Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benide eklermisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theniqht

Arkadaşlar merhaba, öncelikle belirtmeliyim htc one x kullanıcısıyım. Buraya önerilerinizi almak için geldim. Androidten ve sorunlarından bunlarla uğraşmaktan son derece bıktım artık ( şu an bile htc one x serviste wifi yine sıkıntı çıkardı ) ve bu yüzden Iphone a geçmeye karar verdim. Size sorularım ise şunlar;
    1) 3 senedir android kullanmış birisine tavsiye eder misiniz ?
    2) Iphone 5 mi almalıyım yoksa 5s'in çıkmasını mı beklemeliyim ?
    3) Dışarıdan gözüktüğü kadarıyla sorunsuz çalışan bir telefon, gerçekten öyle mi ? Çünkü servis problemleriyle uğraşmak istemiyorum.
    4) Şarjın dayanma süresi nedir ? ( Sosyal ağlara sürekli bağlı olucam, internet kullanımı ile mesajlaşmayı çok sık yaparım )
    5) Yurt dışından getirtmek ile Türkiyeden almak arasında fark var mıdır ?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

dayı androidden sonra ip5 e geçersen " bu zamana kadar neden ios kullanmamışım ben yeeeaaaa" diye kendine kızabilirsin günlerce ,ben öyle yaptım daha ios dan baska bise kullanmam..
  • Ekleyebilirsin beni de > Siyah 16 GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Arkdaşlar dün telimi düşürdüm. Sağ üst köşe yere çarptı ve ezildi. Sağ taraf ve üst taraf alüminyum kenar ile cihaz arasında boşluk oluştu. Yani ksayaya bitişik değil. Böyle saçma sapan yapı olabilirmi. Düşen kısım ezilsin yamulsun anladık ama resmen esnemiş kasa ve yan çerçeve atmış.

hocam metal kasa olacak o kadar ben galaxy s3 den geçiyorum ve iyi ki geçmişim diyorum plastik kasa ve camı direkt olarak kırılıyordu ben s3 ü düşürmedim ama herkes şikayetçi idi 30 cm yükseklikten düşürüp camı kırılan var ve samsung distribütör cam kırılmasını garantisini karşilamıyor 527 tl vermek zorunda kalıyoruz bence telefon araba diyişi ile volvo gibi vallahi maşallahı var yapı olarak ezilmeler olacak tabii ki daha kötüde olabilirdi işçilik eşittir apple keşke daha önceden alsaydım :)

ace sahibi olarak tarafsız yorumum ip5,sağlamlık konusunda s3 ile yarışamaz.Ayrıca hadi aliminyumdur diyelim düşünce eziliyor kullanıma bağlı olarak renk atması nedir ya.Daha telefon çıkalı millet alalı ne kadar oldu da hemen ip5'lerin renkleri atıyor.Kimse k.bakmasın ama iphone 5,aynı 4'te olduğu gibi olumsuz yönlerinin ağır bastığı ve alınabilirliğini azaltan ürünlerden biri.
  • Arkadaşlar bende yeni iphone 5 siyah almış bulunmaktayım,yalnız şöyle bir sorunum var. Telefon bazı oyunlarda grafiksel hatalar veriyor. Mesela real racing 3 oyununda ve bazı başka oyunlarda

Şu müzik klibinin 1.35 saniyesinden itibaren özellikle yapılmış grafiksel hatalar şeklinde oluyor. Araba sürekli titriyor mesela,ancak yolda veya başka bir şeyde yok. Aynı oyunu kardeşimin iphone 5 beyazına yüklediğimizde öyle bir sorun yok,oyun normal oynanıyor. Infinity blade vs gibi iyi grafikleri olan diğer oyunlarda olmuyor yalnız. Küçük bir kısım oyunlarda oluyor ancak yinede canımı sıkıyor bu sorun.

