Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.540
Cevap
354
Favori
1.677.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @BombSquad34 selam hocam 13 pro max kullanıyorum 1 senedir. Boyutu dışında şarjı, sesi vs memnunum. 14 pro geldi hediye geçersem sıkıntı yaşar mıyım? Tecrübelerinizi iletirseniz sevinirim.

• muratpadir M kullanıcısına yanıt
    Hocam 14 pro da 13 pro Max‘in şarj performansını beklemeyin onun harici bir sıkıntı yaşamazsınız kendi adıma konuşursam 13 pro Maxten sonra ufak telefonlar tatmin etmiyor beni

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Üzülürsünüz, 13 Pro Max ten sonra ne şarj ne de ekran boyutu kesinlikle tatmin etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guvenxoca kullanıcısına yanıt
    apple kendi borsa uygulaması sanırım hocam.

• beyler 13pm soyle bir sorunum var lte aktif iken internette hic sorunum yok

ama 3g yaziyorsa ekranda internte cok coook yavas hatta sayfa acilmiyor diyebilirm

turkcell kullniyorum fikriniz varmi

• herkese merhabalar, iphone 12 den 13 pro max cihaza geçtim çok temiz hatasız pil %100. sizce 14 plus almam mı daha mantıklı olurdu? aldıktan sonra aklımda bir kuşku kaldı açıkcası bu konuda yorumlarınızı merak ediyorum

• sahankazim kullanıcısına yanıt

Kesinlikle 13 pro max daha iyi. Çok doğru yapmışsınız. 14 plus-13 pm aynı kameraya ve işlemciye sahipler. 13 pm fazladan 1 telefoto kamerası, çelik kasa ve 120 hz ekran yenilemeye sahip.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

içimi rahatlattınız çok teşekkür ediyorum

• sahankazim kullanıcısına yanıt

Rica ederim güle güle kullanın.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

küçük telefondan sonra tek büyük sıkıntı ağırlığı ve kürek gibi gelmesi. inşallah buna alışabilirim  

• 13 Pro 512 alarak aranıza katıldım, dikkat etmem yapmam gereken şeyler varsa önerilere açığım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sahankazim

küçük telefondan sonra tek büyük sıkıntı ağırlığı ve kürek gibi gelmesi. inşallah buna alışabilirim  

Ben de iphone 12’den sonra 13 pro max’a gectim iki ay once. Ben de sizin gibi cok cekinmistim, buyuk mu gelecek, agir mi olacak diye ama alistim. Problem hissetmiyorum.

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    11'den 13 pro max'e geçtim be ilk 1 ay sorun yoktu. Bir ara geçtiğimiz haftalarda telefonun altına arada koyduğum serçe parmağımı ya telefonu tutarken ya da başka bir şey yaparken biraz incittim ve 2-3 haftadır yer etmiş gibi bir parmağımı telefonun altına koyduğumda bazen acayip ağrıyor bazen bir şey yok. Telefonun ağırlığını o anlarda daha iyi anlıyorum yoksa ağırlık ve büyüklükte sorun yok tüm sorun serçe parmağın sağlığında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 23 Ocak 2023; 21:6:4 >
  • 13 pro için yeni ios güncellemesini yükledim. Herhangi bir problemle karşılaşmadım. Ekran süresini daha inceleyemedim.

• Son 1 aydır 3-4 günde bir whatsapp başlatılamadı hatası veriyor , mesaj yazacakken klavye gözükmüyor kapatıp açınca düzeliyor telefon. 13pro, Sürüm 16.2. Varmı böyle bir sorun yaşayıp çözüm bulabilen ?

• Yeni güncellemede ekran süresinde değişme yok gibi, gayet iyi. 25.5 saatte 92'den 46'ya düştü. 3s51dk ekran süresi var halen.

• merhaba dostlar benim sorum şöyle olacak kişisel ve iş telefonunu birlemek istiyorum. iş hattını esim alarak devam etmek istiyorum ancak çift hat kullanımı iphonelarda nasıldır onunla ilgili deneyim sahibi arkadaşlar var mıdır. kasma donma şarj problemi vs gibi seyler yasatır mı (geçmişteki çift hatlı xiaomi deneyimlerim kötüydü :D )

esim deyince ağırlıklı imei çözümü akla geliyor ama 2 telefon taşımaktan yoruldum artık dertlere çare olur mu çift hatlı 13promax :(

• saltukc kullanıcısına yanıt
    Tek pişmanlığınız neden daha önce almadım olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: saltukc

merhaba dostlar benim sorum şöyle olacak kişisel ve iş telefonunu birlemek istiyorum. iş hattını esim alarak devam etmek istiyorum ancak çift hat kullanımı iphonelarda nasıldır onunla ilgili deneyim sahibi arkadaşlar var mıdır. kasma donma şarj problemi vs gibi seyler yasatır mı (geçmişteki çift hatlı xiaomi deneyimlerim kötüydü :D )

esim deyince ağırlıklı imei çözümü akla geliyor ama 2 telefon taşımaktan yoruldum artık dertlere çare olur mu çift hatlı 13promax :(

iPhone 13 promax cihazımda Bir fiziksel bir e-sim olmak üzere çift hat kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

• saltukc kullanıcısına yanıt

Ben 13 proda çift hat kullanıyorum biri 3sim olmak üzere.Tek sıkıntı şarjı biraz etkiliyor gibi hissediyorum.esim siz daha çok dayanıyor şarj

• 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.