Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.485
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim aynen bu şekil grafiksel hatalar. Eğer sorun donanımdan kaynaklanıyorsa garantiye yollayacağım cihazı.

restore ettiniz mi cihazı, ettiyseniz dfu moddan restore ettiniz mi?

Dfu modda restore ettim evet. Real racing oyununu itunes den kopyalamadan tekrar indirdim,yine aynı grafiksel sorunlar devam ediyor. Video izleme-internete girme vs hiç sıkıntı yok ama telefona fazla yük bindiren oyunlarda böyle grafiksel hatalar oluyor.

Şu videodakinin benzeri oluyor ama bu kadar şiddetli değil. Büyük ihtimalle donanım sorunu. Çünkü aynı güncelleme olan kardeşimin telefonuna yüklediğimizde bu sorun yok. Normal oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_hell1903

Beyler cihazı 6.0.2'den 6.1.3e güncellersem içindekiler gider mi? Oyunlardaki puanlarım, mesajlarım falan filan herhangi bir şey olur mu, önemli şeylerde yedek almam gerekir mi?

cihaz uzerinden guncellerseniz bir sey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5 siyah 16gb.. eklemisiniz benide?
  • Selam. 1,5 ay önce apple pupadan beyaz 16 gb aldım. 5 yıldır iphone ve ipad kullanıcısıyım. Gördüğüm dönemine göre en kötü makina. Sabah 8 de full şarj olarak pirizden çıkarıyorum. İşe gidene kadar (1,5-2 saat) 3g olarak safari-twitter-pinterest kullanımı. Şarjı ortalama 45-55 seviyesine iniyor. 12-1 gibi de şarjı bitiyor telefon görüşmeleriyle. 4 gün önce şarj olmamaya başladı. Aldığım yere götürdüm. Koca istanbulda bir tek maltepede servis varmış. Oraya yönlendirdiler. ( bu arada listeye baktım Trabzonda 6 tane servis var !!! :)) işi gücü bıraktık götürdük cihazı, 4-5 günde haber veririz dediler :)).

Ha birde şu var. Apple turkiye destek hattını aramıştım bataryanın çabuk bitmesiyle alakalı. " evet böyle bir problemi var cihazın" drdiler. " ne yapmamız lazım peki?" Diye sorduğumda, " interneti kullanmayın, bluetooth u kapayın dediler. Mantıklı :)))
    Allahtan iphone 4 ümü satmamıştım. Turkcell den gittim hattımı mikro sim karta cevirdim.
    Kısacası rezil bir alet. Ve satılık kendisi. Bu kadar bok attıktan sonra almak isteyen varsa szbingol@gmail.com dan bağlantıya geçebilir. :))

Bunları bilse rahmetlinin kemikleri sızlardı herhalde..

• Benide eklermisiniz lütfen , iphone 5 beyaz 16 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Şarj konusunda sorun yaşayan var mı?? İnternet kullanımında falan da dahil ne kadar gidiyor? Benim %50 den sonra sanki şarjı daha hızlı tükeniyor gibi geldi..

2 mesaj yukarıda görebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: MozbeK

quote:

Orijinalden alıntı: Red-

quote:

Orijinalden alıntı: MozbeK

beyler telefon fabrika çıkışlı 6.0.2 sürümündeydi. şarj performansı gayet iyiydi wi-fi hep açık, ekran parlaklığı ortalama %75, 7 saate yakın gidiordu "kullanım süresi".

dün 6.1.2'ye güncelledim ve şarj performansım en az %30 düştü. arada başka güncelleme yapmadım, dediğim gibi 6.0.2'den 6.1.2'ye geçtim.

sorum şu: 6.0.2'ye dönebilir miyim ?

ilk kez ios kullanıyorum acemisiyim. yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam benim bildigim surum asla dusmuyor. Yani telefonu fabrika ayarlarina getirseniz bile en son hangi surume guncellediyseniz o sekilde fabrika ayarlari yapiliyor

anladım. telefonda sorun olarak yok yok zaten geri dönsem nolur. şimdi de şarj asla %100 olmuyor. %98de kalıyor çıkarıp takıyorum yarım saniye kadar %100 gösterip geri %98e düşüyor. şimdi kapatıp açtım şarjdayken %96 gösteriyor. yurtdışı cihaz elde böyle patlar

Yurt dışıyla alakası yok cihazın batarya problemi var. Rahat ol yani.:)

• arkadaşlar daha önce bahsetmiştim benim cihazda wifi problemi vardı. geçen hafta teleservise gönderdim bugün cihazımın değiştirileceği söylendi. ancak kapalı kutulu cihaz olmayacakmış, değişim cihazı benim yolladığım kutu ve aksesuarlarla beraber geri gönderilecekmiş bana. sıfır ürün olacak değil mi dedim, 2 kere sordum evet kesinlikle sıfır cihaz olacak dediler. teleservice'den değişim alan arkadaşlar, sizde de mi böyle oldu? gelen cihazın sıfır olup olmadığını anlamanın bir yolu var mıdır (çizik vs. hariç)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe b.

