Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kralcr1994

7.1 neden olmasın? ben 2 gün önce aldım 7.1 ile çıktı

aynen ya... vatan bilg. internetten aldım, dün geldi telefonum, 7.1 çıktı şok oldum. jb elimde patladı yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

7.1 neden olmasın? ben 2 gün önce aldım 7.1 ile çıktı

aynen ya... vatan bilg. internetten aldım, dün geldi telefonum, 7.1 çıktı şok oldum. jb elimde patladı yine.

Ben dün aldım 7.0.6 geldi

Bu arada eski telefonum galaxydeki rehberi usb ile .vcf uzantılı kaydettim. Bunu nasıl iPhone'a aktarabilirim?

Edit: Hallettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Métropol -- 15 Nisan 2014; 10:04:58 >
  • Aldıkk bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Bu arada eski telefonum galaxydeki rehberi usb ile .vcf uzantılı kaydettim. Bunu nasıl iPhone'a aktarabilirim?

nasıl hallettiniz hocam. açıklayın arkadaşlar da öğrensinler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

quote:

Aynen hocam anlatirsaniz super olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    Lokasyon servislerini kapatabilirsiniz. arka tarafta uygulamalar sürekli gpsle yer bulmaya kasar ve şarjınızı yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

Hocam bende z1 imi satmayı düşünüyorum abimin ısrarı hemde z1 deki sorunlardan dolayı 5s e geçmeyi planlıyorum. Aklımda sorular var hocam cevaplarsanız sevinirim.

-batarya nasıl malum z1de 3000 Mah batarya var.
    -Sabit hafıza sıkıntı çıkarır mı (32gb almayi planlıyorumda.)
    -z1 i ne kadara sattınız acaba. :)

Merhaba hocam ben de Z1 den Iphone 5S'e geçenlerdenim.
    -Batarya Z1 göre çok iyi 3000 mAh felan hikaye kalıyor bu telefonu kullandığınızda bunu çok net söylüyorum.
    -Ben Z1 de Hafıza kartı kullanmadığım halde 7-8 gb boş alan kalıyordu ki bu yüzden Iphone 5s 16 gb aldım ve yine 8-9 gb lık alan boş.Bu kişisel bir durum.Size 32 gb fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum.
    -Z1 1500 liraya satmıştım 1 ay felan oluyor en uygun fiyatı ben yazmıştım yeter ki elimden çıksın diye düşünerek :)
    Şu anda Z2 çıkacak ve Z1 bundan çok etkilenecek ve 5-6 ay sonra Z3 vs gibi amiral model çıkaracak ve 1 sene içinde cihazınız yarıyarıya piyasası düşecek.Buna da katlanılır ancak yazılım konusunda SONY çok sorunlar çıkarmaya başladı.Asıl katlanılmaz olan bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

Lokasyon servislerini kapatabilirsiniz. arka tarafta uygulamalar sürekli gpsle yer bulmaya kasar ve şarjınızı yer.

Tam anlamadım hocam biraz daha açar mısınız? Nereden neyi kapatmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

quote:

Aynen hocam anlatirsaniz super olur.

Ben Mcbackup programı ile 1 dk da bütün rehberimi almıştım iphone a hiçbir kablu kullanmadan mail ile hallediyorsunuz hereyi internette görsel anlatımlar mevcut bakabilirsiniz.

• Galaxy telefonda rehbere girdim, USB'ye aktar dedim(USB Dışa aktarmak) daha sonra galaxy'yi pcye bağladım. Hafıza kartının içinde rehber0001.vcf diye bir dosya var, onu masaüstüne attım. Daha sonra iCloud.com'a girdim, giriş yaptım. Kişiler sekmesine girdim. Sol alttaki Ayarlar menüsünden vCard ile içe aktarı seçip masaüstündeki vcf uzantılı dosyayı seçtim ve işlem tamam :)
  • arkadaşlar telefona jelatin yaptırmayı düşünüyorum, kendimiz alsak yapamaz mıyız yapıştırma işini?
  • evet arkadaşlar note 3- z1- htc one- lg g2 32 gb gibi bir çok telefondan sonra note 2 kullanmaya başlamıştım onu eşime verip iphone 5s gold satın aldım,

- cihaz aşırı karizma kullanım süresi baya iyi gözüküyor genelde 3g ile nette fazla zaman geçiçiririm yani gerçekten çok iyi fakat bu kullanım suresi note2 z1 vs gibi tellerdekii ekran süresiyle aynı anlamamı geliyor, eğer öyleyse bu cihaz 1570 ma pil ile nasıl bu kadar uzun kullanım süresi sunabiliyor.

