Şimdi Ara

Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
3
Favori
26.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eternity

Yine hüsran,bu cihaz olsa olsa 4ss olur.

Hayır yanıldın iPhone 4GS olacak.

• sırf home tuşundaki karenin kalın olması bile bu telefonun çin yapımı bişey olduğunu gösteriyor.
  • iphone 3g ve 4 kullandim ama bunu almak istemem.... eyer boyle cikarsa pisaya buyuk bir hayal kirikligi olur... husran!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Bu şekilde olmaması lazım, arkadaki apple logosu macbooklardaki gibi ışıklandırılmalı, böylece elimizdekinin iphone olduğu uzaktan da belli olurdu. Özellikle karanlık ortamlarda daha bir havalı olur. bir de bunu alıcaz iphone 4 e çok benziyor, iphone 5 olduğunu daha ön plana çıkarmaları lazım, 2500 tl verip bir de iphone 4 kullanan garibanlarla aynı tasarımı mı kullanacağız ? Apple umarım bu saçmalığı yapmaz.
    Bence iphone 5 in ozel zil sesi olmali. Boylece caldiginda etraf iphone 5 imizin oldugunu anlayabilir.
    YOK ARTIK ! bence bunun yanında elma logosu ışıklı hatta böyle elma logosunu yansıtan projeksİyonlu olmalı.tabiki apple animasyonlarıyla donatılmış lazer gösteri desteğinide unutmamaları gerekir.iphone 6 yada elma logosu temalı havai fişek desteği getirlmeli.Böylece telefonunuz çaldığında tüm ilçe sizin iphone6 kullandığınızı bilebilir...

Geçin bakalım dalganızı fandroidler. Iphone alan belirli bir klası olduğu için alıyor, parayı veren düdüğü çalar hesabı. Paranız yetmiyorsa gidin ace-one x falan alın dükkanın önünü kapatmayın. 2500-2700 tl bayılıyorsam logonun ve modelin belli olmasını istemek en büyük hakkım, en büyük farkı orada zaten gerçi siz anlamazsınız! Yine son model iphone modelini dışarıda elimde gördüğünüzde elinizdeki androidden nasıl utanacak sıkılacak yerin dibine gireceksiniz bakalım !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bakıyorum eksi yapılan yorumlarda fandroidci izleri var Alayınız gelse bir elmanın yarısı etmezsiniz

Katılıyorum kardeş, biz telefonumuzun arkasındaki logoyu bile göğsümüzü gere gere gösterebilirken fandroid one x ve s3 kullanıcıları telefonları saklayacak yer arayacaklar utançlarından... yazık diyorum, bu klasa hiçbir zaman erişemeyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Ciddi ciddi bunun gerçek olduğuna inandığınızmı

Hiç sorma yaa.

Şu iğrenç tasarım gerçekten olur mu acaba?
    Telefon aynen bu tasarımla 3.5"ten daha büyük bir ekranla çıksın kendimi sınırsız çizicem bak buraya yazıyorum.

Yoksa çok mu abarttım lae?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Bu şekilde olmaması lazım, arkadaki apple logosu macbooklardaki gibi ışıklandırılmalı, böylece elimizdekinin iphone olduğu uzaktan da belli olurdu. Özellikle karanlık ortamlarda daha bir havalı olur. bir de bunu alıcaz iphone 4 e çok benziyor, iphone 5 olduğunu daha ön plana çıkarmaları lazım, 2500 tl verip bir de iphone 4 kullanan garibanlarla aynı tasarımı mı kullanacağız ? Apple umarım bu saçmalığı yapmaz.
    Bence iphone 5 in ozel zil sesi olmali. Boylece caldiginda etraf iphone 5 imizin oldugunu anlayabilir.
    YOK ARTIK ! bence bunun yanında elma logosu ışıklı hatta böyle elma logosunu yansıtan projeksİyonlu olmalı.tabiki apple animasyonlarıyla donatılmış lazer gösteri desteğinide unutmamaları gerekir.iphone 6 yada elma logosu temalı havai fişek desteği getirlmeli.Böylece telefonunuz çaldığında tüm ilçe sizin iphone6 kullandığınızı bilebilir...

Geçin bakalım dalganızı fandroidler. Iphone alan belirli bir klası olduğu için alıyor, parayı veren düdüğü çalar hesabı. Paranız yetmiyorsa gidin ace-one x falan alın dükkanın önünü kapatmayın. 2500-2700 tl bayılıyorsam logonun ve modelin belli olmasını istemek en büyük hakkım, en büyük farkı orada zaten gerçi siz anlamazsınız! Yine son model iphone modelini dışarıda elimde gördüğünüzde elinizdeki androidden nasıl utanacak sıkılacak yerin dibine gireceksiniz bakalım !!!

Şu devirde Nokia 3310'a 25.000 TL fiyat biçse eminim ki hemen atlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Arkası çirkin Ayrıca alt taraftaki girişi micro-usb olacak şekilde mi değiştirmişler?

Alttaki 16 pin bağlantı portu dedikleri şey micro usb'ye çok benziyor.

• Bu dh misafiri'nin dalga gectigini, kaynattigini dusunuyorum, zira boyle bir insan modeli olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgkn_ngn -- 30 Temmuz 2012; 11:59:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka tasarimi cok kotu olmus ayrica on kasasinda 4s ten bi farki yok on taraftaki kamera ise ahizenin ustunde olmasi siritmis kotu duruyor ben pek begenmedim. Gercek oldugunuda dusunmuyorum home tusu dokunmatik olucak diye duymustum bende egerki bu model cikarsa benmi icin husran olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XarVick` -- 30 Temmuz 2012; 12:15:32 >
  • ama bunlar feykk....
  • telefonun görünüşüne bakıp yok yapamamış apple teli diyenler var :D hadi buna bişi demiyorumda abi teli gizli tutuyolar hala bu resmi nasıl çekmişler oha diyorum başka bişi demiyorum :D
  • Samsung Galaxy 3 ile Apple iphone satışta katlayınca yeni iphone olduğu söylenilen resimler interneti doldurdu tekrardan.4s önceside bi düzine yeni telefon resmi görmüştük.

• hacı bu ıphone çıkmaz arkası berbat olmuş.piyasaya sürmezler

• fake resim kanmayın sakın

• alt tarafı ne öyle ya notebook ızgarası gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Nasil cikarsa ciksin sonucta yine ulkemizde cok satacaktir...

Fan demek bir anlamda "mantık/ihtiyaç" faktörünü umursamayan demek olduğuna göre tasarım aşırı ucube bir şey olmadığı sürece millet yine kuyruğa girecek

• quote:

Orijinalden alıntı: barbar20

sanırım bu tasarımda olmayacağını hepimiz biliyoruz

Evet, biliyoruz
  • işte bu çok güzel

• ilk defa bi ayfonu beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvenor -- 30 Temmuz 2012; 12:56:46 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.