğim. 20 kasım a kadar sebeb belirtmeden geri gönderme hakkım var. üzgünüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memokan -- 7 Kasım 2013; 17:59:38 >
  • 16 gb gold.

Şuan siparişte fakat ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Arkadaşlar merhaba.Apple'ın açıkladığı şarj problemi bende ortaya çıktı sanırım.
    Telefonu dün teslim aldım,akşamdan sabaha kadar şarjda bıraktım.Saat 11'e doğru şarjdan çıkardım ve 1.5-2 saat civarı oyun,genel ayarlar ve 30 civarı msj attım akşam saat 4'e kadar şarjım %23'e düştü.Telefonu şarja bağlayıp oyun oynamaya devam ettim ama şarj halen %23'de sabit kaldı,hatta bir ara %22'ye düştüğünü bile gördüm.
    Apple desteği aradım gayet güzel ilgilendiler,ancak benim telefonun apple'ın belirlediği hatalı seriden olmadığını söylediler ve cihazın yazılımını tekrar kurmamı sorun devam ederse de değişim talebinde bulunacaklarını söylediler.
    Arkadaşlar anormal değil mi bu durum?Böyle birşey başına gelen oldu mu?

Dostum senin sorunun güncellemeden olmuş olabilir iphone 4s ile aynı sorunu 6-7 ay önce yaşamıştım itunes ile telefonuna restore atarsan sorunun düzelecektir bende sorun kökten çözülmüştü.

• belli ki 5s de de 5 deki gibi kolaycana yamulma sorunu var...
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Görüştüğüm yetkilide böyle restore etmemi söylemişti,şu an yeniden yüklüyor bakalım bir değişiklik olacak mı.Daha dün geldi telefon böyle bi sorun çıkarmasını aklım almadı.
  • emrtgb kullanıcısına yanıt
    itunes ile yapmalısın bu işlemi o zaman düzelecektir. Bu sorun genelde telefondan güncelleme yaparken internet filan kopunca oluyor yani bende öyle olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

telefonum bugun saat 2 de geldi fakat bi sorunum varwifi bağlantısında sorun yaşıyorum.
    bağlantı kendiliğinden kopup duruyor. mesela bir uygulama indirirken uygulama indirilemiyor hatasınu veriyor yeniden dene dediğimde devam ediyor sebebi nedir?

Up yardım lütfen kafayı yicem. Birde safaride ekranı aşağı kaydırırken yavaş kayıyor nasıl hızlandırırım

• Allah Turkiye Apple Store a sabir versin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon yarın geliyor, ben de ne nano sim kart ne kılıf dımdızlak ortada kaldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oskis

quote:

300 lira fazla verip erken gelsin diye 32lik mi alsam diyorum ama o aradaki farkın acısı önümüzdeki aylarda kötü çıkabilir.yahu hiç bir yerde yok mu şu an normal fiyata, 3-5 hafta beklenir mi

Yalnisiniz war 32 likte 5hafta sonra geliyor en iisi 64 almak oda ömurluk gider

yok artık, sabah derste sıkılıp baktım 5-7 gündü uzay grisi için

Hala oyle adam keklemis seni

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Uyku modunda sarj fazla mi gidiyor arkadaslar? Telefon uykudayken, wifi acik, bildirimler acik, 3G kapali sekilde saatte %1 gidiyor gibi?

Normal hatta eski iphonelere gore iyi geldi

• İcim acidi la :/

• Türkmenli kullanıcısına yanıt
    youtubeda ak-47 ile telefonu tarayan adam vardı
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    adamlar haklı, sadece 64 GB'lar için 5-7 gün görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.