Yüzbaşı
22 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba bu konuda pek bilgim olmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. Acil olarak bir fotoğraf makinesi alacağım. Hafta sonları bisikletimle gezilerde kaliteli fotoğraf çekebileceğim taşıması kolay bir fotoğraf makinesi alacağım. Yaptığım kısa bir araştırma sonunda
http://www.hepsiburada.com/canon-powershot-sx700-hs-30x-optik-zoom-dijital-fotograf-makinesi-p-FTKOMPCANSX700-S
bu üründe karar verdim. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz daha iyi bir fotoğraf makinesi varmıdır yoksa bunu gözü kapalı al dermisiniz. Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar 7. ayın 19'unda iftar yemeğimi yedikten sonra bisikletimle spor yapmaya çıkmıştım.Bisikletimle yolun sağından giderken 3 4 metre ileride kasis vardı ve yanıma bir araç aniden yanaştı ve kasise girmemek için birden sağa kırarak bana çarptı ve kaçtı. Ben yolun tam sağında ilerliyordum ve bana çarpan kişi kasise girmemek için yolun kenarında araç park yerleri bulunan yeri kullanarak bana çarptı ve sonra gaza basıp kaçıp gitti o an panikle plakayı aldım neyse ambulans polis felan geldi hastaneye kaldırıldık düşme esnasında dizime ters bastığımdan ve düşme esnasında emar sonucuna göre bağlarda zedelenme ve menisküs yırtığı oluştu ve bir hafta sonra ameliyat olacağım.Kazadan sonra 15 gün rapor aldım ve ameliyattan sonra da büyük ihtimalle 2-3 ay işime dönemeyeceğim.Bana çarpıp kaçan kişi 19 20 yaşında, arabaya 2 kız atıp zibidi gibi gezirmuş daha sonra davacı olduğum karakolda gördüm güya korkup kaçmış.Telefon ediyorlar davadan vazgeç gerekenı yapalım gibisinden ancak ben bu kişinin ceza almasını istiyorum.Çünkü ben şanslı olabilirim belki başka birini öldürecek bunun vebali bana da gelir çünkü haksızlığa sessiz kaldığım için kendimi vicdanen rahat hissedemem.
Bu aşamada haklı haksız durumu , çarptıktan sonra kaçması, yaşının küçük olması ve kural ihlaline karşı benim haksız olduğum bir durum olur mu bilmem ama insanlığın bittiği dünyamızda yaşamaya çalışmak gerçekten çok zor.
Bir bisiklet tutkunu olarak lütfen saygılı olalım bisiklet motosiklet kullanıcılarına sizin küçük bir hatanız bizim hayatımızın sona ermesine neden olur.
Daha önce bu tür bir kaza başına gelmiş olanlar bana bildiği kadar yol gösterebilir mi? Sonra ki aşamalarda neler bekliyor beni.
merhaba arkadaşlar bugün ıphone 5s alacagim fiyati 1600 tl bir aylik beyaz yurt içi garantili.Bu fiyata xperia z1 kullandim lg g2 kullandım.1020 kullandim .Samsung düşünmüyorum.sizce 1600 kısa eder mi?
Test...
Merhaba arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum.Lumia 1520 mi yoksa Sony xperia Z1 mi?.
Merhaba arkadaşlar...bilgisayarda genelde müzik dinlemek için 5+1 veya 7+1 ses sistemi tavsiyesi istiyorum...En son kullandıgım sistem Creative s750 idi...Çok memnun kaldıgım bir setti ancak ürünü para ihtiyacından dolayı elimden çıkarmıştım...Şu anda da sony lbt vr90 av m.seti var pc ye bağlı...Amacım müziklerin yanında oyunlarda veya azda olsa filmlerde istediğim ses performansını alabilmek...Kimse logitech z5500 övmesin bu ilanda 5 liralık uydulardan ses aldıgını sanmasın kimse...Aslında yine creative s750 almayı düşünüyorum fakat temiz bir ürün bulamıyorum...Bu ürüne eşdeğer olarak sunabıleceğiniz bir ürün varmı?Bu konuda yardımcı olursanız en azından bilgilerinizi paylaşırsanız ilgili arkadaşlarda faydalanır...Bütce max 1000 tl
merhaba arkadaşlar elimde niva av3000 5.1 set var ...bu seti ben pcye baglıyarak kullanıyorum...ben hassas kulak yapısı olan biriyim bu seti satıp yeni bir ses sistemi almak istiyorum pcde kullanacagım..genellikle müzik dinlerim....sony mhc rg595 müzik setini almak istiyorum sizce bu ürün bas ve tiz konusunda nasıl başarılı mı?benim istediğim en kısık seste bile bas sesini hissettirebilecek bir sistem istiyorum....logitech z5500 de düşündüklerim arasında var ama müzik için en dogru cihazın müzik seti olduugu kanaatindeyim .bana bu fiyat aralıgında önerebileceğiniz pcde kullanılabilecek cihazlar nelerdir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..maximum verebileceğim miktar 500tl

grove bass ve prologic özllikleri hakkında da bilgi verirseniz sevinirim
merhaba arkadaşlar windows xp işletim sistemim.. windows açılışta hata veriyordu bu sitede bir arkadaşın dediğini yaptım (hata veren dosyayı tarattım baslat /çalıştır regist bölümünde arkadaşın dediği gibi dosyayı tarattım ve buldugu dosyaların hepsini sildim :( ) pc şimdi açılmıyor...masa üstü ögeleri gelmiyor pc tam açılıyor kişisel ayarlarınız yükleniyor diyo sonra oturum kapanıyor...cözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm...
f8 tuşuna bastıgımda güvenli mod açılmıyor ve bios açılıyor...çözüm bulamadım nette size danışayım dedim..şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için
Merhaba arkadaşlar BENDE NİVA AV3000 EV ANFİSİ VAR 5.1
-2 KANAL 150W 4 OHM
-3 KANAL 80 W 4 OHM
RMS GÜÇTE...BEN PASİF SUBWOOFER ALIP CENTER GİRİŞİNE TAKMAK İSTİYORUM BASI ARTTIRMAK İÇİN SİZCE NASIL OLUR KULLANAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRSE SEVİNİRİM....(SİSTEMİN BASI NORMAL BİR İNSANA GÖRE ÇOK İYİ AMA BEN KISIK SESTE BASLI MÜZİK DİNLEMEK İSTİYORUM )
SİZCE ANFİYE BİR ZARARI OLURMU??
ARKADAŞLAR BİR HAFTA ÖNCE PC'YE WİNDOWS XP'Yİ KURDUM .... DAHA SONRA BİLGİSAYARI HER AÇTIGIMDA 2 SEÇENEK GELİYOR ÖNÜME
1 WİNDOWS XP
2 WİNDOWS XP KUR(VE 2. SEÇENEK SEÇİLİ OLUYOR HER SEFERİNDE)
DİYE HER SEFERİNDE KURULUMA TEKRARDAN BAŞLIYOR VE ÇIKMAK ZORUNDA KALIYORUM....BUNU NASIL İPTAL EDEBİLİRİM..BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İLGİNİZ İÇİN
Hakkında
Meslek: Güvenlik görevlisi
İlgi Alanları: KickBoks, Akıllı Telefonlar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 525
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 10.489 (Bu ay: 64)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.