Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce hiç garantiye göndermedim nasıl ve nereden randevu alıyoruz size zahmet ayrıntılı anlatır misiniz? Bir de servise gittiği zaman hemen ayni gün işlem yapılıp değişim oluyor mu? Ben İstanbul'da değilim arkadasa kargolayacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdmsy kullanıcısına yanıt
    http://www.teleservice.com.tr/tr/service-routing.html

Hocam bu sayfada safari için direkt bağlantı yazan yere tıklayıp adımları takip ederseniz sizi istediğiniz yere götürecektir. Cihazınızı arkadaşınıza değilde, direkt olarak kendi bilgilerinizi girerek teleservise gönderirseniz, herhangi bir durumda sizinle irtibata geçerler. Ayrıca telefonla arayıp gerekli bilgileri tuşladığınızda cihazınız hakkında istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

Son olarak " aldığım zamandan beri bu şekildeydi " gibi bir emare kullanmayın cihazı gönderirken.

• İOS 9.3.5 kullanıyorum.

Uygulama desteği ne zaman kesilir?

İOS 10 a geçip öyle kalayım güncelleme yapmayım diyorum uygulama desteğini daha fazla almak icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter yeni güncelleme ile uygulamanın ne kadar cache kullandığını gosteriyor ve bunu uygulama icinden silmemizi sağlıyor. Umarim diğer ios uygulamalarinda da yayginlasir bu ozellik ve gelistiriciler uygulamalarina bu ozelligi ekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TlhYvz

http://www.teleservice.com.tr/tr/service-routing.html

Hocam bu sayfada safari için direkt bağlantı yazan yere tıklayıp adımları takip ederseniz sizi istediğiniz yere götürecektir. Cihazınızı arkadaşınıza değilde, direkt olarak kendi bilgilerinizi girerek teleservise gönderirseniz, herhangi bir durumda sizinle irtibata geçerler. Ayrıca telefonla arayıp gerekli bilgileri tuşladığınızda cihazınız hakkında istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

Son olarak " aldığım zamandan beri bu şekildeydi " gibi bir emare kullanmayın cihazı gönderirken.

Hocam bu teleservice,kvk gibi servisler ile apple zorlu ve akasya center arasında fark var mi? Mesela zorlu centerda ayni gün bakılıp değişim onarım neyse yapılıyor buralarda durum nedir?

Aynı gün yap teslim et şeklinde olmuyor malesef. 21 iş günü içerisinde teslim edilir diyolar. 1 haftada geldiği de oluyor 20 günde de.

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Gelen cihazda sorun yaşadınız mi hocam? Kaç gündür bu swap cihaz olayını araştırıyorum. Basit bi sorun icin telefonu değiştirip sonra daha büyük sorunla karşılaşma riski var ve garanti de bitmiş olacak, 2 yıldır bildiğim cihaz sarılık da aldığımdan bu yana var hiç artmadı ekran kenarında zaten sizde var mi hiç sararma?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Gelen cihazda sorun yaşadınız mi hocam? Kaç gündür bu swap cihaz olayını araştırıyorum. Basit bi sorun icin telefonu değiştirip sonra daha büyük sorunla karşılaşma riski var ve garanti de bitmiş olacak, 2 yıldır bildiğim cihaz sarılık da aldığımdan bu yana var hiç artmadı ekran kenarında zaten sizde var mi hiç sararma?

