Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.2.1 yüklü 5s'imin pilini tumsarf.com'daki 20 liralık pille değiştirdim. Telefon hızlandı gibi geldi. Bildiğime göre 6 ve üzeri iphonelar yavaşlatıldı. Pil değiştirip performans artışı gören oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    A7 işlemcili cihazlar yavaşlatılmadı. 5S zaten teknik olarak throttling desteklemiyor. Sizin durum psikolojik :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 5s im recovery modda kaldı i tunes 4013 hatasi aliyorum bu durum başina gelen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 5s 10.3.3 yüklü, ios 11 de şuan son durum nasıl

• sanitarium8787 kullanıcısına yanıt
    Benim fikrim, ios 11 e kesinlikle geçmeyin.

• Arkadaşlar bu soruyu ben de merak ediyorum. Cihaz ios 9'lu. 11 en son sürümüne ulaşınca güncellemeyi düşünüyorum. Yapmalı mıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldiği zaman resimdeki gibi App Store üzerinde bildirim görünmüyor. Ancak kendim kontrol edince güncellemeleri öğrenebiliyorum. Güncelleme gelince App Store simgesi üzerinde bildirimlerin gözükmesi için ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Bence geçilsin gram kasma yok neden insanlar eski sürümleri kullanıyor anlamıyorum Bi mucize olsa da ios 12'de gelse 5S'e bu sene 1 sene daha kullansak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

quote:

Bence geçilsin gram kasma yok neden insanlar eski sürümleri kullanıyor anlamıyorum Bi mucize olsa da ios 12'de gelse 5S'e bu sene 1 sene daha kullansak.

iOS 11 de bluetooth wifi kapatmak için ayarlara girmek gerekiyor. Ayrıca şarj 10.3 e göre aşırı hızlı bitiyor. 11.3.3 gelince duruma bakmak gerek.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda da kasma yok ancak şarj konusu gerçekten can yakıyor. Özellikle ios 10.3.3 pil performansı benim kullanımımla günü çıkartıyordu şimdi ios 11.2.5 le ne bir günü çıkartmak günde iki defa şarja takıyorum yinede kıl payı kurtarıyorum. Benim kendimce keşke geçmeseydim diyerek pişman olduğum şey kesinlikle şarj konusu oldu diğer özellikleri konuları vs takmıyorum. Genel olarak baktığımızda ios 11 de öyle hayat kurtaracak yeni özelliklere sahip değil benim fikrimce. Bu yüzden soruyu soran arkadaşın ios 11 e geçmemesi daha mantıklı geliyor bana.

• quote:

quote:

aynen hocam güncelleme desteği bitiyor diye cihazı değiştirmek istiyorum olur da 12 verilirse 1 yıl daha kullanırım ama çok düşük ihtimal olarak görüyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

quote:

aynen hocam güncelleme desteği bitiyor diye cihazı değiştirmek istiyorum olur da 12 verilirse 1 yıl daha kullanırım ama çok düşük ihtimal olarak görüyorum ben

Sanirsam 1 gn tamli telefonlara kesilecek yeni surum ios verilmesi. Sadece 5s degil 6 serisinede verilmeyecegi soyleniyor.

• Ben 5s i satıp se ye geçmeyi düşünüyorum. Se ye güncelleme gelir değilmi beyler?

• HEKTOR-NG kullanıcısına yanıt
    Apple cihazlarına 4 yıl güncelleme desteği sağlıyor. Bu politikasından vazgeçmezse iPhone SE, 2020’ye kadar güncelleme alacak. Şahsi fikrim 4 Haziran’da iPhone SE 2 tanıtılacak. Onu beklemenizi öneririm. Ayrıca ben iPhone 6 serisinin iOS 12 alacağını düşünüyorum. 2014 yılında çıkan bir cihazı 2013 yılında çıkan cihaz ile aynı sürümde bırakmak haksızlık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 15 Mart 2018; 7:0:45 >
  • iOS 12 alacak cihazlar

• Evet bu 5s için son
    6 ve 6 plus için son 1 yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozcan04111974

Evet bu 5s için son

Benim anlayamadığım ikisininde 1 gb rami var. Zaten ios 11 de 5s inde 6 nında problemi aşırı hızlı şarjlarının bitmesi. Bence ios 12 iphone 6 için fiyasko olacak.

Düzeltme= Yanlışlıkla 1 gb yerine 2 yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 17 Mart 2018; 12:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Orijinalden alıntı: oguzozcan04111974

Evet bu 5s için son

Benim anlayamadığım ikisininde 2 gb rami var. Zaten ios 11 de 5s inde 6 nında problemi aşırı hızlı şarjlarının bitmesi. Bence ios 12 iphone 6 için fiyasko olacak.

1 GB rami var ikisininde. Ve işlemci olarak iphone 6 sadece %20 hızlı gerçi o %20'lik fark 6'nın büyük ekranı sebebiyle ortadan kalkıyor. Ios 11'in son sürümünde iphone 6 biraz düzelir. 12'de toprağını atarlar.

• AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Pahallılıktan mecburen 6 plus veya 5s e devam, imkanı olan 6s veya 6s plus alır ram açısından rahatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz Ozcan -- 19 Mart 2018; 19:17:57 >
  • Oguz Ozcan kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle... Fakat 5s bu haliyle bile yetiyor bana(iOS 10.3.3). Keşke 16gb yerine 32 veya 64gb'lık modellerinden alsaymışım. Şu SE'nin yeni modelleri çıksa; ana seriye göre daha ucuz oluyorlar en yüksek kapasiteli olanını alır, 4-5 yıl kullanırım vallahi.
  • 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.