Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iDoctor

Ekim'de.
    anladım
  • kLx kullanıcısına yanıt
    14 gun iade suresi gectikten sonra veriyor. İbana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Papy0n34 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapıyoruz peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada dan iphone 11 e gir. Altinda geri odeme al diye secenek var. Orada detayli anlatim var seni yönlendiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Yeni iPhone çıkmayacak mı yani bu sene ?
    Ekim ayında etkinlik. Düz modeller için Ekim ayı önsipariş, kasım teslimat öngörülüyor.

• scanh kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar uçacak gibi geliyor bana

• Büyük gün gelmiş, böbreğimi ilana koyayım artık

• quote:

Fiyatlar uçacak gibi geliyor bana
    Döviz kuru ve vergilere göre öngörüm;

iPhone 12

64 GB: 8.499
    128 GB: 9.299
    256 GB: 10.799

iPhone 12 Plus

64 GB: 9.999
    128 GB: 10.799
    256 GB: 11.999

• scanh kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ki fiyatlar umarım böyle olur benim ön görüm 15k’yı görür

• quote:

Geçen sene ki fiyatlar umarım böyle olur benim ön görüm 15k’yı görür
    Yanlışınız var. Geçen sene iPhone 11 7299 TL başlangıç fiyatıyla çıktı. iPhone 11 yerine gelecek olan plus ya da max takısı alacağı söylenen 6.1 inçlik iPhone 12; 9.999 TL olacak diye tahmin ediyorum. Bu da 1 senede 2.700 TL fark demek. Ayrıca günce kur ve vergiye göre hesapladım. Kur artarsa ya da global zam gelirse fiyat daha da artacaktır.

• Eğer gerçektende iphone 12 5.4 inç ekranla gelirse ilk apple cihazım olacak SE nin full ekranlı hali gibi olacak sanırım tek elle kullanıma müsait

• quote:

Orijinalden alıntı: Apsny

Eğer gerçektende iphone 12 5.4 inç ekranla gelirse ilk apple cihazım olacak SE nin full ekranlı hali gibi olacak sanırım tek elle kullanıma müsait
    Ayrıca 649 dolar ve 128gb tan başlarsa çok iyi olacak

• iphone 12 eylülün sonuna kadar tanıtılcak
    Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• spawnis S kullanıcısına yanıt
    Apple tanıtım tarihi: 15 Eylül 2020 Salı, saat 20:00 olarak açıklandı.https://www.apple.com/apple-events/

• 2010’a geri döndüm 12 sayesinde. O zamanda 4. Nesil İPhone (İPhone 4) nasıl olacak diye merakla bekliyorduk. Bir bar taburesinde unutulmuştu hatta. İlk tanıtıldığı an dedim. Bunu almalıyım! Bakalım 12 bana “Bunu almalıyım!” dedirtecek mi?

• Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Hazır mısınız?

• nihayet tanıtım tarihi verildi 15 eylül...

12 max umarım iyi fiyattan gelir..
  • En ucuz iPhone 12 en sona kaldı

Apple en düşük fiyat etiketine sahip 5.4 inçlik en ucuz iPhone 12 modelini en son satışa çıkarak. İşte detaylar:

Bilindiği üzere Apple bu yıl 4 yeni iPhone modeli tanıtacak. Nitekim bu modeller içerisinde en çok merak edileni ise 5.4 inçlik iPhone 12 diyebiliriz. Zira uzun bir süredir bu kadar küçük boyutlarda bir iPhone görmemişti.

5.4 inçlik yeni iPhone modelinin yanı sıra 6.1 inçlik 2 farklı iPhone 12 ve 6.7 inçlik iPhone 12 Pro Max modelleri de görücüye çıkacak.

Uzun bir süredir Apple’ın 4 iPhone modelini de eş zamanlı olarak satışa sunmayacağı söyleniyordu. Nitekim bu söylenti yavaş yavaş doğruluk kazanmaya başladı.

Sızdırılan son raporlara göre Apple en ucuz fiyat etiketiyle satışa sunacağı 5.4 inçlik iPhone 12’yi en sona bırakacak. İlk olarak 6.1 inçlik iPhone 12 Max ve iPhone 12 Pro modelleri satışa çıkacak. Bu modeller satışa çıktıktan bir süre sonra ise 5.4 inçlik iPhone 12 ve 6.7 inçlik iPhone 12 Pro Max raflardaki yerini almış olacak.

Elbette Apple’ın 5.4 inçlik yeni iPhone modelini en sona bırakması bir tesadüf değil. Apple yetkilileri ilk olarak 6.1 inçlik modellerin biraz doyuma ulaşmasını bekleyecek. Çünkü 5.4 inçlik model ilk olarak satışa çıkarsa bu sefer 6.1 inçlik modelin satışları olumsuz olarak etkilenebilir. Elbette bu durum tamamen bir varsayım. Bakalım Apple yeni modellerinde nasıl bir strateji izleyecek? Bunu önümüzdeki ay göreceğiz. (Kaynak CNN Türk)

• 12 plus eğer oled gelirse xs max den geçmeyi düşünüyorum değer mi sizce

• Serhatsn kullanıcısına yanıt
    Artik serinin tum telefonlari oled olacak. Bence gecmeye deger. A14 islemci, daha iyi kamera, batarya suresi de assagi yukari ayni olur herhalde. Insallah cerceveleri 11’deki gibi kalin yapmazlar. Ben pro max’ten gecmeyi bile dusunuyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.