Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

22 aylık 13 pro var günlük işte kullanıyorum neredeyse 7-8 saat ekran kapanmıyor navigasyon için sürekli kablosuz şarjda duruyor. Akşamları da kablosuz şarj ediyorum. Sağlık %86 da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, YD 13 pro hala alınır mı arkadaş telefoncu sıfır kapalı kutu 22 bin civarına veriyor YD içime sinmiyor ancak iPhone olduğu için ilerde yine satışı olabilir mi YD olsa da

• sosyalix33 S kullanıcısına yanıt

22 bin 13 pro için bedava bence alınır ama kayıt işini nasıl yapacaksın? Daha doğrusu kayıt yaptıracak mısın yoksa başka yollarla kullanmaya mı bakacaksın?

• hayloft H kullanıcısına yanıt

Yasal olan kullanım süresinde çift sim olarak kullanacağım kalan aylarda ise eski telefonumdan devam edeceğim her yıl 8 aylık hak mevcut zaten bildiğim kadarıyla iPhone kayıt olmuyor IMEI direnç vs

• 13 PM’ den 14’ ye geçilir mi dostlar?
    Garantisi bir ay sonra doluyor 13’ ün, üstüne ne veririz 15 için?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    15 Pro Max’e geçilir
    35 bin TL civarı bir fark oluşur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

13pm den 14 değil 15pm gecilir...bi üst model bilemedim farki hissetmezsin ama 15pm hissedersin

Ben olsam geçmez 16 serisini beklerdim, ki elindeki telefonun uzun süre daha kullanılır

• Teşekkür ederim arkadaşlar, 15 yazacağıma 14 yazmışım. Aslında s24 ultra almıştım ama iade ettim.
    Rengi, şekli şemali ve söylenen ekran sorunları, ısınma, kamera vs şikayetler.. Muhtemelen güncellemelerle düzeltilecektir ama içime sinmedi.
    Birazda alışmışız sanırım. 15 alsam onda da bir fark yok gibi, şöyle devrimsel bir şeyler bekliyor insan.

• scanh kullanıcısına yanıt

Üstüne 18 verince S24 ultraya geçiyorsun, ek olarak 4 bin liralık kılıf ve kablosuz şarj cihazı hediyesiyle.

35 bin ciddi para, s24 ultra makul gibi aslında. Ama seneye s24 kaç paraya düşer onu bilemedim.

13/15 arası nasıl bir fark hissedilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 26 Ocak 2024; 21:47:55 >
    Düz 14 e geçilmez bence.

Arkadaşim dedigi de mantikli,16pm gecmen daha sağlikli,fiyatlar ne olur bilinmez yükseltebilir.13pm 15pm arasinda ekranlar ayni hz sahip ama ram işlemci şarj kamera da bi tik demiyelim de 2 tik ilerleme hissedersin..İşletim ayni kullanimi ayni ekran 13pm 15 değil 15pm diyoruz 15 gecme:))

Daha çıkalı ne kadar oldu da kullanıp bütün sorunları gördünuz garip. Saçma bir alışveriş olmuş.

• 2jz1993 kullanıcısına yanıt

Şimdi aynısını yazıyordum. Sizin gibi düşünmekteyim.

Soru soran arkadaş için ;

S24 alırken bu sorunları bilmeden alıp eve geldiğinde kutuyu açmadan bu sorunları okuyup iade mi ettiniz ? Açıkcası s24 alacak paranız var ise zaten sorgulamadan ios sisteminde alınabilecek en iyi telefon 15 pm zaten. Malum ios kısmında tek seçenek var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olgacxx -- 28 Ocak 2024; 22:19:16 >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt

İlgili konuda sorun yaşayan, sadık galaxy kullanıcıları bile iade ediyor. Her yerde konuşuluyor sadece burada değil.

Renk beni yanılttı, ışıkta sarıya çalıyor ayrıca simsiyah kocaman ekranın parlak çerçeveleri de uzaktan kötü görünüyor.

Geçmişte olumsuz samsung tecrübelerimden sonra tekrar bu riske girmek istemedim. Ayrıca takasla aldığım için, cihaz bedelini kartımdan çektirdiğim ve yanında hediyeleri vs olması nedeniyle hiç dallandırıp budaklandırmadan alışverişi sonlandırdım. Diğer türlü gecikme sıkıntılı bir sürece neden olacaktı.

Neden iphone değil de galaxy, hem değişiklik, hem cihazımı iyi fiyata alması gibi nedenlerle mantıklı geldi. Bu sorunları elbette bilmiyorduk, kimse bilmiyordu, insanlar kullandıkça yazdıkça herkes öğrendi.

İçime sinmeyince iade ettim. Galaxy konusunda adamlar bu kadar dert etmedi, :)

Yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 28 Ocak 2024; 23:20:0 >
  • 13 Pro siyah olması gereken bazı yerler yeşil görünüyor özellikle Whatsappta bu sorunu yaşayan var mı acaba?

• Arkadaşlar selam, 3 hafta önce YD 13 Pro Max aldım. Ahizede sorun yok ama hoparlörden konuşmaya başlayınca ses kesik kesik gidiyor. Çoğu zaman karşı taraf ne dediğimi anlamıyor. Cihazı sıfır kapalı kutu aldım. WhatsApp görüntülü görüşmede de aynı şekilde. Kimse anlamıyor ne dediğimi. Mikrofon modlarını da denedim, değişen olmadı. Ses izolasyonu da aynı normal mod da. Başına gelen oldu mu bu sorun? Çözümü bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Snlsenoglu

Arkadaşlar selam, 3 hafta önce YD 13 Pro Max aldım. Ahizede sorun yok ama hoparlörden konuşmaya başlayınca ses kesik kesik gidiyor. Çoğu zaman karşı taraf ne dediğimi anlamıyor. Cihazı sıfır kapalı kutu aldım. WhatsApp görüntülü görüşmede de aynı şekilde. Kimse anlamıyor ne dediğimi. Mikrofon modlarını da denedim, değişen olmadı. Ses izolasyonu da aynı normal mod da. Başına gelen oldu mu bu sorun? Çözümü bilen var mı acaba?

Ses kaydı yapmayı denediniz mi? Ahizede ve hoparlörde ayrı ayrı ses kaydı yapın bi. Durum nedir bir de ona bakalım.

• Selam herkese. Yeni 13 promax aldım. Eski telefonum xiaomi. Bundaki rehber medya şifreler ıvır zıvır ne var ne yok buna kendim nasıl aktarabilirim?

• 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.