Sizce donanımsal bir sorun mu yoksa yazılımsal mı? Cihazı garantiye yollamalı mıyım?
  • arkadaşlar bimeksten iphone 5 almayı düşünüyorum. fakat garantisi hakkında hiç bir bilgim yok. bimeksten ürün alıp da garantisi hakkında bilgi verebilecek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Arkadaşlar bende yeni iphone 5 siyah almış bulunmaktayım,yalnız şöyle bir sorunum var. Telefon bazı oyunlarda grafiksel hatalar veriyor. Mesela real racing 3 oyununda ve bazı başka oyunlarda

Şu müzik klibinin 1.35 saniyesinden itibaren özellikle yapılmış grafiksel hatalar şeklinde oluyor. Araba sürekli titriyor mesela,ancak yolda veya başka bir şeyde yok. Aynı oyunu kardeşimin iphone 5 beyazına yüklediğimizde öyle bir sorun yok,oyun normal oynanıyor. Infinity blade vs gibi iyi grafikleri olan diğer oyunlarda olmuyor yalnız. Küçük bir kısım oyunlarda oluyor ancak yinede canımı sıkıyor bu sorun.

Sizce donanımsal bir sorun mu yoksa yazılımsal mı? Cihazı garantiye yollamalı mıyım?

Donanimsaldir video cekip garantiye yolla yenisini verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Arkdaşlar dün telimi düşürdüm. Sağ üst köşe yere çarptı ve ezildi. Sağ taraf ve üst taraf alüminyum kenar ile cihaz arasında boşluk oluştu. Yani ksayaya bitişik değil. Böyle saçma sapan yapı olabilirmi. Düşen kısım ezilsin yamulsun anladık ama resmen esnemiş kasa ve yan çerçeve atmış.

hocam metal kasa olacak o kadar ben galaxy s3 den geçiyorum ve iyi ki geçmişim diyorum plastik kasa ve camı direkt olarak kırılıyordu ben s3 ü düşürmedim ama herkes şikayetçi idi 30 cm yükseklikten düşürüp camı kırılan var ve samsung distribütör cam kırılmasını garantisini karşilamıyor 527 tl vermek zorunda kalıyoruz bence telefon araba diyişi ile volvo gibi vallahi maşallahı var yapı olarak ezilmeler olacak tabii ki daha kötüde olabilirdi işçilik eşittir apple keşke daha önceden alsaydım :)

ace sahibi olarak tarafsız yorumum ip5,sağlamlık konusunda s3 ile yarışamaz.Ayrıca hadi aliminyumdur diyelim düşünce eziliyor kullanıma bağlı olarak renk atması nedir ya.Daha telefon çıkalı millet alalı ne kadar oldu da hemen ip5'lerin renkleri atıyor.Kimse k.bakmasın ama iphone 5,aynı 4'te olduğu gibi olumsuz yönlerinin ağır bastığı ve alınabilirliğini azaltan ürünlerden biri.

Ben çıplak kullanıyorum bugün tam bir hafta oldu alalı şuan maşallah hiç bir sorun yok ne vir çizik ne de renk atması,ilerleyen zamanlarda da gözlemlerimi sizinle paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motor Kafa -- 24 Mart 2013; 20:05:23 >
  • selamlar benimde iphone 5 geldi bugün amerikadan şarj ucu değişik burayla uyum değil acaba bende iphone 3 var onun adaptorüyle etsem bir sıkıntı olurmu yoksa dönüştürücü mü alıyım teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Arkadaşlar bende yeni iphone 5 siyah almış bulunmaktayım,yalnız şöyle bir sorunum var. Telefon bazı oyunlarda grafiksel hatalar veriyor. Mesela real racing 3 oyununda ve bazı başka oyunlarda

Şu anda sadece real racing ve bir oyunda daha böyle grafiksel hata veriyor. Diğer oyunların ve uygulamaların hiçbirinde yok. Garantiye yollasam 1 ay sonra oyun yazılımından kaynaklı vs derlerse ne yapacağım? Garantiye yollamazsam sence ileride daha büyük sıkıntıya yol açar mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Şu anda sadece real racing ve bir oyunda daha böyle grafiksel hata veriyor. Diğer oyunların ve uygulamaların hiçbirinde yok. Garantiye yollasam 1 ay sonra oyun yazılımından kaynaklı vs derlerse ne yapacağım? Garantiye yollamazsam sence ileride daha büyük sıkıntıya yol açar mı?

