Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.792
Cevap
261
Favori
1.012.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oled gelmesi kesin mi bende 11 dusunuyorum buyback ile ama ekran retina olunca oled daha cazip gibi

Hangi kamp ile aldin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Duz 11 celik kasa mi olacak ve hepsi oled kesin mi

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Xdr oled farki nedir peki

• eagen kullanıcısına yanıt
    Deji batarya mi hocam ne kadara nerden aldin 7 kamera disinda is gorur halen fakat bendekinde uyg fazla mi yoksa yukseltme yapmadim diye mi yavaslama var nedendir

• Papy0n34 kullanıcısına yanıt
    15binden asagi olmaz duzu bile 9000olur ki suan 6500e 11 almak mantikli sanki bunu da kacircaz

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Hocam s20plus kamerasi nasil gece cekimi ozellikle ayrica ben yarim saat teknosada s20yi kamera acik denedim sadece baska uyg vs kullanmadan int yok daha dusun G4 gibi cayir cayir yandi onu gorunce biraktim hemen exynos islemciden mi kaynakli o kadar para verip husran yasayacagima ip11 yada duz p40 mantikli degil mi benim de onceligim kamera ip kamera konusunda hep yetersiz geride bulurdum fakat 2 haftadir gidip inceliyorum kamerayi yazilimla ilerletmis gibi ayrica 1 saat kurcaladim isinmadi da

P40 olmayinca bakamadim ama o da androidde amiral gemisi kamera yonunde dusunulebilir

Lg G4den agzim yaninca artik didik didik bakiyorum ki on siparisle int arastirmasiyla ilk alanlardandim ama isinmasi bataryanin bitmesi deli ediyor artik sirf kamerasi icin katlaniyorum

Bahsettigim cihazlarda ve S20plusda oneri ve deneyimlerini paylasirsan sevinirim bu arada hayirli olsun👍☺

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Ekran 11 ile ayni degil mi

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Duz S20 30dk sadece kamera acik teknosada inceledim daha int vs yok yandi resmen cok isiniyor demi sebebi nedir

P40 icin oneriniz ne olur

• scanh kullanıcısına yanıt
    Boe marka mi oluyor apple samsung ekran mi kullanir bence asilsiz gibi

• En güzeli 5s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    5S tasarımı işte. 5S ile aynı kasa. Şu an İPhone 6’dan 11’e kadar olan tüm cihazlar oval bir tasarım kullanıyor. Apple bundan vazgeçecek 12 ile geri 4,4S,5,5S tasarımına geçecekler düz 12 ve 12 Plus aliminyum, 12 Pro ve Pro Max ise çelik olacak.

• Celik olmayacaksa 12yi beklemenin anlami yok daha da fiyatlanacak oled farki da hissedilmez bence

• 5S kasalarına oldum olası hayranım bu köşeli tarzından dolayı iphone 12de de kullanmışlar. İnşallah iphone 6 + tan geçiş yapacağım

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    12 5.4 12 plus 6. 1 olması lazım ama amoled 60hz

• benim en sevdiğim telefon kasası iphone 5 siyah çok asil çok
    Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• 12 maxin tahmini fiyatı siz ne olur? Tanıtılma tarihi hakkında bilgi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bumpuss

12 maxin tahmini fiyatı siz ne olur? Tanıtılma tarihi hakkında bilgi var mı?
    30 Eylül ile en geç Ekim'in 2. haftasına kadar tanıtım olacağına dair çeşitli sızıntılar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam s20plus kamerasi nasil gece cekimi ozellikle ayrica ben yarim saat teknosada s20yi kamera acik denedim sadece baska uyg vs kullanmadan int yok daha dusun G4 gibi cayir cayir yandi onu gorunce biraktim hemen exynos islemciden mi kaynakli o kadar para verip husran yasayacagima ip11 yada duz p40 mantikli degil mi benim de onceligim kamera ip kamera konusunda hep yetersiz geride bulurdum fakat 2 haftadir gidip inceliyorum kamerayi yazilimla ilerletmis gibi ayrica 1 saat kurcaladim isinmadi da

P40 olmayinca bakamadim ama o da androidde amiral gemisi kamera yonunde dusunulebilir

Lg G4den agzim yaninca artik didik didik bakiyorum ki on siparisle int arastirmasiyla ilk alanlardandim ama isinmasi bataryanin bitmesi deli ediyor artik sirf kamerasi icin katlaniyorum

Bahsettigim cihazlarda ve S20plusda oneri ve deneyimlerini paylasirsan sevinirim bu arada hayirli olsun👍☺
    Teşekkür ederim hocam özellikle 8 senedir iphone kullanan biri olarak gerek apple ürünlerinden alınan vergiler gerek dolar kuru ve appleın ticari pazarlama entrikalarından bıkarak tabularamını yıktım ve s20 plus aldım. Snapdragon ve exynos işlemcilerinin farklarını cihazı aldıktan sonra internette gördüm ama ben o kadar bir ısınma hissetmedim nedense telefon çok hızlı 8gb ram var işlemcisi de çok güçlü. Gece çekimlerinden çok memnunum kamerası aynı iphone gibi çekiyor renklerin doğallığını bu modelde yakalamışlar diyebilirim. 1080p 120hz yerine 4k 60hz de kullanıyorum sarjı 1.5 gün gidiyor. Ekran ve kasa kalitesi premium his veriyor. Yanında verdikleri ear buds plus bt kulaklığın ses kalitesini çok sevdim sennheiser cx5.0 dan daha iyi diyebilirim. Telefonun ekrana gömülü parmak izi okuyucusu bile var kısacası 4bin tl daha verip 11pro 12pro gibi cihazlara gereksiz yere vergi+kur farkı ödemeye gerek yok. Tavsiye ederim düşünenlere

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Ekran 4K değil hocam 2K diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Ekran 4K değil hocam 2K diye biliyorum.
    Pardon 3200x1440 diyor heralde 2k+ bir çözünürlük

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.