Şimdi Ara

Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
3
Favori
26.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazmaniatr

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Biri de demiyor mu Aga bu kulaklık girişi niye altta ? Böyle şey mi olur ya. Bari adam gibi bir konsept yapsınlar... Buna inanan varsa ona da birşey demiyorum... Ayrıca ; Bunu da yazıyorum Foto Alın , SS alın , gün ve tarih atın ... Next-Gen iPhone bu tasarıma hiç bir şekilde B-E-N-Z-E-M-E-Y-E-C-E-K ... Appleı fanıyım , böyle bir telefon çıkarsın alırsam ahanda görürsününüz Samsung SIII Bile daha iyi tasarım olarak len bundan !

Önce Telefonu Cebinize Nasıl Koydugunuza Bir Bakmanızı Öneririm !!!

Kulaklık Girişi İçin ....

Telefon üste gelecek şekilde koyuyorum ben şahsen

Bu alışkanlıkta olabilir ama. Alta koysalar jak girişini belki öyle koycaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 30 Temmuz 2012; 3:16:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

low batery özelliği varsa çok tutar bu cihaz :)

Bataryasini 1651 ma yaparlar artik:)

• Bazi uyeler atip tutarak begenmediklerini dile getirmisler, saygi duyarim. Yalniz begenen ve almayi dusunenleri "enayi" diye yorumlamak, olsa olsa cehaletin gozunu kör ettigi bir tur sapkin ego dan kaynaklanir ki bu durum malumunuz uzere zevksizlikten daha vahimdir. Tedavi olmasi ciddiyetle onerilir!
    Telefon, bu sekilde cikacaksa genel anlamda hos olmus. İddia da ederim ki su haliyle ciksa dahi burada "tirt, pirt" diye atip tutanlardan cebinde parasi olanlar cikar cikmaz gidip alacaktir. Olmayanlar ise (atip tuttugu halde) zaten kedi-ciger meselesini akla getirecektir ki onlara da Android OS' lariyla mutluluklar dilerim.

• Arkadaslar ilk resimdeki TELEFONA(iphone degil) dikkaTlice bakin.Ben Dikkatlice baktigimda displayi icinde olmayan bir telefon gordum sanki cin mali telefon gibi cam görüntüsü var Bos bir kasanin üstüne cam koymuslar resim cekmisler gibi bi izlenim ama SIZE SUNU SOYLUYIM BUNLAR KESINLIKLE YALAN HABERLER BEN INANMIYORUM ASLA BU OLMAYACAKTIR SIZDE GORUCEKSINIZ ZATEN Iphone 5 diye cikan resme bakin birde iphone 4s deki displaye farki anlarsiniz zaten.

• Çok kötü ya tasarımı. Bi kere iphone 4 ten bi farkı yok. Bence bunu asla piyasaya çıkarmazlar abanada fake ha er gibi geldi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım tekrardan bu tuğla gibi ip4 tasarımıyla çıkmaz, çerçeve çok daha şık ve ince olmalıydı. iphone5 almayı düşünen biri olarak apple'dan daha orijinal şeyler bekliyorum. bu tasarımla çıkarmayı düşünürlerse başka marka-modellere yönelirim artık....

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Gene site reklamını yapmış, biz de tongaya düşmüşüz; http://ilab.cc/news/5888.html
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilal Akgündüz Appleın altıncı iPhone serisi akıllı telefonuna ait yüksek çözünürlüklü yeni görüntüler paylaşıldı. Merakla beklenen cihazın kasası Ve çok sayıda donanım parçasına ulaşmayı başaran İLab sitesi, seri üretimine hazırlanılan iPhone 5in yeni detaylarını gün yüzüne çıkardı.
    Siz haberi yaparken inandınız mı bu habere merak ediyorum doğrusu? Böyle bir model ile satacağından bile şüphe ederim, borsada bile fena düşüşe geçerler. Bu arada İLab değil iLab olacaktı sanırım.

gene? wtf?

• iPhone 2-3 arasinda fark yok, 4 ile 5 arasinda da fark olmayacak demek ki, resimlere bakilirsa. Arka kapagi begendim fakat soyledigim gibi, tasarim farki yok . Cok daha farkli bir model olmasini bekliyodum.

