Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scanh

Bu normal bir çizik soyulması değil, direkt boya atması. Aynı hata iPhone 5’de de olmuştu, 5S’de düzeltmişlerdi.

baya kötü olmuş bu. telefonum 2 haftada bu hale gelse üzülürdüm

• Telefonda çizik çıkmıştı. İade süreci başlattım koşulsuz kabul ettiler. Yenisini gönderecekler. Iyiki apple Dan almışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Ayarlar - Genel - Face ID bölümünden “Dikkat Farkındalığı Özellikleri” seçeneğini kapatın.

• Arkadaşlar pro max ne zaman satışa çıkacak ?

• scanh kullanıcısına yanıt
    Allah korusun hocam, cok fena duruyor.. İns boyle bir durumla karsilasmayiz yahu.. Celik dediler boya atiyor, simdi alüminyumda boya atiyor cikti.. Tum renklerde hic boyamasalar daha iyiymis..

Hocam bence münferit. Hiç kafaya takmayın gönül rahatlığıyla kullanın cihazı.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Hocam boya kabarmis, putur putur olmus.. Eger ustune kimysal filan degdirmedilerse ve normal sekilde olduysa cok fena..
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Yani su an cihaz duzgunken kafaya takilmaz ama ilerde olusunca kafaya fena takilir iste.. Aldigim kilifin sert plastikleri sok-tak yaparken surtuyor diye icim gidiyor bu boya atma orneklerini gordukce.. Zaten telefonu tozdan korumak mumkun olmadigi icin boyle hassas bir boya varsa 4-5 aya dediginiz gibi mutlaka cizilir bir yerleri..
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt

Beyaz renk almaya özen gösterin hocam

Hocam 12 almayı düşünenler beyaz tercih ederse en azından sorunun kaynağı daha kesin değilken kafaları rahat olur.

• izmir içerisinde 64gb mavi bulabileceğim bir mağaza var mı ?

• corpixx kullanıcısına yanıt

Ön tarafında çerçevelerde hafif beyazlık görünüyor mu? Bende de beyaz var o rahatsız ediyor komple siyah olsa daha iyi olurdu, yani o beyazlık hiç görünmese

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdu

Üç kuruşluk kılıf için değmez bu kadar kasmayın/üzmeyin kendinizi canınıza yazık. Spigen'in sitesi ve bilgi eksikliği doğru eksiden öyle değildi

Siz zaten çok iyi biliyorsunuz o yüzden konuyu uzatmadan kesiyorum.

Bunu da eklemek isterim "alın kılıf aldım çok güzel diye" de video çekmiyorum. Videolarımı da size beğendirmek gibi bir misyonum yok maalesef. Dislike basar geçersiniz ya da video altına yorumla belirtirsiniz saygı duyuyorum.

Sabah şarkısı ile moraliniz yerine gelir inşallah  

tüm boya soyulunca güzel durur👍Bence

bende çelik kasalarda hiç duymadım boya atması genelde aliminyum kasalarda oluyor. dediğiniz gibi ezilmede çok oluyor sert düşürmelerde hor kullanınca böyle olması kaçınılmaz. temiz kullanan kişilerde böyle bir görüntü çok zor.

• Spigen Case ve Cam koruma geldi
    Case:Ultra Hybrid
    Cam koruma:Align Master 2 pack

Alırken case in arkasının cam oldugunu bilmiyordum çok hosuma gitti güzel gözüküyor ve elden kaymıyor tutarken

• Le7els kullanıcısına yanıt
    Celiklerdeki de cihaz ilk ciktiginda ortaya dusmustu:

https://www.youtube.com/watch?v=P_qu2Qsm-UY&feature=youtu.be
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt

Üst ve altı kapalı kılıflarda ekran üzerinde biriken tozları nasıl atıyorsunuz hep merak etmişimdir.Hayatım boyunca ekranı komple çerçeveleyen kılıfları kullanamadım.

• Lemans kullanıcısına yanıt

hocam bende hiç birikmiyor oralarda sebebide telefonu kot yada eşofman cebıne koymamam olabilir çoğunlukla elimde taşırım yada mont cebine koyarım mont cebinde de pamukcuklanma falan olmadığı icin sıkıntı olmuyor bende

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt

Evet hocam özellikle pantolon cebinde sıkıntı oluyor ve çerçevenin içinde hapsoluyor sanki.

• Dostlar iPhone 12 / 12 Mini Telegram grubuna da bekleriz.

https://t.me/joinchat/MJTE_Bg9ZWrFhde54kimDw

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.