Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cihaz ilk çıktığında ekranda olan bir sıkıntıymış, daha sonra cihaza özel gelen bir güncelleme ile hemen düzeltmiş apple. misal ben cihazı aldığımda düzelmiş sürüm ile kullanmaya başlamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemeye rağmen sıkıntı varsa servise götürmekten başka çözüm yok sanıyorum. zamanında bu cihaz ilk çıktığında çözmüşlerdi bu durumu yazılım güncellemesiyle.

• sabah 10 da %100 ile evden çıktım saat akşam 10 %25 kaldı çok fena içiyor şarjı gerçi çok telefon görüşmesi yaptım, çalışırken telefonu ayrıca aktif kullandım ondandı belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 8 Mart 2021; 22:22:27 >
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Mini mi kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt

Düz 12

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

sabah 10 da %100 ile evden çıktım saat akşam 10 %25 kaldı çok fena içiyor şarjı gerçi çok telefon görüşmesi yaptım, çalışırken telefonu ayrıca aktif kullandım ondandı belki

Sabah 10’dan akşam 10’a 4G ile ortalama 4-5 saat ekran süresi 12 için normal değerler ki bende aynı sonuçları alıyorum. Çok iyi mi değil ama günü çıkartıyor. Pil sağlığı %80 lere düştüğü zaman kullanımı kısıtlamak gerekir ama 2 sene sonra pil değişimiyle toplam 5 sene kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionessciri

Sabah 10’dan akşam 10’a 4G ile ortalama 4-5 saat ekran süresi 12 için normal değerler ki bende aynı sonuçları alıyorum. Çok iyi mi değil ama günü çıkartıyor. Pil sağlığı %80 lere düştüğü zaman kullanımı kısıtlamak gerekir ama 2 sene sonra pil değişimiyle toplam 5 sene kullanılır.

Alıntıları Göster

5G çıksa naneyi yedik ozaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

5G çıksa naneyi yedik ozaman.

Alıntıları Göster

Sadece destekliyor kullanılabilir değil bence. Ülkede hazır değil zaten. 2 seri sonra tam adapte olacaktır. İyi çeken 4G varken bence gerekli bir şeyde değil. Yurt dışında yaşıyorum 80mgbt download alıyorum ne yapayım 5G’yi, gereksiz. Şu an için sadece pazarlama aracı başka bir şey değil.

• 20W type c şarj adaptörü Vatan’da stoklara girmiş, beklemeden almak isteyenler için çoğu mağazada mevcut.
  • Xedos. kullanıcısına yanıt
    Ne problemi hocam? Bende mini kullanıyorum?
  • aydngs1988 A kullanıcısına yanıt
    Telefona 8-9 bin verip dandik şarj aletleri kullanma. Ben Apple Store’den orjinal 20w aldım kafam rahat
  • iPhone 12 mini ile aranıza katıldım. Spigen ekran koruyucu ve kılıfı ile telefonumu tam korumaya aldım :)
  • Hayırlı olsun bende 12 kullanıyorum 20 25 gün oldu alalı aynı şekilde spigen ekran koruyucu ve kılıf ile devam ediyoruz tabii olmazsa olmaz Apple store dan 20w adaptörümüzü de aldık 😊

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanim nasil memnunmusunuz ve hafıza olarak kaçtık aldiniz?

• 4K 60 fps mi , yoksa 4K 30 fps Dolby Vision HDR destekli video çekimi mi?

Siz hangisini kullanıyorsunuz?
  • 12 / 12 Mini Telegram grubuna davetlisiniz:

https://t.me/joinchat/SoxWu9d6uLxbNwEZ

• LUTFEN SILINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7663E88E9 -- 30 Haziran 2021; 11:30:59 >
  • Arkadaşlar selam. 12 mini her yerde yazıldığı gibi satış rakamları olarak Apple'ı memnun etmemiş. Apple'ın 12 mininin üretimini durduracağı dahi yazıyordu ama yalan da olabilir. 12 miniyi beğendim ve almak istiyorum ama sizce bu telefon Apple tarafından dışlanır mı? Yani üvey evlat muamelesi görür mü diyeyim kısaca? 12 pro max ile aynı işlemciyi kullanan güçlü bir telefondan bahsediyoruz, farkındayım. Zaten çok güzel telefon asla lafım yok hatta almak da istiyorum ama yine de bi huzursuz oldum, sizin de yorumunuzu almak istedim.

• alikara123 A kullanıcısına yanıt

2200 mah batarya yüzünden beklenen ilgiyi göremedi

• alikara123 A kullanıcısına yanıt

umarım kalkmaz ve biraz daha ucuza satılırsa tr de baya satar bende almayı düşünüyorum  belki de 12s mini çıkar pili yükseltilmiş falan öyle bir söylenti okumuştum

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.