Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

12 pro max 128gb mavi renk pil 87 garantisi 3 ay kalmış kutu fatura tam hatasız bir telefon buldum bunu ne kadara alırsam iyidir veya ne kadar piyasası çok fazla bilgim yok bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi

Satıcı 23.500 olur diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 11 Eylül 2022; 11:39:36 >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Hocam dün güncelleme yaptım ve 15.6.1 sürümünden geçiş yaptım. Kasma ve donma gibi bir sıkıntı yok aksine bana daha hızlı geldi. Isınma sorunum ve uygulamalardan atma sorunum vardı ama hepsi geçmiş durumda. Gayet güzel bir güncelleme olmuş. Tek sıkıntı klavye sesi bir kısık bir yüksek geliyor. Onun dışında gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heryerde 16 güncelleme diyor. Ben 15.4.1 kullanıyorum. Şimdi baktım hem 15.7 hemde 16 var. Geçiş yapanlar arkadaşlar var ise ne yapsak daha iyi olur. iPhone 13 forum sitesinde pil 🪫 dayanmıyor deniliyor. Sizlerin deneyimleri nedir?

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cici Kırtasiye -- 13 Eylül 2022; 15:21:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cici Kırtasiye kullanıcısına yanıt
    Ben 12 Pro kullanıyorum hocam cihaz bana çok daha akıcı geldi pil de eskiye nazaran %15 lik düşüş var aşırı bişey yok

• Modeldaşlar, proya ios 15.7 mi yüklesek 16 mı? Yoksa 14.7 kalsın bırak elleşme mi?

• burakay27 kullanıcısına yanıt

12 pro hala çok iyi bir telefon. Bende de 12 pro max var gelir gelmez yükledim ios 16 yı. Daha öncede betayı denemiştim. Çok iyi bir durumda şu an. ios 15 gibi, performansta bir düşme vs yok. 12 prolarda bence hiç düşünülmez direk geçilebilir.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Dostum diğer cevabın için de teşekkürler. Beğendin mi 16’yı? Ben de yüklemeyi düşünüyorum ama minor sürümü bekleyin diyorlar.

Rica ederim. Evet ben beğendim, tüm uygulamalar sorunsuz çalışıyor bende. Herhangi bir ısınma olmuyor, 1 gün geçti yükleyeli. Ben tabi etkilemeyim sizi ama kendi düşüncem 12 pro gibi bir telefonda hemen yükleme taraftarıyım.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Wifi ota’dan mı yüklediniz?

Evet.

• EmreKrlngc E kullanıcısına yanıt

Hocam dediğiniz gibiyse bir sorun yok sanırım. Ben 15.7 ye güncelledim gayet akıcı çok güzel olmuş. Ama 16 yada geçmek istiyorum bir yandan. 1-2 minör güncelleme beklemek gerekirmi acaba bilemedim. Ama kasma donma yok aksine daha hızlı demişsiniz. Ufaktan geçme hazırlığına başlayayım ben.

• Cici Kırtasiye kullanıcısına yanıt

15.7 den çok memnunum maaşallah şu anda. Ama 16 içinde çok akıcı çok güzel demişler. Bende birkaç güne 16 ya geçerim sanırım.

• Elinde olan varsa iphone 12 pro Spigen ekran koruyucusuna ihtiyacım var, olanlar pmden ulaşırsa sevinirim.

• 15.7 yükleyip memnun kalan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

15.7 yükleyip memnun kalan var mı arkadaşlar?
    Var.

• Cihazımı yeni aldım mavi renk sadece güneşte belli olan hafif kılcal çizikler oluşmuş bu sizdede oldu mu

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    14’lerden hız farkı var mı modeldaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

14’lerden hız farkı var mı modeldaş?
    14’lerden daha hızlıdır diye düşünüyorum.

• merhaba dostlar 12 pro max cihazıma 16 yı kurdum fakat şunu söyleyeyim bariz pil tüketimi hızlandı umarım ilk güncellemede bu işi sonlandırırlar. Pil grafiğindeki düşüşlerin daha sert olduğunu net görüyorum bilginize

• Şarj

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] şarj ettiğimde bazen ısınma nedeni ile şarj edilen saati göstermiyor. Neden olabilir? İos 16 yüklü cihaz sanki normal kullanımdada fazla ısınıyor gibi. Kullanan arkadaşlarda da böyle mi?

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.