Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Temi kurulum at o zaman hocam sadece kisiler resimler o kadar baska bisey yedekleme uygulama falan buyuk ihtimal uygulama kaynaklidir diye dusunuyor

Restore ettim, sorun aynen devam etmekte.

Servise gönder bence

Şimdi servise yollasam, hiçbir hata bulunamadı deyip, geri yollayacaklar. çok kötü durumdayım şuan

Banada olmuştu bataryayı değişip yollamışlardı kanka ondan dedim

iCloud hesabınızı silin, sorun çözülüyor

İphoneumu bul devre dışı kalıyo ama dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dec 2013'de yazdik eklememisiniz. 5S Space grey 32 gig
  • Chrome kullanıyorum

Youtube çok yavaş. Zenmate ile hızlanıyor laptop ta. Peki iphonedaki chrome a zenmate nasıl yüklenir

Yada alternatif

• Arkadaşlar Çin'den aşağıdaki aluminyum kapaktan getiriyorum, hazır sipariş geçmişken 5 tane aldım.. Eğer çekimde düşüklük v.s. gibi bir problem olmazsa 4 taneyi isteyen arkadaşlara gönderebilirim ;
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    Hangi web sitesinden aldın ?

• daedlus kullanıcısına yanıt
    Resmin üstünde yazıyor.
  • dostum samsung s5 ve htc one m8 hayal kırıklığı yarattı aynı hayal kırıklığı iphone danda gelir gibime geliyor :) çok büyük yenilikler olmaz tahminimce max a8 işlemci belki bir ihtimal 2 gb ram, ips i artırırlar , pil mAh değeri gibi rutin klasik yenilemeler. Tamamen zevk meselesi eğer hoşuna giden bir telefonsa 5s alabilirsin ama bunu alırım eylülde 6 çıkar çok pişman olurum diyosan kesinlikle bekle 5s le mutlu olamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

dostum samsung s5 ve htc one m8 hayal kırıklığı yarattı aynı hayal kırıklığı iphone danda gelir gibime geliyor :) çok büyük yenilikler olmaz tahminimce max a8 işlemci belki bir ihtimal 2 gb ram, ips i artırırlar , pil mAh değeri gibi rutin klasik yenilemeler. Tamamen zevk meselesi eğer hoşuna giden bir telefonsa 5s alabilirsin ama bunu alırım eylülde 6 çıkar çok pişman olurum diyosan kesinlikle bekle 5s le mutlu olamazsın.

5s le mutlu olamayan hiçbi telef(9+1) la mutlu olamaz bence
  • arkadaşlar ölü pixel olduğunu nasıl kntrol edicez*
    ölü pixel olması iyi midir?
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Servise göndermekten başka çaren yok kardeşim durumdan rahatsızsan,bu mesajı yazarken %3 gitti ne demek birde wi-fi deyken böyleyse ve ekran bir süre açık kalmadan bu olduysa ortada net problem var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mt28

dostum samsung s5 ve htc one m8 hayal kırıklığı yarattı aynı hayal kırıklığı iphone danda gelir gibime geliyor :) çok büyük yenilikler olmaz tahminimce max a8 işlemci belki bir ihtimal 2 gb ram, ips i artırırlar , pil mAh değeri gibi rutin klasik yenilemeler. Tamamen zevk meselesi eğer hoşuna giden bir telefonsa 5s alabilirsin ama bunu alırım eylülde 6 çıkar çok pişman olurum diyosan kesinlikle bekle 5s le mutlu olamazsın.

5s le mutlu olamayan hiçbi telef(9+1) la mutlu olamaz bence

Çok iddialı oldu dostum bu laf. Telefon tamamen zevk meselesi
  • Benide ekleyebilirsin usta
    Iphone 5s uzay gri 16 gb

• veri kullanımını nasıl en aza indirebilirim acaba? ayrıca bazen wifi ile bağlıyken bile internet paketimden gidiyor.

• Ekleyebilirisin 16gb gold

• Hiçkimse eklenmiyor Maşallah takip ediyorum ben dahil birçok kişi mesaj atıyor bir kişi dahi yeni eklenmedi forumu açan arkadaş pasif durumda
  • Benim iphone 5s'in dokunmatiği sapıtıyor arada. Ekran kasarak hareket ediyor ve dokunduğumda saçma sapan tepkiler veriyor. Başına böyle bişe gelen biri var mı ? Napabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: medemin

Benim iphone 5s'in dokunmatiği sapıtıyor arada. Ekran kasarak hareket ediyor ve dokunduğumda saçma sapan tepkiler veriyor. Başına böyle bişe gelen biri var mı ? Napabilirim ?

Isınmadan dolayı kaynaklanıyor benim ipadimdede öyle bir sorun yaşadım

• Son iki günde iki defa başıma geldi. Büyük bir sorun teşkil etmesin sonradan ? İpadiniz düzeldi mi ?

• EMRE4488 kullanıcısına yanıt
    Bencede kardeş

• Appstoreden ne ücretli ne ücretsiz birşey indiremiyorum nede güncelleme yapıyorum ne zaman appstore girsem giriş yapmak gerekiyor diyor giriş yapıyorum kaet bilgilerini istiyor ininal kart kullanıyorum giriyorum bilgileri red ediyor kaç gündür çıldıracağım .

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.