Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.205
Cevap
183
Favori
388.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 730
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 183
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scanh (248 mesaj) eapantherea (193 mesaj) Kasva (134 mesaj) lionessciri (123 mesaj) mete445 (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2895 mesaj) Mobil (1648 mesaj) Mini (68 mesaj) Uygulama (594 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]
Giriş
    2077 Mesaj
    Ben appledan siparisi iptal edip hb den gectim bakalim.. O arkadastaki 100₺ indirim sadece ona ozel, bende filan yoktu..
    |
    |
  • Binbaşı
    1683 Mesaj

Vatandan mavi renk sipariş geçtim şimdi 128 GB kredi kartı ile

• Yarbay
    2077 Mesaj

Soylenen indirim oldu mu? Yoksa normal fiyati ile mi?
    |
    |
    Kaçan Aşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1840 Mesaj
    Hayırlısı olsun.

|
    |
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj

Merhabalar ben de mavi renk 128 gb siparis gectim.

Teslimat tarihi 7 9 aralik.

Sarj adaptoruyle ilgili tavsiyesi olan var mi? Applein sitesinde satista degil suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cengiz_koraltan

Ben de 128 GB beyaz modelini sipariş ettim. Ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?

• Çavuş
    95 Mesaj

4 Aralıkta acaba mağazalarda olacak mı bir bilgisi olan var mı ?

• Yüzbaşı
    751 Mesaj

4 aralıktan sonra tekno marketlerde sınırlı sayıda gelebilir elinizi çabuk tutarsanız alabilirainiz

|
    |
    JuernofbaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Arkadaslar kilif ve ekran icin ne aldiniz nereden aldiniz?

|
    |
  • Er
    10 Mesaj

iPhone 12 ye şarj aleti araştırıyorum.

Hızlı şarj için mesela 100 watt uyumlu bir kablo ve adaptör alsak, iPhone 12 daha hızlı şarj olur mu?

İncelemelerden gördüğüm kadarıyla iPhone 12 20 watt üzerinde bir değere ulaşmasını engelliyor.

• Yüzbaşı
    271 Mesaj
    Kredi kartı olmadan nasıl alabiliriz bilgisi olan var mı? Banka kartını kabul etmiyor

• Onbaşı
    15 Mesaj

Merhabalar Cuma indirimlerinde gece falan 500 tl bi indirim bekliyor musunuz ? iPhone 12 128 gb için söylüyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2077 Mesaj

Evet maks. 19-20w ile sarj oluyor.. Alacaginiz daha kapasiteli sarj aletini baska cihazlarin sarjinda kullanmak icin de almalisiniz, ya da onumuzdeki senelerde gelecek iphone modelleri..
    |
    |
    shortfinger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Apple online store iphone alımlarında Enpara banka kartını kabul etmiyor mu? Kredi kartı limiti yetmeyenler limit artırımı kabul görmeyenler ne yapacak?

• Teğmen
    119 Mesaj

Maalesef güvenlik sebebi ile kredi kartı dışında başka bir ödeme almıyorlar. Turkcell, Vatan, Teknosa vb. yerlere bakabilirsiniz. Ya da illa Apple Storedan alıcam derseniz eş dostunuzdan kart alıp sipariş vermelisiniz.
    |
    |
    standartlarabidesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

ben de 4 yıldır 6s kullanıyorum.Geçen ay XR aldım teelfon güzel fakat hem çok ağır hem de büyük sırf bu yüzden alışamadığım için sattım.Yine 6S ile devam ediyorum. 11 proyu inceledim boyutu ve ağırlığı ideal.Eski nesilden yeni telefonlara geçekler için max ebat ve ağırlık 11 pro veya 12 serisi olmalı. Düz iph 11 de XR boyutlarında yine pişman olunur. Ben büyük telefon sevmediğim için 12 mini gönlümde ama fiyatı yüksek çıkınca hayal oldu.

|
    |
    kingsottoman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    119 Mesaj

Apple Store'da maalesef yok. Vatan, Turkcell, Hepsiburada vb. tarzda yerlerden alabilirsiniz.
    |
    |
    Prometheusx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2385 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Electrical s

ben de 4 yıldır 6s kullanıyorum.Geçen ay XR aldım teelfon güzel fakat hem çok ağır hem de büyük sırf bu yüzden alışamadığım için sattım.Yine 6S ile devam ediyorum. 11 proyu inceledim boyutu ve ağırlığı ideal.Eski nesilden yeni telefonlara geçekler için max ebat ve ağırlık 11 pro veya 12 serisi olmalı. Düz iph 11 de XR boyutlarında yine pişman olunur. Ben büyük telefon sevmediğim için 12 mini gönlümde ama fiyatı yüksek çıkınca hayal oldu.

Kesinlikle sizin gibi düşünüyorum hocam. Bu nedenle iphone 7 den 11e geçemedim. Se aldım ama artık ekran filan küçük geliyor hem de yeni bir telefon almışım hissi uyanmadı bende. Aklımda 11 pro ya da 12 var ama fiyatlar çok yüksek.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 5 saat 39 dakika kadarı kaldı.

Amazon'un hala iphone 12'yi önsiparişe açmamasına ne demeli peki? Vatan, Hepsiburada bile gece 12'de Apple ile birlikte hemen önsiparişi açtılar fakat koskoca Amazon'da tık yok.

Efsane Cuma günü olduğundan indirim falan olur mu acaba diyordum ama bırak indirimi telefon yok ortada. Tam bir rezalet  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 27 Kasım 2020; 12:43:35 >
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.