Ayarlar genel hakkinda tanilar ve kullanima gir orada panic plist diye birsey varmi ona bak

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Note 2 yi satarak kurtuldum android illetinden :) Tekrar yuvamıza iphone a döndüm. Beyaz iphone 5 16 gb modelini aldım benide listeye eklerseniz sevinirm.

memnuniyetsizliğiniz neden ? benim henüz akıllı telim yok note2 ile iphone 5 arasında kararsızım.iphone çok kısıtlıyo diyorlar.mesela herhangi bir filmi direk atıp izleyebilirmiyim iphone da mkv uzantılı 720p örneğin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denyar

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Note 2 yi satarak kurtuldum android illetinden :) Tekrar yuvamıza iphone a döndüm. Beyaz iphone 5 16 gb modelini aldım benide listeye eklerseniz sevinirm.

memnuniyetsizliğiniz neden ? benim henüz akıllı telim yok note2 ile iphone 5 arasında kararsızım.iphone çok kısıtlıyo diyorlar.mesela herhangi bir filmi direk atıp izleyebilirmiyim iphone da mkv uzantılı 720p örneğin?

Converter programlar var sanirim uzantisini .mkv yapiyor onlarda iPhone at izle. Bunun icin bir cok media player var hatta direk wi-fi uzeride izlenebilir.

Emin ol androide gore cok stabil ozgur guvenilir hizli bir sistem
  • Yaz hocam benide birkac saat once saturnden aldim.Tek kelime ile mukemmel bir telefon.

• hocam bu yazılımı 6.1.3 ten 6.1.2 ye veya önceki sürüme düşürmek mümkün mü ?
  • Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim aynen bu şekil grafiksel hatalar. Eğer sorun donanımdan kaynaklanıyorsa garantiye yollayacağım cihazı.

• Beni de listeye ekler misiniz ?
  • Benide eklerseniz sevinirim.

Ve şöyle bir sorunum var arkadaşlar ben 32 gb siyah aldım İngiltere'den şimdi Türkiye'ye de geldim garantiyede veremiyorum, şimdi bu okufuklarıma göre biraz yaygınmış sallayınca içindr parça sallanma işi galiba çat çat içindr boyna bir şey sallanıyor deli ediyor.
    İkinci sorunum ise bu İngiltere'de yapmıyordu burada hücreseli açınca internet grlmiyor Edge de kullanamıyotum yani illa 3g açıcam ilk E geliyor bir dk sonra 3G geliyor. Telefonu kapatıp açtığımda bu bir süre düzeliyor e alıncs e, 3g alınca 3g grliyor. Fakat bir kaç sast kapalı kaldıktan sonra yine denediğimde yine olmuyor bu Vodafon'dan mı kaynaklanıyor tel de mi sorun var acaba. Ve İngiltere'deyken de şöyle bir sorun başladı bu da ios'un ikinci güncellemesi ile başladı artık 6.02 mi tam hatırlsmıyorum. Telefonu 3g ye çekince bekliyor kırkbeş saniye bir dk bazen bazrn onbeş saniye. O güncellemeye kadar böylr bir sorun yoktu jilet gibi çektiğim gibi 3g oluyordu. Evet arkadaşlar nedir sizde durum? Burada applestorr açıldığında bu sene götürebilecekmiyiz garantiye biz?

• Beyler cihazı 6.0.2'den 6.1.3e güncellersem içindekiler gider mi? Oyunlardaki puanlarım, mesajlarım falan filan herhangi bir şey olur mu, önemli şeylerde yedek almam gerekir mi?
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.