Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 Aralıkta mininin satışa çıkacağına inananları görünce alıyor beni bir gülme Ocak ayı demişlerdi ya satış için miniyi ocakta raflarda görebilirseniz öpün başınıza koyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha fiyata gelince bu zamana kadar duyduğunuz rakamları 64 GB versiyonu için unutun diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi standartlarabidesi -- 17 Kasım 2020; 17:22:38 >
  • efefor kullanıcısına yanıt

hocam 3 günde ekran bozuluyorsa hiç satmasınlar o telefonu. biraz abartı geldi bana.

• standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Sizin fiyat tahmininiz nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

hala 5s kullanıyorum eylülde tanıtılmıştı 2013de aralıkta almıştım aynı 2013e geri döndük şuanda.

• Kasva kullanıcısına yanıt

şuanda 8000 resmi sitede sanırım iphone 11 içinde şarj aletide çıkmıyor. ilk çıkıtgında 7300dü yanlış hatırlamıyorsam. iphone 12de 9000 olur diye düşünüyorum.

• Le7els kullanıcısına yanıt
    Normal 12’nin 9000 olacağına ihtimal vermiyorum hocam. Mini 64 bile 9000 olmayacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasva -- 17 Kasım 2020; 17:40:33 >

geçen senede 10 üzeri diyorlardı iphone 11 için 7300 e çıktı. içinden şarj aletide çıkıyordu. bakalım 17 gün kaldı. inşallah dolar dahada düşer uygun fiyatlar için.

Geçen sene iPhone 11 700 dolardan çıktı, bu sene iPhone 12 800 dolardan. (iPhone 12 Mini 700 dolar)

Şuan 600 dolar olan iPhone 11'e indirim gelmedi, resmi başlangıç satış fiyatı 7.999 TL.

• scanh kullanıcısına yanıt
    Hocam sen pro max bekliyorsun biliyorum 🙂 sence mininin ve pro max’in başlangıç fiyatı ne olacak?

• Herkes tahminini yazmış, bir tahmin de ben yapayım.

Kıyaslamada ülke olarak benzer koşullarda olduğumuzu düşündüğüm Brezilya’yı seçtim (amacım siyaset yapmak değil, siyasi cevap yazmayın lütfen)

Telefon olarak iPhone 11 128 GB ve Brezilya’da ön siparişe çıkan iPhone 12 mini 128 seçtim.

Aşağıdaki gibi bir tablo çıkıyor, bu durumda iPhone 12 mini 128 in 9999tl olacağını düşünüyorum.

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Doğrudur 12 Pro Max'i takipteyim Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

Mini 9.999

Pro max 16.499 benim tahminim başlangıç fiyatı olarak

• dünya devi brezilya ile kıyaslanıyoruz son 2-3 sayfadır.

asıl rakibimiz bizi kıskanan almanya değil miydi yahu ne kaçırdım ben 🤔🤭

• sazan84 S kullanıcısına yanıt
    scanh kullanıcısına yanıt
    İnşallah 128 mini dediğiniz gibi 9999 olur hocam. O fiyata gelirse 128’liği yüksek ihtimal alırım.

@scanh, hocam 11 pro max kullanıyorum 2 aydır. Herşeyiyle mükemmel ama çok büyük ya. mini ufaklığı hafifliği çok kurcalıyor kafamı.

İnşallah o fiyatlarda olur da alabilirsiniz.

Ben 11.11 indirimlerinden i11 128 liği 7150tl ye denk getirdim, henüz kutuyu açmadım belki iade ederim de 12 mini 128 alırım diye ama bu hesapla fazla beklemenin alemi yok.

onu bilmiyordum şarj aletli iphone11 700 dolar şarj aletsiz iphone12 800 dolar oled ekran olunca hemen 100$ eklemişler 5gde var tabi. o zaman şöyle olur fiyat şuanda 600$lık iphone 11 8000bin tlyse 800 dolarlık iphone 12. 200$ çeviriyoruz 1550,54 lira yapıyor. 9550.54 yapıyor bekleyip görelim.

• blackleads007 B kullanıcısına yanıt

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

@Kasva Hocam ben alıştım senelerdir Plus cihazlara Pro Max o yüzden büyük gelmedi. Tablet kullanmadığım için hem tablet hem telefon niyetine iyi gidiyor :)

Aynen tablet gibi hiç eksikliğini hissettirmiyor.

Bir de o 1550’nin vergisi lazım hocam üstüne 😄 öyle olunca 11 bine yaklaşıyor zaten. Hatta kur’a bağlı geçiyor bile

• Blackrz kullanıcısına yanıt

hocam iphone 11 vergili fiyatı 8000 şuanda 200$ çevirdik 1550 daha ekledik aradaki 200$da mı vergi alınıyor.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.