-7.1 e jb çıkarsa ve yaparsam bana ne getirisi olur ? htc one da kernel ile yaptığım gibi ekrana iki kere dokunarak uyanma vs özellik ekleyebilirmiyiz , ve jb den sonra cihaız tekrar garantiye sokmak adına nasıl bir yol izlememiz gerekir biliyorsunuz iphone un garanti olayı baya önemli,

- hep devasa ekran kullanan biri olarak ekran bir tuhaf değişik geldi ufak ve amoled e göre cansız, yani erkanda klip izlemez film izlemek, fotolara bakmak en basitinden bir note 2 kadar bile heyecan vermiyor, bu sürekli note 2 deki durumları kıyaslama psikolojisinden nasıl kurtulucam

-sadece resim değişmesi yerine bu cihaza tema vs vs yükleyemezmiyiz?

• Métropol kullanıcısına yanıt
    Şurdan yapabilirsiniz hocam.

http://sosyalmedya.co/ios7-sarj/
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam apple ürünleri normal kullanımda kişiselleştirmeye izin vermez.

Eğer o konularla çok ilgili ve meraklıysanız, telefonu jailbreak yapın. sonsuz bir kaynak mevcut ondan sonrası için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

Şurdan yapabilirsiniz hocam.

http://sosyalmedya.co/ios7-sarj/

Konum servisleri sadece foursquare için açık yaptım hocam diğerleri kapalı, onun dışında air drop tıkladım kapalı yaptım.
  • Arkadaşlar telefonuma aliexpress.com dan kılıf alacağımda şuan 0.3 mm lik bir kılıf kullanıyorum.Spigen yada diğer markalardan 5s gold için kılıf önerebilir misiniz ? Bumper olmasın yalnız.
  • arkadaşlar beni de aranıza ekleyin, gold 5s 64 gb ile aranızdayım.
    5 senedir android kullanıcısı olarak, kesinlikle ios-apple-iphone kullanmam derdim, ama bu zamana kadar kullanmadığıma pişman oldum.
    ios bir başka, tamam android de iyi ama iphone on numara telefonmuş...
    bu arada bazı wifi ağlarına katılamadı diyor. bunun çözümü nedir bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: real07

Arkadaşlar telefonuma aliexpress.com dan kılıf alacağımda şuan 0.3 mm lik bir kılıf kullanıyorum.Spigen yada diğer markalardan 5s gold için kılıf önerebilir misiniz ? Bumper olmasın yalnız.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-new-fashion-ultrathin-0-5mm-clear-TPU-case-for-iPhone-5-5S-soft-GEL/1677062338.html

• quote:

Arkadaşlar telefonuma aliexpress.com dan kılıf alacağımda şuan 0.3 mm lik bir kılıf kullanıyorum.Spigen yada diğer markalardan 5s gold için kılıf önerebilir misiniz ? Bumper olmasın yalnız.

0.3 mm kılıf bu mu hocam?http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-iphone-5-5s-03-mm-ultra-ince-kilif-seffaf/productDetails.aspx?productId=telkilcs4uiph503mb&categoryId=16102#Gorseller

Eğer buysa önerir misiniz bunu? Bende ilk defa kılıf alacağım da, şeffaf olmasını istiyorum

• quote:

quote:

0.3 mm kılıf bu mu hocam?http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-iphone-5-5s-03-mm-ultra-ince-kilif-seffaf/productDetails.aspx?productId=telkilcs4uiph503mb&categoryId=16102#Gorseller

Eğer buysa önerir misiniz bunu? Bende ilk defa kılıf alacağım da, şeffaf olmasını istiyorum

Evet bundan hocam hayalet kılıf olarak geçiyor.Bana kalırsa al kullanımı rahat.

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.