• 4s in cikis fiyati ilearalarinda ciddi fark olmaz ise s2den iphone 5 e gecerim :)

• Steve Jobs öldü, meydan bunlara kaldı. Eskiden bir Apple çizgisi vardı, sömürüyorlardı ama güzel sömürüyorlardı. Anlaşılan o da olmayacak artık direk sömürecekler. Bu telefon tutmaz. Apple manyakları alır, o kadar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

iPhone 2-3 arasinda fark yok, 4 ile 5 arasinda da fark olmayacak demek ki, resimlere bakilirsa. Arka kapagi begendim fakat soyledigim gibi, tasarim farki yok . Cok daha farkli bir model olmasini bekliyodum.

4 ile 5 arasinda fark olmayacagi kanisina iphone 5 in muhtemel kasasini gorerek nasil vardiniz? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

iPhone 2-3 arasinda fark yok, 4 ile 5 arasinda da fark olmayacak demek ki, resimlere bakilirsa. Arka kapagi begendim fakat soyledigim gibi, tasarim farki yok . Cok daha farkli bir model olmasini bekliyodum.

4 ile 5 arasinda fark olmayacagi kanisina iphone 5 in muhtemel kasasini gorerek nasil vardiniz? :)

Resimlere bakilirsa diye belirtmistim, oyle bir gaflete dusmem :) sadece resimler uzerine yorum yaptim.

• Bu şekilde olmaması lazım, arkadaki apple logosu macbooklardaki gibi ışıklandırılmalı, böylece elimizdekinin iphone olduğu uzaktan da belli olurdu.
    Özellikle karanlık ortamlarda daha bir havalı olur. bir de bunu alıcaz iphone 4 e çok benziyor, iphone 5 olduğunu daha ön plana çıkarmaları lazım, 2500 tl verip bir de iphone 4 kullanan garibanlarla aynı tasarımı mı kullanacağız ? Apple umarım bu saçmalığı yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu şekilde olmaması lazım, arkadaki apple logosu macbooklardaki gibi ışıklandırılmalı, böylece elimizdekinin iphone olduğu uzaktan da belli olurdu.
    Özellikle karanlık ortamlarda daha bir havalı olur. bir de bunu alıcaz iphone 4 e çok benziyor, iphone 5 olduğunu daha ön plana çıkarmaları lazım, 2500 tl verip bir de iphone 4 kullanan garibanlarla aynı tasarımı mı kullanacağız ? Apple umarım bu saçmalığı yapmaz.

Bence iphone 5 in ozel zil sesi olmali. Boylece caldiginda etraf iphone 5 imizin oldugunu anlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 30 Temmuz 2012; 4:45:25 >
  • Siyah olanı beğenmedim.. Arka tarafı hiç güzel olmamış , tek renk tercih ederdim arka tarafta.. Beyaz olanı görmek lazım..

• Aslında böyle şeylere takılmam (Evet yurt dışı kaynaklı sitelerde de benzer başlıklar mevcut) ama ' Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı ' diye açılan konuda bir çok okuyucu isterer istemez Apple ın 'resmi'& final tasarımının bu olduğunu düşünüp yanılgıya düşebilir.Zira bunu şu an hiç birimiz bilemeyiz.
  • Sadece ekrani bile buyutseler cozunurlukle beraber telefon yok satar hem donanim gelistirmesinden baska baail bir beklentiniz varda tutmaz diyorsunuz cok merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu şekilde olmaması lazım, arkadaki apple logosu macbooklardaki gibi ışıklandırılmalı, böylece elimizdekinin iphone olduğu uzaktan da belli olurdu.

Ancak bu kadar gösteriş meraklısı, bir başka deyişle de görgüsüz olunabilirdi. iPhone alınca hayatınızda God Mode falan mı açılıyor anlayamadım? Ben de kullandım, kendimi diğer insanlardan farklı hissetmedim. Nedir sizdeki bu gösteriş merakı Allah aşkına? Yok istersen kafandan hologram çıksın "iPhone kullanıyorum ben, ya param var yani. Bak bak iPhone." falan yazsın olur mu? Bir de ezmişsin diğerlerini "Garibanlar" demişsin. Peki sana sorarım 2500 değil 10000 tl bile olsa o telefon, en basitinden söylüyorum bir internet kafede çalışan eleman alamaz mı? Alabilir. Taksit diye bir şey var bu dünyada bilir misin? Hani öyle "2500'e telefon aldım" diyen zengin sayılmıyor. Konuşsam daha çok yazarım da, ya ilk defa editör konusu uçar ya da ben.

• eğer gerçekse -ki değildir büyük ihtimal- gayet kötü olmuş :D

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.