Benim önceki 5s'te (şu anki swap cihaz) kutudan zaten çerçeve kenarları sarı olarak çıktı. Servise verdiğim vakit ekstradan bir şey olmamıştı. Kutuyu açar açmaz da servise verebilirmişim :) Hiç de rahatsız etmiyordu. Belki de macera yaşama isteğimden güzelim iOS 7'li cihaza kıyıp cihazı servise verdim. 20 gün sonra şu anda kullanmakta olduğum cihazı aldım (iOS 9 ile geldi). iOS 9 son sürüme çekip güncellemeyi kapattım. Gittiği yere kadar artık :)

• Saat ayarı otomatikte saat dilimi Etc/GMT-3
    Üst barda normal ama saat uygulamasında bir saat önceyi gösteriyor.
    Sürüm 9.3.5
    Sürümden mi kaynaklıyor, yoksa benim ayarlarda mı sorun var?
    İos 10 da galiba böyle bir soru yok.
    9.3.5 te olanlar kontrol edebilir mi?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Benim önceki 5s'te (şu anki swap cihaz) kutudan zaten çerçeve kenarları sarı olarak çıktı. Servise verdiğim vakit ekstradan bir şey olmamıştı. Kutuyu açar açmaz da servise verebilirmişim :) Hiç de rahatsız etmiyordu. Belki de macera yaşama isteğimden güzelim iOS 7'li cihaza kıyıp cihazı servise verdim. 20 gün sonra şu anda kullanmakta olduğum cihazı aldım (iOS 9 ile geldi). iOS 9 son sürüme çekip güncellemeyi kapattım. Gittiği yere kadar artık :)

Ben sen servise vermemeye karar verdim. Zaten aldığımdan beri hafif sarılık vardı üst bölgede rahatsız etmiyordu zaten çoğalmadı. Şimdi ekran değişse 20 gün sonra garanti bitecek o ekranda başka sorunlar çıkabilir, telefon değişse swap cihaz ve forumlarda bu Yen'i gelen cihazlarda sorunlar yaşayanlar da var. En azından bildiğim 2 yıldır kullandığım sorunsuz cihaz risk almayım diye düşündüm. Aslında 3-4 ay önce aklıma gelse gönderirdim şimdi garanti bitiyor daha büyük bi sorunla elimde kalma riskini alamadım. Yanlış mi düşünüyorum? Bir de bu çerçeve kenarlarında hafif sarılık olabiliyormuş cihazlarda anormal bi durum değil herhalde buyumedikten sonra.

Karar sizin tabi. Rahatsız etmiyorsa devam edin. Ben biraz da macera aradığım için cihazı servise verdim (yoksa iOS 7'li cihazım taş gibiydi ve kutudan çerçeve kenarları sarı olarak çıkmıştı). Vermeye de bilirdim ☺️ Rahatsız etmiyordu beni.

• Beyler ayarlardan tüm içerikleri ve ayarları sil seçeneğini seçince versiyon yükseltme istiyormuz.Yoksa aynı versiyonda mı kalıyor?

• Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Aynı versiyonda sıfırlar hocam. Çok kez yaptım.

• Anladım hocam saolsın.Aslında benim telefon iphone 5 ama aynı durum geçerlidir galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen312

Anladım hocam saolsın.Aslında benim telefon iphone 5 ama aynı durum geçerlidir galiba.

4'ü 5'i fark etmiyor hocam. Aynı şekilde çalışıyor.

• Anladım hocam çok saolsın.
  • iPhone 5s e sizce 2 sene daha güncelleme gelir mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

iPhone 5s e sizce 2 sene daha güncelleme gelir mı arkadaşlar?

Bu yıl son güncellemeyi alıyoruz. Eylül ayında son kez iOS 11 alacağız ve ardından iPhone 5S'in yazılımsal anlamda fişi çekilmiş olacak.
  • Arkadaşlar ios 10.3 beta 5 nasıl indirebilirim yardım edermisiniz?

• TlhYvz T kullanıcısına yanıt
    😂😂😂😂 yarildim bende gece gece gülmekten gercekten dogrulari yazmis arkadas yeter artik sacma sapan sorular bikmadiniz mi yok sag üst köşesi hava aliyo yok home butonuna toz girdi versem degistirirler mi hele hele Lincoln her girdigimde buraya illa bi mesaji oluyo inş telefonun ios 11 e gecerde direk rahatlariz burda ne 9.3.5 miş arkadaş Telefon işte kullanın gitsin sizinle yaşıycak sanki

• 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.