Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.790
Cevap
260
Favori
1.012.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Görünce acaba siyah mı alsaymışım dedim çok iyiymiş :) link atabilir misiniz ? telefonu kalınlaştırdı mı bu arada, ve geçmiş tecrübeleriniz varsa bu tarz kılıf sararma vs yapar mı ?

• Merhaba arkadaşlar,
    Bu 12 nin mavi rengini nereden temin ettiniz acaba? Turkcellde vs bi çok yerde bulunmuyor, apple in kendi sitesinden alsam kargoda bi sıkıntı yaşanır mı? telefonu kargoyla almak biraz saçma geliyor da 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artles kullanıcısına yanıt
    Bu tarz kiliflarin sararmayani yok, ama 1 ayda mi, 5-6 ayda mi, 1 yilda mi sarardigi kaliteye bagli tabi ki.. Apple in kendi seffaf kiliflari bile 1 yil zor dayanip sarariyordu..
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle, duzde beyaz, proda silver bu tarz sorunlari onlemenin en kolay yolu..
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

Bu arada konuyla alakasız ama forumu olabildiğinde düzgün, düzenli, konu bütünlüğüne uygun ve bilgilendiri kullandığınız için sizi tebrik ederim.

• Artles kullanıcısına yanıt

hocam çok memnun kaldım bende kalınlaşmasını hiç sevmiyorum telefonun ondan ince kılıf isterim hep bu seriyi ilk defa aldım ama iyi çıktı baya..

hocam sararacağını hiç sanmıyorum çünkü kılıfın arkası cam çıktı ... ben plastik sanıyordum alırken .. bu telefonun önüne takılan koruma camları gibi kılıfın arkası belki onların camı kadar kaliteli değildir ... bi tık daha dandik olanıdır ama plastik olmasından çok çok daha iyidir.

bir de kılıfı iyi dizayn etmişler telefonu masaya koyduğunda arka cam kısmı masaya temas etmiyor ... kılıfın en uç noktalarında hafif çıkıntılar var ... dolayısıyla çizilmiyor ondan ben sararacağını düşünmüyorum ..

arkasının cam olması telefonu çok rahat tutmanı sağlıyor elinden kaymıyor

ben aşırı memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-12-iphone-12-pro-kilif-spigen-ultra-hybrid-sand-beige

bu seri hocam indirim de vardı aldım ama siyah renk bitmiş galiba ...

• scanh kullanıcısına yanıt
    Mahcup ediyorsunuz hocam 😊 Sagolun
  • İstek üzerine buradan da paylaşıyorum arkadaşlar

iPhone 12 Red 128 çikolayt

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

Merhaba arkadaşlar,
    Bu 12 nin mavi rengini nereden temin ettiniz acaba? Turkcellde vs bi çok yerde bulunmuyor, apple in kendi sitesinden alsam kargoda bi sıkıntı yaşanır mı? telefonu kargoyla almak biraz saçma geliyor da 😅

Ben apple sitesinden aldım. kasım sonu sipariş ettim adamlar 3 aralıkta kargoya verdiler, 4 aralıkta elimdeydi. UPS kargo ile geliyor bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca apple dan alırsanız kamerada toz, çerçevede çizik, aşırı sarı ekran vs gibi şanssız bir duruma denk gelirseniz sorgusuz sualsiz iade veya değişim yaptırabilirsiniz.

• alidarkstone kullanıcısına yanıt

kılıftan memnunsan link alalım hocam Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

• sizce ekran koruyucu takmak gerekir mi? telefonun oled ekranını öldürmesin? iyi bir öneriniz var mı arkadaşlar?

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Ben Australia yada yasiyorum bendeki iPhone da yok mmWave 5g anteni burda olmasina ragmen bu teknolejinin:/ AMA normal 5g gayet iyi hizlarda kullanabiliyorum
  • Baseus un mat şeffaf kılıfları var . Baseus Wings olması lazım ismi . Çok ince sert plastik çizilmiyor kirlenmiyor . Özellikle beyaz telefonda muazzam duruyor ( ip11 de öyle idi ) Bir bakmanızı tavsiye ederim . Ekran koruyucu takmak lazım zira 12 nin camı kırılmaya karşı çok dayanıklı ama çizilmeye değil . Beyaz siparişim sanırım yarın gelecek . Bakalım ya 11 le devam 12 yi satış yada dayanamayıp 12 yi açış ve kullanış 11 satış:))) Spiegen F210 şarj adaptör ve kablosu almıştım 11 için 27w çok hızlı şarj ediyor şuan da da indirimde sanırım . Kutuda en azından kablo olduğu icin adaptör olarak düşünülebilir arayışta olan arkadaşlar için ..

• Ben baltik mavisi deri kılıf kaldım çok memnunum ama telefonun ön tarafına film gerekiyor mu emin değilim. Çok rahat çizilir gibi geliyor bana

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Bizim evin köşesinde bir telefoncu muhtemelen Çin dn toptan almışlar :) içinde kadifemsi yapı var orjinale benzetmeye çalışmışlar 65TL gibi ücret ödedim.

• Kenarlar da hala siyahlık görünüyor çerceve de
    Acaba hiç siyahlık olmadan telefon ekranı olmuyomu 😃
  • headhunter kullanıcısına yanıt
    Yapin hocam on cama film.. Kesinlikle ciziliyor zamanla.. Ayrica ekran koruyucu spigen veya ona yakij kalitede alirsaniz ekranda cam oldugunu anlamazsiniz bile.. Spigenden daha uygun fiyatli ariyorsaniz baseus tavsiye ederim, spigen kalitesini pek aratmaz..
  • Arkadaşlar bende 12 siyah renk var. Spigen kılıfla kullanıyorum. Kamera bölümündeki siyah alanda parmak izi kalıyor. Veya ellerim terleyince nemlenme izi beliriyor. Sizce bu normal mi ? X den geçince daha alışamadım. Kılıfı çıkardığım zaman kasada da mevcut.

• Koyu renklerde o parmak izi maalesef kaçınılmaz. Özellikle siyah ve mavi renklerde kılıf dışında çare yok. Beyaz renk ve yeşil çok açık olduğu için onda belli olmaz...

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.