Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.555
Cevap
352
Favori
1.679.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pasaport kullanım süresini de 120 gün gibi düşünebilirsiniz. Bir ara pandemi sebebiyle bunu 365 güne çıkarmışlardı ama riske girmeyin. 120 gün geçmeden kaydetmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 6. Aya girerken pil sağlığı %99

• Goday kullanıcısına yanıt

Kendi pasaportunuza kaydetmek için sizin de yurtdışına çıkış giriş yapmış olmanız lazım. Kaydettikten sonra 3 takvim yılı sadece sizin adınıza kayıtlı hatlar ile çalışacak. Ayrıca yıl dönünce harçlara da en az %40-50 civarı zam gelir, o yüzden yeni yıldan önce kaydetmek mantıklı olur.

• Telefonla konuşurken yaklasik 1-2dk sonra karsi taraf sesimin gelmedigini belirtiyor.Ayni sorunu yaşayan var mi?Telefon pro max.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    12 Pro

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]

13 pro

Tripodsuz direk çekimler. Özel ayarlama ışık odağı yada efekt vs yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• PLTMGNM P kullanıcısına yanıt

13 pro'nun kamerası baya iyiymiş. cevap için tşk'ler.

• camoncan C kullanıcısına yanıt
    Bugün aynısını diyen oldu.

İphonenin tek eksiği zoom lens,bu tip fotoğrafları bozarak ancak çekersiniz,periskop lense ihtiyaç vardır,s22 ultra vs huawei de olduğu gibi,ozaman böyle fotoğraflar çekebilirsin,he 3x üstüne çıkarmayacaksın,çıkarsan bozar güzelde bir görüntü çıkmıyor malesef,15 de göreceğiz inşallah periscop lensi.

13pro 3x ve normal

• palermo kullanıcısına yanıt
    Güzel çıkmışlar.
    Resimlerde oynama var mı yoksa ham hali mi?

• A101 ne alaka ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • siyamas kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende de sürekli oluyor.Genelde hoparlörden konuşurken.Ama bu iPhone 7 ,12pro ve 13pro da dahil olmak üzere 3 telefonda da olduğu için. Ben direk operatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum. FaceTime aramalarında tık demiyor. Çatır çatır konuşuluyor. Ve ses full HD kalitede. Artık aramalarda bakıyorum face time var.Oradan arama yapıyorum.

• Arkadaşlar merhaba 1-2 sorum olacak. Konu hakkında deneyimleri olan kişiler cevaplarsa sevinirim.

iphone 13 promax Yurt dışı cihazları internet ortamında 21.500-23.000 TL bandında. Açıkcası almayı düşünüyorum, fakat aklımda soru bu cihazlar malum faturasız. Satıcıların bazıları türkiye garantisine sahip oldugunu,bazıları faturasız oldugu icin olmadıgını iddia ediyor ? açıkcası kime inanacagımı bilmiyorum. bilgi sahibi olanlar yorum yaparsa sevinirim.

2. sorum yakında iphone 14 tanıtılacak cıkıs fiyatlarının vergiler dahil 1300 usd olacak diye konusuluyor. 1300 dolar güncel kur ile 23.350 türk lirası yapıyor. Almanyada akrabalarım var onlara aldırabilirim hemde fatura kestirebilirim.Sizce bekleyip bu sekilde mi alsam yada daha yüksek maliyetli cıkması mümkün müdür ? Örn : 1400 - 1500 usd bandında ?

yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenjinn -- 15 Ağustos 2022; 11:43:50 >
  • kenjinn K kullanıcısına yanıt

Yurt dışında yakınınız varsa kesinlikle bu satıcılara bulaşmadan doğrudan kendiniz aldırın. Maddi olarak sorun olmayacaksa bu kadar az zaman kalmışken 14 serisini beklemekte fayda var.

• kenjinn K kullanıcısına yanıt
    Bu kadar beklemişken 1 ay daha sabret 14 al 👍

• Selamlar, yurtdışı cihazımın pasaport kaydını hala yaptıramadığım için esim ile 4 ay daha devam etmek istiyorum. Bunun için ek bir işlem yapmam gerekiyor mu? Hattımı esime geçirmem yeterli mi?

• palermo kullanıcısına yanıt

çok güzel fotoğraflar aşağıda yer alan fotoğrafı Iphone XS ile çektim herhangi bir düzeltme veya filtre yoktur.

13 Pro veya imkanım olursa 14 pro ya geçmeyi düşünüyorum.

• Arkadaşlar bilmiyorum sizde oluyormu otomatik ekran parlakliği kapalı bende kendim ayarlıyorum,az en full açık ayarda az karanlık bir ortama girsem ekren ışığı gidiyor?ışığa çevirince tekrar açılıyor?otomatik kapalı ama bu nasıl oluyor

• 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.