Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    35-36 bin civarı bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PLTMGNM P kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, bakayım beğenirsem bende indireyim.

Ben spotify kullanıyorum, YouTube Premium da var ama müzik hizmetini hiç kullanmamıştım, deneyeyim.

Lightroom bende kullanmak istiyorum ama uçuk ücretler istiyor.

Bende sosyal medya, finans, dizi izleme, alışveriş vb standart şeyler dışında, fotoğraf kategorisinde Snapseed, Retouch, Pokecut , ücretli olmasa Focos, Lightleap, VSCO, Lightroom vs gibi kullanmak istediği çok uygulama var.

Fiyatlar yüzünden çoğu uygulamadan faydalanamıyoruz, mağaza zaten pahalı bir Apple Arcade çıktı. Bilmiyorum ülkemizde satın alıp kullanan var mı.

Bir abonelik sistemi yapsınlar, aylık 30-40 verelim ama ücretli tüm uygulama ve oyunları kullanabilelim.

Bu telefon uygulama oyun yoksa bir şeye yaramaz.

sanat kültür kategorisinde Google Arts&Culture, Piri

kitap kategorisinde GoogleReads, Storytel , KyBook, Lugatım (mükemmel bir sözlük) 1000K kitap.

oyum olarak Wild Rift, Diablo İmmortal , Turmoil,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Wise kullanmak için yurt dışından hesap mı açmak gerekiyor? sanki öyle bir şeyler vardı. biraz açıklayabilir misiniz?

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt

ben pro max modelinden bahsettim. 40'tan aşağı çıkacağını sanmam pro max'in.

• Sevgili arkadaşlar, iPhone 13 Pro kullanıyorum. 120 fps ve 240 fps video kaydettiğimde ve fotoğraflar uygulamasından izlediğimde aynı hızda oluyorlar. Sizde de böyle mi? 240 fps’in daha yavaş oynaması gerekmez mi?

• Boran_A B kullanıcısına yanıt
    amerikada 13 pro max 128gb 1100 dolar + vergi yani ortalama 1190 dolara geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 13 Pro yeni aldım. Benimkini satıp 5-6 bin üstüne koyup 14 Pro alabilirsem alırım. 10 bin üzeri fark varsa almam

• sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef mümkün olacağını sanmıyorum .. neden derseniz şu an 13 Pro 128 lik 28000 civarı .. 2.eli 23-25 arası .. yani sizin hesaba göre 14 Pro nun 29-30 dan piyasaya çıkması lazım fakat bence pek ihtimal dahilinde değil gibi.

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt

14 pro’nun eğer dolar kurunda değişiklik olmazsa 35.999’dan giriş yapacağını düşünüyorum. Dediğin gibi 13 pro 23 binden gitse 13 bin lira vermeye değmez. En iyisi pili bittikçe yetkili serviste değiştirip 3-4 yıl kullanmak

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Hocam 13 Pro 128GB 29.999 şu an. İkinci eli de 26-28k bandında şu sıralar.

• ciho. kullanıcısına yanıt
    Amazon’da 28600 civarıydı . A101 de 27999 ilan vardı bu gün hocam

• TheSanitarium T kullanıcısına yanıt
    Hayır o videonun hızıyla alakalı bir durum değil. Eğer videoyu yavaşlatıcak olduğunuzda 240 fps’te daha fazla detay daha ince ayrıntı yakalamanıza olanak sağlar. Ekran yenileme hızı gibi düşünebilirsiniz.

• Evet hocam Türkiye’den kullanıyorum. Üyeliği oluştururken adresi yurtdışı bir okul verdim. Kart talebi için 5 sterlin gibi bir ücret ödemek gerekiyordu adrese gelmesi için. Bende o ücreti ödedim ve talep oluşturdum. Kartın gelip gelmemesinin önemi yok. Yada teslim alıp almamanızın. Hemen kullanabilmek için kart bölümünden sanal kart kısmı açılıyor. Sanal kart oluşturdum. Ve Apple Pay a tanımladım. Mevcut kart teslim edilemedi beni bulamadıkları için. O kartı da kullanıma kapattım sisteminden. Şimdi bir iban var oraya para yükleyip hesaba düşürüyorum. Saatte ve telefonda kullanıyorum. Acil durumlarda iyi oluyor. Ayda 100 TL lik yüklüyorum. Şoktan Migros yada a101 den su çikolata vs almaya kullanıyorum. Gönül ister ki kredi kartımızı tanımlayalım. Ama biraz daha var galiba o işe.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Lightroom için ben ücret ödemiyorum. Ücretsiz de kullanılıyor. Premium özellikler var ama onları kullanmadan da işlerimi görebiliyorum.

Teşekkür ederim hocam bilgi için. Son olarak bir sorum daha olacak. Para transferlerinde ne kadar kesinti yapıyor?

• from_anatolia kullanıcısına yanıt

Evet

• carsi41 C kullanıcısına yanıt
    Kesinti yok.Ne yüklediysen onu kullanıyorsun.

Teşekkür ederim.

• Yurtdışı 13 pro max aldım. Geleli 2 hafta oluyor. Pasaporta işletmeden 4 ay kullandıktan sonra işletmeyi düşünüyorum. Bu süre zarfında işletme hakkım yanar mı ( yurtdışı girişinden ne kadar süre sonra işletme süresi var?)?

• arkadaşlar pro max'in kamerası, batan güneşin fotoğrafını çektiğimizde, fotoğraf aynı gözümüzle gördüğümüz gibi oluyor mu? yoksa minik bir güneş mi görünüyor? yeğenimin iphone 11 ile de çektim, kendi Xiaomi telefonum (11 lite 5g ne) ile de çektim, maalesef fotoğrafla gerçeğin alakası çok azdı.

yani şu altta örnek vereğim fotoğraf gibi pro max fotoğraf çekebiliyor mu?

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.