Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburada kampanyasında mevcut iphone 7'me iyi fiyat verdi, ayrıca şöyle bir kampanya varmış

'' Müşteri tarafından Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya kapsamında cihaz tutarına ek 700TL’den faydalanabilmek için “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için iPhone 12 model telefonlardan birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir. ''

bana gayet iyi geldi, sizce ?

• Mehmet.efe61 M kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• 3 sene aradan sonra yeniden bir iPhone almak istedim ama bu promax konusunda ki belirsizlik beni rahatsız etti.En azından ne zaman ön siparişe açılacağını söyleseler de ona göre hareket edebilirdik.2 bilinmezli denklem gibi.Büyük cihaz kullanmayı sevdiğim için Max den vazgeçmek istemiyorum ama proporsiyon ve boyut olarak 12 pro da gözüme güzel görünüyor.Aldıktan sonra uzun bir süre kullanacağım için daha sonra pişman olabilirmiyim diye düşündüğümden beklemeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 27 Kasım 2020; 0:15:3 >
  • Aa banka kartı kabul etmiyor mu 😞 kredi kartı limitini nasıl 18bin yapalım şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple ın kendi sitesinden
    Kartın limitini yükselttim hemen kabul etti banka :) siparişi geçtim arkadaşlar

12 pro 128 gb pasifik mavi

• Kredi kartı limiti ile apple'ın sitesindeki bağlantıyı çözemedim hocam

• Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

• pro 256 gb siparişi verdik bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Kredi kartı limiti ile apple'ın sitesindeki bağlantıyı çözemedim hocam

Hocam diğer arkadaş sormuştu apple ın sitesi mi yoksa turkcell mi banka kartını kabul etmiyor diye ona istinaden apple ın sitesi dedim, sonra kredi kartı limitini yükselttim siparişi geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

Hocam diğer arkadaş sormuştu apple ın sitesi mi yoksa turkcell mi banka kartını kabul etmiyor diye ona istinaden apple ın sitesi dedim, sonra kredi kartı limitini yükselttim siparişi geçtim

Alıntıları Göster

Hocam kredi kartından tek çekim yapıldı sonra siz onu taksitlendirme yapacak mısnız ya da taksitlendirme sonradan yapıyor mu banka?

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

Teşekkürler hocam daha güzelleri ve daha ucuza sizin olur inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

pro 256 gb siparişi verdik bakalım

Renk nedir hocam?

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Yok hocam taksitlendirme yapmayacağım tek çekim

• vay be 128gbyla 256gb arasında 1 milyar oynuyor. böyle fiyatlandırmanın ben hafıza artınca ek vergi geliyor sanırım.

• Vipracing kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışında 12 ve 12 pro'dan 20 gün sonra mini ve max satışa çıktı ama tabi bu ilk çıkış tarihleriydi ya Türkiye'de de 20 gün sonra çıkar ya da daha yakın bir zamanda.
  • Le7els kullanıcısına yanıt

Arada 100 dolar fark var hocam yaklaşık 800 Tl. Vergisi falan derken 1000 lira fark olması gayet makul. Asıl saçma olan her ikisinin de 1099 dolar olan 12pro 256GB ve 12Pro Max 128GB'ın Türkiye fiyatlarının farklı olması.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

grafit tercih ettim

• İnanılmaz sönük geçen bir yeni model iPhone ön siparişiyle karşı karşıyız. Bence bunda sadece fiyatlar değil; 2 modelin şimdi 2 modelin belirsiz bir tarihte satışa sunulacak olması da etkili oldu. Zaten pandemi nedeniyle 1 ay geç tanıtıldı, tanıtımın üzerinden 1.5 ay geç Türkiye'ye geldi. Üstüne belirsizlikler gelinen nokta sönük bir iPhone ön sipariş dönemi.

• Size bir güzel bir haber kimse görmemeli ama İphone 12 Vatan Bilgisayar da %8 daha indirimli 12 128 10924 liraya geliyor :)

Alan yararlanabilir güzel fırsat 👍🏻
  • 17 çok olmuş pro max dostlar,hayata bak geçen sene 11 bine çok diyorduk

Düz 12 alacağım bu seri için xs maxden gecicem boyut sıkıntı olmaz umarım.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.