Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam. Ben de ön sipariş düşünüyorum fakat ne zaman size ulaşacak cihazınız? Tarih belli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamangaribi

Size bir güzel bir haber kimse görmemeli ama İphone 12 Vatan Bilgisayar da %8 daha indirimli 12 128 10924 liraya geliyor :)

Alan yararlanabilir güzel fırsat 👍🏻

%5 yapar.

vatan ön sipariş diyor. ne zaman gönderir sizce? Apple Store dan geç gönderecektir diye düşünüyorum

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    En uygun orda hocam 64 kesinlikle alınmamalı bende 128 en az alınıp beklemeye değer. Ben 11 118 aldım açıkçası geçen 11.11 de şuan ilgi alanım değil :)
  • Herkes başlamış ön sipriş vermeye pro max bekleyenlerin gözleri yaşlı gel artık be yiğidim bitsin bu hasret 😞😞 şaka bi yana pro siparişi verip biraz kullanıp pro max çıkınca iade edip pro maxe geçicem artık bune ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenzoParis

Herkes başlamış ön sipriş vermeye pro max bekleyenlerin gözleri yaşlı gel artık be yiğidim bitsin bu hasret 😞😞 şaka bi yana pro siparişi verip biraz kullanıp pro max çıkınca iade edip pro maxe geçicem artık bune ya
    iPhone 8 kullanıyorum 12 pro ile pro max arasında kaldım.

iPhone 8’in Ekran ve batarya küçük, ekranın yarısı çerçeve.

Troy’da cihazları inceledim, 11 pro max elime sığmıyor 11 pro bana ideal gibi geldi boyut olarak kaldı ki 12 pro 11 prodan da büyük ekran olarak.

Sizce 12 pro mu almalıyım 12 pro max mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi straptezlo -- 27 Kasım 2020; 1:5:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    7 den 11e geçtim, cihaz çok iyi ama ele sığmıyor pratik değil. 11 de öyle hele max bence hiç kullanışlı değil. Düşün elinde düşse çöp. Bence en ideali 12 mini ucuzlarsa bir gün geçeriz belki.
    İyi düşünün hocam indirimli gelse bile kullanamadıktan sonra maalesef....
  • Cant Let Go kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, 4-8 aralık diye yazıyor şuan, tarih netleşicelmiş

• Vatanda indirim görünmüyor?

• İphone 7 32 gb ile yorumları almak isteyenleri okuyan ben
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt

Bitti

• scanh kullanıcısına yanıt

Satın alan oldu mu acaba yoksa yanlışlık mı vardı?

• straptezlo S kullanıcısına yanıt

12 pro Max al. Büyüklüğüne alırsan küçük telefonlar sana oyuncak gibi gelecektir emin ol.

• Artles kullanıcısına yanıt

12 pro modelleri içinde geçerli sanırım değil mi?

Kırık ekranlı xiaomi mi 9t 2000 tlye almış oluyor. Bana mantıklı geldi.

• Mortuuus kullanıcısına yanıt

Olmuş. Bakalım gönderecekler mi bir yanlışlık oldu deyip iptal mi edecekler.

• scanh kullanıcısına yanıt

Kart puanıyla beraber 1000 lira ucuza alacaktım. Çok çabuk bitti bu indirim. Yanlışlık oldu bence ama alan olduysa hayırlı olsun

• ENDERES-5441 kullanıcısına yanıt

Ben de 00:02 de siparişimi geçtim. 12 Pro 128 Pasifik Mavi. Hayırlı olsun alan arkadaşlara da.

Bir de 4-6 iş günü largo yazıyor ama teslimat günü bende 11-15 Aralık görünüyor. Daha erken gelir diye tahmin ediyorum.

Apple watch 6 aldığımda belirtilen teslimat tarihinden 7 gün önce gelmişti.

• Yurt dışından 2019 Mart’ta kayıt ile birlikte 6.5k ya mal ettiğim Xs max 256gb’ı hepsiburada 6700e geri alıyor. Üzerine 4800 verip 12-128gb alıyorum. İncelediğimde fotoğraf ile ilgili işlemler dışında aman aman bi fark yok 12 pro ile ve antutu skorlarına göre iPhone 12 ile pro arasında 3.5k lik bir fark göremedim. Tabi bu kişiden kişiye degisir :) alanlara ve alacak olanlara şimdiden hayırlısı olsun.

Antutu Benchmark:https://www.antutu.com/en/ranking/ios1.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HULKBABA -- 27 Kasım 2020; 2:11:58 >
  • HULKBABA H kullanıcısına yanıt

Hepsiburada yurtdışı alıyor mu

• Gaza geldim Pro max ön sipariş açılsın bende veriyim sipariş 😉
  • Enteresan bi durum var yurtdisi secenegini secince bile fiyat dusmuyo su an hepsiburadada. Gecen yil iphone 11 degisim kampanyalarinda yurtdisi kayitli cihazlara 60 lira gibi rakamlar veriyolardi kisaca hicbi sey vermiyolardi. Acaba bu sene sistem degisti ve yurtdisi cihazlara da mi teklif var. oyleyse hepsiburadayla kalmaz ve mediamarkt teknosa gibi magazalar da alirlar diye dusunuyorum. Umuyorum o sekilde olur da yurtdisi cihazlarimizi degistirebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.