arkadaşlar daha önce bahsetmiştim benim cihazda wifi problemi vardı. geçen hafta teleservise gönderdim bugün cihazımın değiştirileceği söylendi. ancak kapalı kutulu cihaz olmayacakmış, değişim cihazı benim yolladığım kutu ve aksesuarlarla beraber geri gönderilecekmiş bana. sıfır ürün olacak değil mi dedim, 2 kere sordum evet kesinlikle sıfır cihaz olacak dediler. teleservice'den değişim alan arkadaşlar, sizde de mi böyle oldu? gelen cihazın sıfır olup olmadığını anlamanın bir yolu var mıdır (çizik vs. hariç)?

sıfır göndermezler
  • quote:

arkadaşlar daha önce bahsetmiştim benim cihazda wifi problemi vardı. geçen hafta teleservise gönderdim bugün cihazımın değiştirileceği söylendi. ancak kapalı kutulu cihaz olmayacakmış, değişim cihazı benim yolladığım kutu ve aksesuarlarla beraber geri gönderilecekmiş bana. sıfır ürün olacak değil mi dedim, 2 kere sordum evet kesinlikle sıfır cihaz olacak dediler. teleservice'den değişim alan arkadaşlar, sizde de mi böyle oldu? gelen cihazın sıfır olup olmadığını anlamanın bir yolu var mıdır (çizik vs. hariç)?

Hocam cihaz 0 olacak merak etmeyin :)

• quote:

Bu Teleservis , Brightstar denen ithalatçı mıdır? Eğer öyleyse bunlar web sitelerinde onarım görmüş , kutusu yenilenmiş kısacası refurbished iPhone 5 , 4s ,4 satıyorlar.. Bence Bizzat kendiniz gidip kontrol edip elden alın. ( Tabi ulaşım imkanınız varsa)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim cihaz Türkiye cihazı kutusundan çıkan garanti kartında arasta yazıyor bu hangi ithalatçı oluyor? çok şükür cihazla ilgili bir sorunum yok ama öğrenmek istiyorum.İnternette arasta bilişim diye bir şirket var ama tam olarak öğrenemedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer.
  • arkadaşlar 5s yakın zamanda çıkacak mı bir bilginiz var mıdır?
  • quote:

quote:

Bu Teleservis , Brightstar denen ithalatçı mıdır? Eğer öyleyse bunlar web sitelerinde onarım görmüş , kutusu yenilenmiş kısacası refurbished iPhone 5 , 4s ,4 satıyorlar.. Bence Bizzat kendiniz gidip kontrol edip elden alın. ( Tabi ulaşım imkanınız varsa)

evet bildigim kadariyla brightstar teleservice oluyor.
    apple magazalari servis olarak buraya yonlendiriyorlar.
  • Beni de ekleyin 16 gb beyaz
  • Konu sahibi eklerse sevinirim..
  • Arkadaşlar şu Iphone'ler için adam gibi bir Bluetooth programı yok mudur yav? Nereye baksam biri işte düzgün çalışmıyor demiş biri diğer telleri görmüyor demiş ayrıca Jailbreak falan istiyor yazmışlar şu orjinal teller için düzgün her telefonla bluetooth bağlantısı kurabileceğimiz bir program var mıdır? Ücretli mücretli alacağım artık.
  • arkadaşlar vatan bilgisayar'dan iphone alan varsa kargo süresi ortalama kaç gün oluyor? bilgilendirebilecek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

arkadaşlar telefonu kılıfsız çıplak olarak uzun süre kullanan arkadaşlar gözlemlediklerini bizimle paylaşabilirler mi?Telefonun üst kısmında soyulma söylentileri vardı böyle durum söz konusu mu telefonumu alalı 4 gün oluyor çıplak kullanıyorum sizin cevaplarınıza göre telefona kılıf alacağım,bizleri aydınlatırsanız sevinirim.

Siyah renk kullanan bütün arkadaşlarım bende ki beyazı görünce çıldırıyolar :) Sebebi güzelliği vs değil soyulma olayı siyah renk olan arkadaşlarımın hepsinde aşınmalar başlamış beraber almıstık oysa 2 ay önce. 2 aydır kılıfsız ekran arkalı önlü koruma filmi ile ( body değil sadece ekran ve arka kapak kısmı ) kullanıyorm 2 - 3 marka kılıf denedim hep iade ettim beğenmedim beğendiğim bişi cıkarsa kılıflı kullanıcam yoksa böyle devam :) çizik aşınma vs hiç bişi yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uguruc

Arkadaşlar merhaba. Telefonu dün 6.0.1den 6.1.3e güncelledim ancak şöyle bir durumla karşılaşmaya başladım. Daha öncesinde hücresel veriden 3gye geçmek istediğimde 3g butonuna bastıktan sonra operatör adının yanında küçük bir o işareti çıkar, sonrasında hemen 3gye geçerdi. Şimdi ise o işareti çıkmadığı gibi 3gye geçmesi 10 15 saniye sürebiliyor hatta kimi zaman geçmediği de oluyor. Bu konuda bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Aynısı bende de mevcut. Güncellemeden sonra hücresel veriyi açıyorum önce E çıkıyor hemen 3G yi açıyorum. Ancak 3G yazısı 20-25 sn sonra beliriyor

Ortak sorun galiba 3g'ye veya normal hücreseli açarkende eskisi gibi 3-5 saniyede değil 20-30 saniye bekliyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.