Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Umut BurakÖzçelik OSAP0 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Selam herkese. Yeni 13 promax aldım. Eski telefonum xiaomi. Bundaki rehber medya şifreler ıvır zıvır ne var ne yok buna kendim nasıl aktarabilirim?
    Merhaba
    Hayirli olsun.
    Android’dek rehberinizin ve fotograflarin senkronize oldugu google hesabi eklerseniz fotograf ve kisiler gelir.
    Sifreler nasil bir yerde bilemiyorum ama Chrome kayitli olsaydi chrome ile isi cozerdiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tt38 T kullanıcısına yanıt

Hocam denedim, hiçbir sıkıntı yok. Ama aramalarda ve WhatsAppta yapıyor. Çözemedim bir türlü. Mikrofonu ses izolasyonu yapıyorum, normal yapıyorum, geniş spekturum yapıyorum ama değişmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazen telefonumda SİM BULUNAMADI hatası alıyorum. Her defasında SIM şifresini giriyorum düzeliyor. Telefona restart attım yine yapıyor

• Arkadaşlar elimde ydışından alınma eski tip kayıtlı hiç tamir görmemiş kozmetik olarak kusursuz pil sağlığı 87 pro max 128gb cihaz var. Sizce kaça gider ?

• Arkadaşlar 13 pro max orjinal apple deri kılıfımı satıyorum ilgilenen dm den yazabilir uygun fiyata verecem kendi telefonumda dönüşümlü kullanmıştım çok temiz...

• 13 pro için serviste orijinal pil değiştiren oldu mu acaba?

• Merhabalar, iyi forumlar. Şu sıralar 13 pro almayı düşünüyorum. Hala kullanılır mı sizce? Yorumlarınız nelerdir? Bütçeyi fazla zorlamadan 120 Hz ekrana sahip bir iPhone için en uygun seçenek bu gibi duruyor şu an çünkü. Şimdiden teşekkürler.

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt

Standart kullanıcı için dinamik ada ve yeni çentik haricinde 13 Pro Max'in yeni çıkan iPhone'larla arasında dağlar kadar fark yok, mis gibi cihaz. Tabii ki kullanılır hocam :) Ben de kullanıyorum, yeni model iPhone'a geçme gereği duymadım henüz. Hatta 16 Pro Max'i beğenmezsem gerekirse 17'yi beklerim, o derece yani :)

• Arkadaşlar merhaba. 13 pro max pil seviyesi 79 a düştü. Yetkili Serviste değiştireceğim fakat arka cam kırıldı ve özel serviste arka camı değiştitirdim. İçi hiç açılmadı.

Yetkili servis batarya değişimini kabul edermi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

• mustafa1300 kullanıcısına yanıt

Etmez. İçinde cam kırıkları ve tozları kalıyor oradan anlıyorlar. Zaten o cam kırıkları bataryaya değerse bataryaya zarar veriyor.

• Merhaba geçen ay Hepsiburada kampanyasından İPhone 13 satın aldım, eski telefonum İPhone XR. Şöyle bir sorunum var 2.5 ghz bağlantıya sahip Wi-Fi ye bağlanamıyorum hiçbir şekilde. 1-2 kes modem ağ ayarlarını sıfırlayıp girmeyi başardım ancak bir süre sonra tekrar aynı sorun oluştu. 5ghz bağlantıda ise bağlanma aşamasında bir sorun yok ancak sık sık Wi-Fi full çektiği halde internete giremiyorum girsemde anlık takılmalar donmalar çok oluyor. İnternetim Kablonet 100 mpbs limitsiz eski XR telefonumla sorunsuz girebildiğim internete şimdi bağlanamaz oldum bir çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyhnzcn -- 23 Şubat 2024; 16:49:51 >
    Nerede değiştirmeyi düşünüyorsunuz hocam

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt

Zentech e gittim. Arka camın değiştiğini söyledim. Mesuliyet kabul ediyorsanız değiştirelim dediler ve değiştirdim. Aynı sorun hakkında kafasında soru işareti olanların bilgisine

Benim Amerika cihazı iPhone 13 pro hiçbir yer pilini değiştirmiyor.Parasıyla bile değiştiremiyorum orjinal şekilde.Destek yokmuş.Pil ya pil anakart değil.Ne kadar değişik olabilir.Deliricem ya.

Apple firmasının en kötü desteği olan ülkede yaşıyoruz sanırım. Merak ettiğim bir konu yurtdışından gelen bir turistin telefonu bozulsa dahi ücret karşılığı destek alamayacak mı ? Apple bunu nasıl açıklıyor acaba.

• olgacxx O kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bunu çok merak ediyorum.Sonuçta appleden aldığım bir ürün.Koskoca apple parasıyla dahi bi batarya desteği veremiyor.Cidden soğudum.

Bu durumun Apple ile alakası yok maalesef. Sorun Ticaret Bakanlığının kısıtlamaları gereğince olan bir uygulama. Yani marka Samsung’da olsa resmi servisleri hizmet veremiyor.

• optikzom O kullanıcısına yanıt

Hem 13 hem 13 PM nasıl olacak o iş?  

• 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.