Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Temi kurulum at o zaman hocam sadece kisiler resimler o kadar baska bisey yedekleme uygulama falan buyuk ihtimal uygulama kaynaklidir diye dusunuyor

Restore ettim, sorun aynen devam etmekte.

Servise gönder bence

Şimdi servise yollasam, hiçbir hata bulunamadı deyip, geri yollayacaklar. çok kötü durumdayım şuan

Banada olmuştu bataryayı değişip yollamışlardı kanka ondan dedim

iCloud hesabınızı silin, sorun çözülüyor

Dün şarjımın hızlı bittiğini ve telefonun ısındığını söylemiştim, iCloud hesabını kaldırıp kurdum sorun çözüldü.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: medemin

Son iki günde iki defa başıma geldi. Büyük bir sorun teşkil etmesin sonradan ? İpadiniz düzeldi mi ?

Evet düzeldi sizinkinde durum nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben de 32 Gb Gold modelini alarak aranıza yeni katıldım. İlk kez iphone kullanıyorum pek tecrübem yok sormak istediğim bir konu var; telefonun ısınma durumuyla ilgili. Telefon konuşması yaparken falan pek ısındığını hisstemedim ama oyun oynarken ya da internette biraz gezinince telefonun arka kapağında bir sıcaklık hissediyorum öyle çok bariz el yakan cinsten değil ama bir anda hissedilir bir sıcaklık oluyor. Dün bir oyun indimiştim (285 Mb) indirirken bayağı ısınmımıştı yalnız. Ayrıca internete de hiç 3G den bağlanmıyorum, hep wifii üzerinden girdim şu ana kadar. Telefonda 5-10 dakika minion rush oyununu falan oynuyorum o ısınmayı hemen hissettiriyor (aşırı değil ama) eşimde G2 var onun telefonuyla oyun falan oynarken böyle ısındığını hissetmedim. Belki alüminyum kasa olmasından ötürü normal bir durumdur diye düşünmek istiyorum ama tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak istiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

• Edit: Mesaj tekrar yollandığı için sildim, kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basilisk lizard -- 28 Mart 2014; 0:27:45 >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    İ could U nasıl kaldırdınız? Bende yapıcamda

• Arkadaşlar TR'den ip5s almak için tavsiye edebileceğiniz bir elektro market var mı? Belki indirim olur diye bekliyorum ben. Benim baktığım mağazalar;

Vatan PC
    Bimeks
    Media Mrkt
    İst Bilişim
    Teknosa

Bu mağazalar arasında güvenilmez olan bir mağaza var mı? Birde siz hangi mağazaları tavsiye edersiniz. Garanti konusu önemli. Özellikle brightstar, Genpa ve Kvk garantili bir 5s alıcam kısmetse.

Bu arada sizden rica sabahtan akşama kadar telefonun şarjı götürüyor mu acaba? Şarj konusunda ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can59

Arkadaşlar TR'den ip5s almak için tavsiye edebileceğiniz bir elektro market var mı? Belki indirim olur diye bekliyorum ben. Benim baktığım mağazalar;

Vatan PC
    Bimeks
    Media Mrkt
    İst Bilişim
    Teknosa

Bu mağazalar arasında güvenilmez olan bir mağaza var mı? Birde siz hangi mağazaları tavsiye edersiniz. Garanti konusu önemli. Özellikle brightstar, Genpa ve Kvk garantili bir 5s alıcam kısmetse.

Bu arada sizden rica sabahtan akşama kadar telefonun şarjı götürüyor mu acaba? Şarj konusunda ne dersiniz?

Apple Online Store

• quote:

Arkadaşlar TR'den ip5s almak için tavsiye edebileceğiniz bir elektro market var mı? Belki indirim olur diye bekliyorum ben. Benim baktığım mağazalar;

Vatan PC
    Bimeks
    Media Mrkt
    İst Bilişim
    Teknosa

İstanbul Bilişim ve Teknosa'dan almanızı tavsiye etmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

Israrla eklenmiyorum.
    1 OCAKTAN Beri 16GB Uzay Gri iPhone 5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Götterfunken -- 28 Mart 2014; 9:15:35 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vatan PC
    Bimeks
    Media Mrkt
    İst Bilişim
    Teknosa

