Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran esnemesi ile ilgili forumda çok fazla yazı var aslında ancak bu benim henüz başıma geldi. Sağ üstten ekran baya bir çıkıntı yaptı. Kimileri batarya şişmesi kimileri kronik sorun diyor. Acaba çözüm olarak ne yapılabilir? Servise götürmeyi istemiyorum çünkü garantisi bitti , pahalıya mal olacağını düşünüyorum. Acaba bunun için özel yapıştırıcıyla falan halledebilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu duvar kağıtları neden 5s te yok?🤔

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo13579 -- 26 Şubat 2017; 21:12:19 >

• App Store girdiğimde "App store bağlanamıyor" yazıyor nedeni ne bunun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Çıkıp tekrar giriş yaptığınızda yine aynı uyarıyı veriyor mu ?

• memo13579 kullanıcısına yanıt
    Çünkü onlar balık ve 3D Touch ile basınca hareket ediyorlar. Sonradan tele atıp kullanabilirsiniz.

• Sa arkadaşlar ilkndefa iphone alacağım daha önce amiral gemisi androidler kullandım (xz,s7) 4-5 ay beni idare edecek telefon arıyorum sizce 5s hala iyi bir tercih mi? Kasmalar falan varmı bide 2. El iphone alırken neye fikkat etmeliyim? Bu icloud engeli falan öyle şeylere dikkatetmek lazım mı?

• Fifa mobile oynayan varmı? Herhangi bir kasma yavaşlama oluyor mu oyun içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamerCat

Fifa mobile oynayan varmı? Herhangi bir kasma yavaşlama oluyor mu oyun içinde

iPhone'da hiçbir oyun kasmaz. Bütün oyunları rahatlıkla oynayabilirsin. Android kullanırken çoğu oyunda kasma olurdu, oyundan atma hataları olurdu. iphone 5s aldım şimdi hiçbir sorunum yok.

Geçen sene sıfır almıştım. Yorumumu sıfır telefona göre yaptım. İkinci ellerde durum nasıl olur orasını bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamerCat

Fifa mobile oynayan varmı? Herhangi bir kasma yavaşlama oluyor mu oyun içinde

Asphalt 8 ve modern combattan daha yüksek grafikli oyun yok.Bu iki oyundada yağ gibi akıyor benim 5s de gerisini sen hesap et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 28 Şubat 2017; 1:26:51 >
  • Beni de ekleyin :) yeni aldım ama şu an stabil güzel bir şekilde kasma/donma olmadan çalışıyor.

O kadar zaman geçmesine rağmen bu performansı vermesi beni şaşırttı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Çıkıp tekrar giriş yaptığınızda yine aynı uyarıyı veriyor mu ?

Hocam ayarlardan app store bölümünden çıkış yaptım geri girdim halen aynı

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Wifi ile mi hücresel veri ile mi girmeye çalıştınız ?

• iOS 10 sürüm öncesi yazılım yüklü sıfır telefon nereden temin edebilirim acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

iOS 10 sürüm öncesi yazılım yüklü sıfır telefon nereden temin edebilirim acaba ?

Öyle cihaz satan bir yer yok. Anca birisi alır da uzun yıllar muhafaza edip satmaya/vermeye karar verir, o şekilde.

• Arkadaşlar kendi telefonum iPhone 6s , annemin ki iPhone 5. Kendi telefonumda Siri'de veya dikte özelliğinde sıkıntı yokken annemin telefonunda Siri son 1 haftadır tepki vermiyor yani çalışmıyor. Ayrıca klavyenin alt kısmında bulunan mikrofon işareti yani dikte özelliği de annemin telefonunda kayboldu. 5S'te de böyle sorunla karşılaşılan oldu mu veya çözüm önerisi olan var mı? Kadının çok işine yarıyordu, klavyede yazamıyordu ama dikte ile yazdırıyordu whatsappta falan. O yüzden çözüm bulmam lazım.

• Arkadaşlar 3 yıllık iPhone 5s imin sanırım hoparlörü patladı. Hem ses az geliyor hemde cızırtılı ne yapmam gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

iOS 10 sürüm öncesi yazılım yüklü sıfır telefon nereden temin edebilirim acaba ?

Geçen hafta bir arkadaşım ikinci bir telefon olarak natilius carefour'dan iPhone 5S satn almıştı, ios 9.3.2 çıkmış..
    Güncelleme dedim, öyle kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 1 Mart 2017; 20:34:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şuanki sürümüm 10.1.1 Dfu moda alıp 10.2.1 sizce güncellemeli miyim? Bilgisi olan varmı? Telefonun batarya düşük güc modunda cok kısık olmasına rağmen bazen su gibi akıyor nasıl kalibre yapıcağımı söyleyebilecek var mı?

• Arkadaslar, yaklasik 4 aydir 5 s kullaniyorum

Surum 10.2

1 hafta once telefonu yarim metreden sert bir sekilde ekran ustune dusurdum

Elime aldigimda kapanmisti telefon

Actim parmak izi okuyucu hata verdi, touch id tanimlanamiyor diye.

Neyse dedim bozuldu heralde cok ustune dusmedim

Ardindan 1-2 saat gecti telefon u masaya biraz sert biraktim sarsacak kadar telefon kapandi

Tekrar acti yine ayni sertlikte biraktim yine kapandi

Yani anlayacaginiz telefonu hafif bir sekilde sert birakinca kapaniyor

Bazen cebimde de oluyor

Sizce sorun nedir?

Var mi basina boyle bir sey gelen?

Yaza kadar idare etsin istiyorum yazin 6s alicam veya 7 s i bekleyecegim

Degerli yorumlarinizi bekliyorum..

• Arkadaşlar neredeyse 1 senedir 5s kullanıyorum çok memnunum , telefon ilk aldığım gün gibi ve telefonu uzun Zaman değişmek istemiyorum.Telefonu 2-3 sene daha kullanırım en az bozulana kadar.

Şimdi bir sorum var mesela ios11 gelince uygulama desteğini falan keserler mi?

Mesela diyorum İOS 10 a geçeyim daha da güncelleme yapmayayım? Şuan 9.3.5

• 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.