Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay maşallah ne acelesi varmış bu kadar

Bir de bu var

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt

daha çıkalı 3 gün oldu ne ara arıza vermeye başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 16 Kasım 2020; 20:32:51 >
  • Le7els kullanıcısına yanıt
    Ben avrupaya güvenirim, sorunu açıkca yazmışlar Apple’a , amerikadaki arkadaşımda aynı sorundan muzdarip

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Pro max ve mini o kadar geç zamanda raflarda yerini alacak ki özellikle miniyi bekleyenler İphone 13 mini çıkana kadar zorunlu olarak farklı alternatif geçici modellere yönlendirilmek zorunda kalacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scanh kullanıcısına yanıt

Hocam kötü haberi vereyim madem. Bugün troy la görüştüm 4 aralık sadece pro ve düz 12 miş. Pro max ve mini ocak falan diyorlar :( almaya niyetleniyom telefon gelmiyor olacak iş değil.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Onların ben 😂

Tamam ABD ve Avrupa’da önce düz 12 ve Pro sonra 12 Mini ve 12 Pro Max çıktı eyvallah da. E kardeşim cihazların tümü artık çıkmış millet alıp kullanıyor amaç ne burdaki? Çok büyük ayıp ederler çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Onların ben 😂

Tamam ABD ve Avrupa’da önce düz 12 ve Pro sonra 12 Mini ve 12 Pro Max çıktı eyvallah da. E kardeşim cihazların tümü artık çıkmış millet alıp kullanıyor amaç ne burdaki? Çok büyük ayıp ederler çok.

İyi de olayın ayıpla ne alakası var ki? 6.1 inç iphone'lar tüm dünyada satışa çıktı nerdeyse ve en son sıra bize geldi. Mini ve pro max'lar için de aynısı geçerli. Daha yeni satışa çıktığı için önce diğer ülkelere dağılacak sonra sıra Türkiye'ye gelecek. O da 1-2 ayı bulur belki bilemiyorum. Mini veya pro max'a özel bir durum değil yani bu süreç böyle işliyor. Asıl sorulması gereken soru tüm modeller neden bize bu kadar geç geliyor?

• bize geç gelmesi iyi olur. bu sorunlar belki üretim aşamasında giderilebilir. sonradan çıkanlar daha sorunsuz olur belki.

• 7plustan iphone11 128gb’a geçmeyi düşünüyorum satabilirsem tabii. 5k civarı bi fiyata alacağım. Umarım değer. iPhone 12 64 fiyatları kaç olur bizde acaba? Elimdekini satmama rağmen bana 7-8e patlarsa pek de düşünmeme gerek yok 12yi :)

• edmraver kullanıcısına yanıt
    11 128 gb’tan pahalı olacak 12 64 GB orası kesin

Bende anlamadım yaa. Resmen eski 4S-4 zamanlarındaki gecikme yıllarına döndü. iphone 6 dünyada tanıtılır tanıtılmaz ülkemizde çıkmıştı çıktığı günde almıştım. Yazık cidden. Hevesim çok kırıldı.

Valla sorma hocam. Bikaç ay önce Ocak - Şubat’ta gelir diyenlerle dalga geçiyoduk şimdi olay o noktaya doğru gidiyor 😁

• apple'ın artık öncelik verdiği ülkelerden biri değiliz işte anlasanıza Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

öyle ya da böyle satışlar geçmiş yıllara göre ciddi bir biçimde düştü. Eskiden boyacı ustası bile ya kendini sıkarak, ya krediyle falan gider son çıkan iphone'u alır gezerdi. Şimdi öyle bir durum yok fiyatlar asgari ücretin 5 katına geldi.

Avrupa'da ki gelişmiş ülkelere öncelik verilmiş işte bu kadar basit. Adamlar orada 1 asgari ücret ile iphone 12 pro max alabiliyor. Sen burada 5 tane asgari ücret parasıyla anca iphone 12 alabiliyorsun. Aradaki fark baya çok yani. Apple'ın yerinde olsanız hangi ülkelere daha çok önem verirdiniz? Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackleads007 -- 17 Kasım 2020; 13:42:55 >

Hayır alsam 1 ay sonra iphone 13 dedikoduları başlıcak oda tam vaktinde eylülde çıkar kullandığım 6 ayla kalır. Bu seneki çok saçma ve kötü oldu yaa.

Bana da öyle geliyor. Güncelliği maksimum 8 ay olacak gibi.

• iphone 12 pro max değil, süz 12 almaya karar verdim, 6.7 inç den 6.1 e düşmek üzecek ama arada ki fiyat farkı gereksiz fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Garantisi de ona göre uzun olacak fena mı Avrupa bizi kıskanıyor telefon geç geldiği için onların garantisi daha uzun sürüyor diye Avrupa da alanlar keşke Türkiye gibi bize niye geç gelmiyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhmus21 -- 17 Kasım 2020; 16:16:27 >

Hocam iphone 13 çıkınca telefonu çöpe atacak gibi konuşmuşsunuz. Yine kullanmaya devam etseniz bir şey kaybetmezsiniz bence Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

• Bana nedense 4 aralıkta tüm modeller satışa sunulacakmış gibi geliyor hadi 1 hafta daha geç sunalar ama ocak felan kabul edilir bir durum değil brezilyada durum nasıldı? Bilgisi olan var mı?

• Fiyat belli mi?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.