Apple online storedan al hem koşulsuz iade ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • basilisk lizard kullanıcısına yanıt
    İnternet ve oyun zamanı çok rahatsız etmeyen bir ısınma bende de oluyor,işlemcinin en küçük ısınması alimunyum etkisiyle birleşince kendini hemen belli ediyor.3G ve sıcak bir ortam veya hava da bu ısınma kendini biraz daha belli edebilir.Bugüne kadar kullandığım tüm aliminyum cihazlarda bu durumu yaşadım,plastik kasalar sadece bu konuda biraz avantajlı :)

• telefonum 5s sürüm 7.0.6 jb li
    tüm içerikleri ve ayarları sil yapsam ne olur
    otomatikmen 7.1 e mi yükselir sürümüm ?
    semi restore ile filan uğraşmadan
    tüm içerikleri ve ayarları sil diyerek
    ilk haline çevirip tekrardan jb yapar temiz temiz
    kullanırım diye düşünüyorum ama anladığım kadarıyla düşüncelerimde
    bir eksiklik var :)
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Bende de şarj sıkıntısı var da icloud hesabını kaldırdım daha sonra başka bir kayıt yani başka bir mail adresiyle kayıt olmaya gerek var mı yoksa varolan hesapla tekrar giriş yaparsak sıkıntı olur mu ?

• benimde şöyle bi sorunum var okunmamış 1mail var diyo ama yok alayımı sildim taslak gönderilen gönderilmeyen arşiv ama yok o mail üstündeki 1 kaldı
    birde telefon rehberimdeki kullanıcılara imessage ile mesajlaşıyorum yalnızca kardeşime resim atamıyorum herkese imessage ile resim atabiliyorum
    kişiyi listemden sildim bidaha ekledim olmuyor restorede işe yaramadı

• Arkadaşlar bir sıkıntım var yardımcı olacak var mı ?
    Sadece ben taktım sanırım bu duruma kimseden tepki yok.
    İOS 7 ile geldi bana 5S güncellemeyi yaptım şuanda 7.1 fakat Telefon rehberimde birini aradığımda yada biri beni aradığında neden Rehber resimlerine koyduğumda resimler sağda Bit gibi çıkıyor varmıdır büyük resim gösterme ekranda. ? Yardım bekliyorum sizden.

• By_Sert B kullanıcısına yanıt
    7.1 de herkesde aynı sorun var ,ben kullanmıyodum ama eskiden aramalarda resmin tam ekran gösterildiğini hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Sert

Arkadaşlar bir sıkıntım var yardımcı olacak var mı ?
    Sadece ben taktım sanırım bu duruma kimseden tepki yok.
    İOS 7 ile geldi bana 5S güncellemeyi yaptım şuanda 7.1 fakat Telefon rehberimde birini aradığımda yada biri beni aradığında neden Rehber resimlerine koyduğumda resimler sağda Bit gibi çıkıyor varmıdır büyük resim gösterme ekranda. ? Yardım bekliyorum sizden.

Kral 7.1 de ufaldı o resim ,bundan sonra öyle küçük olacak işte

• Hangi Mantıkla hangi Mühendisler böyle düşünüyorlar acaba çok merak ediyorum. Artık güncelleme bekleyeceğiz İnsanlardan tepki alırsa bu konuda. Teşekkürler. İlginiz için.
  • Arkadaşlar 3 gün önce mini retina alınca 5s imin bariz sarı ekranlı olduğunu farkettim. 5s i aldığımdan beri de konuşurken ses sondayken karşı tarafın sesi cızırtılı geliyordu pek önemsemedim. Şimdi değiştirmek istiyorum. 4 ay önce apple store dan aldığım telefonu değişim yaparlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: medemin

Benim iphone 5s'in dokunmatiği sapıtıyor arada. Ekran kasarak hareket ediyor ve dokunduğumda saçma sapan tepkiler veriyor. Başına böyle bişe gelen biri var mı ? Napabilirim ?

Bende dokunmatik sıkıntısı yaşıyorum yani istefiğim noktaya basöakta zorluk çekiyorum ( tavla oynarken taşları seçme ve istenilen noktaya götürürken hep bi yanlışlık oluyor. Birde bu sayfayı ilerletieken yuvarlak çıkıyor ya ...cı sayfa için sarmal şeyi yuvarlıyoruz oradada sorun yaşıyorum o sarmalın çoğu yerinden çevirmeye çalışınca dönmüyo çok uğraştırıyor )

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.