Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba şu an iphone 5s mi alayım yoksa iphone 6 beklenmeli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fkureci F kullanıcısına yanıt
    Bu soruya çok çeşitli binlerce cevap verilebilir her yonden ihtimallere dayalı net konuşmak zor tercih meselesi

• Dün Vodafone'dan 16gb Siyah aldım. İlk Apple ürünü kullanışım. Cidden güzel telefon. Artık kolay kolay android kullanmam gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: techill

Dün Vodafone'dan 16gb Siyah aldım. İlk Apple ürünü kullanışım. Cidden güzel telefon. Artık kolay kolay android kullanmam gibi :)

İos, çöp androidden iyidir iyi.
  • Yani beklemeye değer mi 6 yoksa direk 5s alınmalı mı

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Adalette çalışan biri olarak, arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla tüketici hakları yenilendi ve bu süre 15 güne çıkarıldı ama kimse uygulamıyor o ayrı bir konu .. Siz hakkınızı arayın hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: fkureci

Merhaba şu an iphone 5s mi alayım yoksa iphone 6 beklenmeli mi

Iphone 6 bekle 7-9 ay sonra çıkar Iphone 6 çıktığı zaman da 7-8 ay bekle 6s çıksın sonra 7 bekle derken telefon alamazsınız.Günümüzün teknolojisinden faydalanın bir aylık bir süre olsa çıkışına neyse diyeceğim.Yine de karar sizin alın 5s kullanın keyfinize bakın sonra da 6s alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

quote:

Iphone 6 bekle 7-9 ay sonra çıkar Iphone 6 çıktığı zaman da 7-8 ay bekle 6s çıksın sonra 7 bekle derken telefon alamazsınız.Günümüzün teknolojisinden faydalanın bir aylık bir süre olsa çıkışına neyse diyeceğim.Yine de karar sizin alın 5s kullanın keyfinize bakın sonra da 6s alırsınız

Bende öle düşünüyorum ama yinede biraz aklımı kurcalıyo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

quote:

Bende öle düşünüyorum ama yinede biraz aklımı kurcalıyo

o zaman telefon felan alamazsınız siz hep aklınızı kurcalar böyle ...
    Bu arada androidi en cazip kılan şey büyük ekranlı telefon modellerinin olması Iphone 6 çıktığı zaman nasıl bir patlama yapacak büyük ekranlı olarak göreceğiz şahsen sadece büyük ekran diye android kullanıyordum 4 senedir ama artık tak etti canıma :)

• benide ekleyiiinn

16 gb 5s gold
  • Ben bugün aldım 5s üç sorum olacak arkadaşlar;

1)Hücresel kapalıyken ve wifi açıkkende o operatörün yanında internet bağlantısını bildiren animasyon dönüyor bu normal mi ?
    2)Bu parlaklığı otomatiğe alıyorum,ama pek baskın değil yani en sona çekiyorum mesela elimle parlaklığı onu pek indirmiyor,veya tam tersi en aşağıya çekiyorum yukarı çekmiyor fazla bu normal mi ?
    3)Bu home tuşu ileride sıkıntı çıkarıyor mu ? Önceki iphonelarda vardı böyle bir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgay007 -- 16 Nisan 2014; 1:19:35 >
  • quote:

Yani beklemeye değer mi 6 yoksa direk 5s alınmalı mı

Beklediğin her gün için kendine kızacaksın ilerde....

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Ben bugün aldım 5s üç sorum olacak arkadaşlar;

1)Hücresel kapalıyken ve wifi açıkkende o operatörün yanında internet bağlantısını bildiren animasyon dönüyor bu normal mi ?
    2)Bu parlaklığı otomatiğe alıyorum,ama pek baskın değil yani en sona çekiyorum mesela elimle parlaklığı onu pek indirmiyor,veya tam tersi en aşağıya çekiyorum yukarı çekmiyor fazla bu normal mi ?
    3)Bu home tuşu ileride sıkıntı çıkarıyor mu ? Önceki iphonelarda vardı böyle bir sorun.

Bildiğim kadarıyla;
    -Wifi açıkken otomatik olarak bağlanabileceği ağ arıyor normal
    -Parlaklığı otomatiğe aldığınızda bir müddet sonra devreye giriyor
    -Home tuşu kullanıma bağlı olarak değişir, titiz kullanırsanız bozulacağını sanmıyorum
    İyi günlerde kullanın....

• quote:

Orijinalden alıntı: Araştır

quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Ben bugün aldım 5s üç sorum olacak arkadaşlar;

Bildiğim kadarıyla;
    -Wifi açıkken otomatik olarak bağlanabileceği ağ arıyor normal
    -Parlaklığı otomatiğe aldığınızda bir müddet sonra devreye giriyor
    -Home tuşu kullanıma bağlı olarak değişir, titiz kullanırsanız bozulacağını sanmıyorum
    İyi günlerde kullanın....

Tesekkurler :)

• İlk şarj için nasıl sizce :))
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• arkadaşlar merhaba
    bir arkadaşımın kardeşi emlak işi yapıyor ve hürriyet emlak trafından kendisine bir ip 5s gold 16gb telefon hediye edilmiş tabi hediye olduğu için faturası falan yok şimdi bu telefona herhangi bir şey olduğunda garantisi nasıl olacak
    yada diyelimki telefonu sattı bunu alan kişi garantiye nasıl gönderecek fiyat cok düşermi satmayıda düşünüyor zaten telefona hiç sim kartı falan takılmamış sadece kutuyu açmış bakıp yerine koymuş kendisindede zaten 5s var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

İlk şarj için nasıl sizce :))

İlk şarja göre gayet iyi.
    3G ve bildirimler açık mıydı?

• Arkadaşlar telefon dün elime geçti. Gayet memnunum. Rehberimi oyunlarımı müziklerimi aktardım ancak fotoğrafları aktarmada sıkıntı yaşıyorum. İtunes ile beceremedim yardımcı olurmusunuz. Bu arada listeye beni de ekleyebilirsiniz 5s gold 32 gb. Beyaz istiyordum ancak 15 gün beklemem gerekiyordu. Bende gold aldım. Burada bir sıkıntı var. Telefon gayet hoş duruyor ancak sanki bayan telefonu damgası yemiş gibi ? Yoksa ben mi pimpirik yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

İlk şarj için nasıl sizce :))

İlk şarja göre gayet iyi.
    3G ve bildirimler açık mıydı?

Açıktı hocam ve gün boyu wifi de açıktı

whatsapp twitter ve foursquare sürekli kullanımdaydı, özellikle whatsapp

• 5 saat son kullanım sürem :)
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.