Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13351336133713381339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bazen bunu farkediyorum. 2 saat oldu dolmadı diye telefonu şarjdan çıkarmaya yelteniyorum. Bakıyorum %96 da filan dolanıyor. Çekiyorum. 2-3 dk sonda bakıyorum 100 olmuş.

Aynısını apple watchda da yaşadım.

İyileştirilmiş pil şarjı şarj karakterine göre %80 in üstü şarj kısmını telefonu yormadan uzun soluklu şarj etme gibi bir şey aslında. Gece şarja bırakınca bi mantığı var ama hızlı şarj edip alayım diyince işi zorlaştırıyor.

Aynı şekilde magsafe batarya ile %80 e çok hızlı çıkıyor. Ama sonrasında deli gibi ısınıyor şarj olmaya direniyor. İyileştirilmiş şarjı kapatınca daha rahat şarj oluyor. Tabi bataryadan yiyor olabilir:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer bir sorun yaşadım, gece şarja taktığımda kapandı ve neredeyse bir gün açılmadı. Aşağıda mesajlarıma bakabilirsiniz. Servise göndermek için kutusuna bile koymuştum ama akşam tekrar şarja takıp açmayı denediğimde açılmıştı. Sizde şu an son durum nedir?

Linklere tıklayınca nedense bemim yazdımlarımın bir üst postunu gösteriyor. Bir aşağıdaki yazıma bakabilirsiniz iki linktede.

https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-13-pro-iphone-13-pro-max-ana-konu--150206044-1324#154582481

https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-13-pro-iphone-13-pro-max-ana-konu--150206044-1324#154584129

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 11 Ocak 2023; 20:16:12 >

• Cihazım 13 Pro Max son zamanlarda ekrana dokununca uyandır sorununu çok sık yaşamaya başladım. Dokununca ya geç uyandırıyor ya da bir kaç dokunuştan sonra uyanıyor çok sinir bozucu olmaya başladı. Sizlerde durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Cihazım 13 Pro Max son zamanlarda ekrana dokununca uyandır sorununu çok sık yaşamaya başladım. Dokununca ya geç uyandırıyor ya da bir kaç dokunuştan sonra uyanıyor çok sinir bozucu olmaya başladı. Sizlerde durum nedir?
    Bende de var ayni sorun. Adam akilli bir yazilim yapamadiklarindan kaynaklaniyor son zamanlarda.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt

Şimdiye kadar güncelleme gelmesi gerekiyordu bu sorun için ama tık yok. Yeni modeller gelince bir önceki model anında unutuluyor

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef. Dayanamiyoruz güncelliyoruz bir halt varmis gibi. Bizim sucumuz birazda. Ben misal 16.2‘den beri Appstore‘da sorun yasiyorum. Adam akilli uygulamalar güncellenmiyor zira takilma gibi birsey oluyor. Ana sayfa yüklenmiyor…

16.3 Beta 1'de sürekli oluyordu telefonu fırlatıcaktım en son 16.2ye geri döndüm şimdi gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt38 T kullanıcısına yanıt

Evet defalarca..

• manesnuc kullanıcısına yanıt

akşamdan şarja koydum, sabah kalktım açılmamış hala, kalktım işe gittim. Eve döndüğümde açılmıştı. Sebebi nedir anlamış değilim

• Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    Sanırım 13 serisinde böyle bir sorun başlamış ios 16 ya da ios 15 ile de olabilir diye bir yabancı kaynakta yazı okumuştum. Başıma geldiğinde böyle bir sorun olduğunu ve kendiliğinden açılma ihtimali olduğunu bilmediğimden stres olmuştum ama bunu yaşayanlar varmış epeyce. Resmi bir açıklama görmedim açıkçası şu yüzdendir demiyor nedense kimse. Küçümsenecek bir şeyde değil, hadi benim cihazım gece şarjda kapandı şarj aleti mi sorunlu falan diye düşündüm ama sizin durumunuzda elinizdeki cihazın kapanması ciddi problem. Cihazı kutusuna koymadan önce apple destekle de görüştüm ve hiç bir bilgi vermediler, böyle bir sorun olabiliyor demediler. Sadece benim de zaten google'da görüp denediğim tuş kombinasyonlarını söyleyip teyit etti ve olmayınca servis noktaları hakkında bilgi vermeye başladı. Ben de Troy'u arayıp bilgi ve kargo kodu alıp kargonun içine koymak için bilgi mesajı ve iletişim bilgilerimi bile hazırladım. Troy'un müşteri hizmetleri bu sorun için cihazı kendilerine göndermemi, onların da apple'a göndereceğini söylemişti.

Neyse artık umarım bir daha olmaz ve sorunu yazılımla çözerler diyelim. Geçmiş olsun

• Merhabalar aynı durumla 13 pro cihazımda 1 haftalıkken karşılaştım büyük sıkıntı oldu 2 saat boyunca açılmadı. sonrasında işyerime gelince itunes ile telefonumu bilgisayara bağladım ve telefon açıldı.sonrasında apple destek ile görüştüm ve test yağtılar telefonda herhangi bir donanım problemi olmağını sorunun yazılım kaynaklı oldugunu ve dünya çapında su anda bu konu ile ilgili fazlaca şikayet alındığını söyledi ve 1 aydır da bu sorunla tekrar karsdılaşmadım

• Arkadaşlar merhaba ön kameradan vs selfie çekildikten sonra fotoğrafa bakmak için tıkladığımda yarım saniye vs sonra efekt atıyor sanki bu durumun çözümü var mı ?

• Exodus33 kullanıcısına yanıt
    Live photo, lens düzeltmesi ve hdr dan dolayı hocam.

• Bugün pil sağlığına baktığımda %99’a düştüğünü farkettim, 7 aydır kullanıyorum cihaz 13PM. Bu oran iyi midir?

• ru1ns R kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi

• Telefonu son surume guncelleyen arkadaslar var mi? 16.1.1 surumundeyim su anda.

• Güncelledim ben bir fark yok

Genel problem hocam. 14 pro max 16.2'de aynı sorunu yaşıyorum. Önceki sürümlerde yoktu birden başladı.

• Bugün 13 pro max 256gb ile 13 serisine geri döndüm. Son 1 ay içerisinde 14Pro 256-12pro 256 ve kapanış 13 pro max 256 yeşil😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BombSquad34 -- 16 Ocak 2023; 18:7:34 >
  • 
Sayfa: önceki 13351336133713381339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.