Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13391340134113421343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ekran koruyucu nasıl? Işık geçirgenliği konusunda problem yaşamam değil mi? sensörler için

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuffneckTR -- 30 Ocak 2023; 15:50:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RuffneckTR R kullanıcısına yanıt

Hocam ben normalde ekran koruyucu kullanmayan biri olarak -sebebi de ekran kalitesini etkilemesi- bugün nano koruyucu taktırdım çok ince ve sanki üzerinde koruyucu yokmuş gibi özel makine ile hazırladılar ve yapıştırdıktan sonra da cihazı makineye atıp sağlamlaştırdılar acayip bir şeydi. Adam kalitesini göstermek için koruyucunun bir kısmını vitrin camına yakıştırdı ve sert metal ile vurdu hiçbir şey olmadı vitrin camına . Ekran gösterim kalitesini hiçbir şekilde etkilememekte tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gokhandsome kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatı nedir acaba, ben de bir ara taktımıştım o makinede takılmalardan ve çentik kısmını da alet üzerinden istediğin gibi istersen çentik kesilmemiş full kaplama, sadece sensörler açık ya da çentik olan olarak ayarlayabiliyorlardı ancak eğer benim taktırdığım gibiyse o ekran koruyucular kenarlarından zamanla büzülüp tozlanabiliyor ve doğal olarak hava alıyor aslında. Sürekli elle düzeltmek gerekiyordu. Satıcı arkadaş kendi telefonuna da takmıştı ve baya telefonu masaya koyup kendi çekiçle vurup bana da vur dedi vurdum falan sertçe bir şey olmadı. 1 yıl oldu 25)₺ falandı ama görüntü olarak daha kalitelileri mevcut. Yine de fiyat performans olarak güzel koruyucular eğer o dediğimse. Hayırlı olsun, kazasız belasız

• manesnuc kullanıcısına yanıt

Hocam bir cihaz var ve orada marka ve model seçiyorlar ona göre makine çıktı veriyor birebir cihaza uyumlu şekilde sensörü kapatıyor kulaklık açık kalıyor kameraya olumsuz etkisi yok. 100tlye taktılar

• iPhone eski stabilitesini kesinlikle yitirdi.Ekranı uyandırmak için dokunmayı geç algılaması yada hiç algılamaması sorunu halen devam ediyor.16.3 güncellemesi de çare olmadı buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 31 Ocak 2023; 14:6:18 >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Cihazda sorun olmasın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Cihazda bir sıkıntı yok.ios 15’de böyle bir şey yoktu.ios 16’ya güncelledikten sonra bu sorun ortaya çıkmaya başladı.

Bende de benzer bir sorun vardı. Kilit tuşu dahi uyandırmıyordu bazen. Apple Pay’i kapatınca düzeldi.

13 pro
    16.3 kullanıyorum. Hiç böyle sorunlar yaşamadım.
    Sadece dfu ile kurdum. Ota güncelleme yapmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim 13PM te yok böyle sorunlar. Bence siz bi servise gönderin cihazınızı kontrol edilsin

Bende de devam ediyor bu sorun sonradan oluştu. Her zaman yapmıyor arada 2 3 kere dokunmak zorunda kalıyorum

• Bu arada dokununca algılama sorunu sadece 13 Pro ailesinde değil 14 Pro ve 14 Pro Max ler de de var yabancı forumlarda bununla ilgili bir sürü başlık var kesinlikle yazılımsal

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Apple Pay i nasıl kapatacağımı bulamadım yardımcı olabilir misiniz

• RuffneckTR R kullanıcısına yanıt

Temper varsa temper tavsiye ederim hocam ama bu da ufak durumlarda iş görür

• marcoreuss kullanıcısına yanıt

İTunes>Hesap>Ayarlar>ApplePay>İptal Et

• Shadow Temples kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• Arkadaşlar iPhone 13 pro max’ten iPhone 14 pro’ya geçmek için verilmesi gereken fiyat nedir sizce? Elimdeki cihaz 128gb, yine 128 alacağım. Batarya %100, yesil renk.

• siyamas kullanıcısına yanıt

13 Pro Max 14 Pro dan daha iyi bir cihaz. Bedel ödenmez ben kafa kafaya bile geçmem ekran boyutu ve pil den dolayı. Birde üzerine bedel ödemek enayilikten başka birşey olmaz

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Hocam elimdeki cihazın ağırlığından dolayı geçmeyi düşünüyorum. Pilden feragat etmem gerekiyor artık, ya 13 Pro ya da 14 Pro…

• quote:

Orijinalden alıntı: siyamas

Hocam elimdeki cihazın ağırlığından dolayı geçmeyi düşünüyorum. Pilden feragat etmem gerekiyor artık, ya 13 Pro ya da 14 Pro…
    Bence pişman olursunuz. Promax batarya kullanım süresini çok ararsınız. Yine de tercih sizin elbette.

• 
Sayfa: önceki 13391340134113421343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.