Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 kadar çok satmayacaktır 12 aradaki fiyat farkı çok malesef.

• Artles kullanıcısına yanıt
    Apple dışında hiçbir yerde bulamadım. İndirimli olarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorwell

İlk başta ben de öyle düşünüyordum; ancak etrafımdaki insanlar dahil gördüğüm ve duyduğum konuşmalardan sonra yine insanların gerekirse kredi çekip bu telefonu almak için uğraşacağını düşünmeye başladım

Merhaba, ben aldım ama sakın ama sakın kredi ile falan alacak arkadaşlar almasın. Değmez ne olursa olsun yukarıda söylendiği gibi biraz imkan meselesi ama borç ile sakın ama sakın almayın arkadaşlar bu telefonu. Yapmayın kendinize yazık.

• MambaVino kullanıcısına yanıt

Bende sizin gibi telefonu her gün kolonya ve dezenfekte ile temizliyorum, bir kaç haftada bir yıkıyorum sorun yok ama olmayacakta değil :) ben şu pandemi süreci geçmeye başladığında alırım. O kadar para verip dezenfektasyon yüzünden rengi atarsa sanırım kafayı yerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 Pro'mu satıp 12 almayı düşünüyorum.

1 sene garantisi sürüyor, hep kılıfla kullanıldı tertemiz, çiziksiz. İyi fiyata gideceğini düşünüyorum.

• Köşeli kasa tasarımını seviyorum.
    • Boyut olarak 6.1 benim için daha uygun olacak.
    • 11 yerime 11 pro almamın sebebi oled ekrandı. Boyut mu ekran mı tercihini daha yüksek fiyatlı olmasına rağmen oled ekrandan yana seçmiştim.
    • Yakınlaşma kamerası olan telefoto'yu hiç kullanmıyorum.

Doğru karar diye düşünüyorum.

• volkankpdg kullanıcısına yanıt

Bence de güzel karar. 11 Pro'mu satacagım bu hafta ve sabah 12 128 beyaz siparişi verdim. Kendimi çokça sorgulasam da içimde kalacaktı almasam ve 11 pro ileride daha çok değer kaybedince almam zor olacaktı. Üstelik 64 gb den 128 gb depolamaya geçecek olmak da iyi olacak. Tek üzüntüm paslanmaz çelik kasayı ve muhteşem pil ömrünü bırakıyor olmak:(

• telefoto ne işe yarıyor tam olarak ?

benim iPhone 8 de var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: aria26

Bence de güzel karar. 11 Pro'mu satacagım bu hafta ve sabah 12 128 beyaz siparişi verdim. Kendimi çokça sorgulasam da içimde kalacaktı almasam ve 11 pro ileride daha çok değer kaybedince almam zor olacaktı. Üstelik 64 gb den 128 gb depolamaya geçecek olmak da iyi olacak. Tek üzüntüm paslanmaz çelik kasayı ve muhteşem pil ömrünü bırakıyor olmak:(

Gün sonunu genelde %20-30 arası kapattığımdan dolayı sorun olacağını düşünmüyorum.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Uzun odaklı lens demek hocam. Özellikle optik zoom işlevinde kullanıyor. Bokeh efektine de fayda sağlıyor. iPhone 8'de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

telefoto ne işe yarıyor tam olarak ?

benim iPhone 8 de var mıdır?

Zoom'suz daha yakın foto çekmek için. İki adım atarak aynı fotoyu çekebiliriz yani :)

iPhone 11 pro serisindeki 3. kamera bu işlemi yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

Zoom'suz daha yakın foto çekmek için. İki adım atarak aynı fotoyu çekebiliriz yani :)

iPhone 11 pro serisindeki 3. kamera bu işlemi yapıyor.

Alıntıları Göster

çok teşekkür derim cevaplar için

• Genel olarak uzak nesnelere odaklanmaya yarar ve portre modundaki bokeh efektini daha kaliteli hale getirir.

• mete445 M kullanıcısına yanıt
    Bence uygun fiyat
  • Apple üzerinden alıp 10 dakka sonra iptal ettim, tutar provizyonda kaldığı için başka yerden de alamıyorum. Provizyon ne kadar sürüyor kredi kartına bilgisi olan var mı? Kaçıracağız fırsatları bu gidişle.

• mugiwaraboy kullanıcısına yanıt

siyah 128 için fırsat diyebileceğiniz bir site var mı hocam? stok yok apple harici.

• mugiwaraboy kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bende de var hocam, simdi hb den de siparis verdim ve gurgenclerden yarin tatmin eden bir fiyat alirsam eski telefona gurgenclerden siparis gecme ihtimalim var, fakat kartta limit kalmadi
  • Ben baseus aldim hocam..
  • rock3r kullanıcısına yanıt
    Ben 64 baktım hocam hep bilemiyorum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertccc

Bende sizin gibi telefonu her gün kolonya ve dezenfekte ile temizliyorum, bir kaç haftada bir yıkıyorum sorun yok ama olmayacakta değil :) ben şu pandemi süreci geçmeye başladığında alırım. O kadar para verip dezenfektasyon yüzünden rengi atarsa sanırım kafayı yerim :)

Katılıyorum 

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.