Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.789
Cevap
260
Favori
1.012.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşımda 12, bende 11 var. Beraber fotoğraf çektik fazla bir fark yoktu izlenimlerime göre.

Zaten rakamlara bakarsanız da pek bir fark olmadığı ortada.

• Bende aranıza katılacağım
    2 tane aldım biri yedekte duracak ne olur ne olmaz
  • 11-12k bi telefona vermek valla zenginliğinizin kıymetini bilin.
    Biz hala se 1 nesille devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mugiwaraboy kullanıcısına yanıt

Garanti Bonus ile Apple Watch Series 6 aldım. Fakat taksit yapmadı. Müşteri hizmetleri iptal edelim sorun bizden kaynaklı dedi. İptal ettik ve provizyon tam 15 gün sonra geri yansıdı. Her gün banka ve apple ile kavga ettim ona rağmen bir etkisi olmadı. Apple bankaya atıyor, banka ise apple'a.

• Ya bu hepsiburada kampanyasinda yurt disi kayitli cihaz ile degil arasinda fiyat oynamiyor gorunuyor telefonda on secim yaparken, daha once yurt disi kayitli cihazi hb ye gonderen var mi aranizda?
  • Arkadaşlar 12 alma niyetindeydim ama 11 promax de fiyat olarak yakın ne dersiniz.

• ErKaN-23 kullanıcısına yanıt
    Büyüklüğüyle baş edebileceksiniz öneririm. Pil ömrü çok büyük avantaj. Ben 12yi beklerken 11 pro'dan daha yüksek fiyata gelmesi nedeniyle tasarımı, materyal kalitesi daha hosuma gittiği ve bataryasi daha büyük olduğu için 11 pro aldim.
  • Eski telefonu verene ek 700 lira indirim varmış

• Apple Watch un kişileri bul uygulaması var yeşil renkli.

babamda Apple Watch yok sadece iPhone var ama onu gösteriyor .annemde kardeşimde de sadece iPhone var onları göstermiyor. sebebi nedir?

bir de dikkatli baktım. 2 sokak hatalı gösteriyor. güvelik amacıyla mı acaba? iPhone da var mı bu özellikten bulamadım? Apple Watch u olmayan babamın konumunu nasıl gösteriyor olabilir sizce?

• Gürgençlerden alılveriş yapan var mı daha önce ? Sorun çıkar mı ?

• Artles kullanıcısına yanıt
    Neden gürgençler? Eğer maximum mobil kampanyası için ise, o kampanya hemen hemen tüm e ticaret sitelerinde mevcut. İçinize sinen birisinden alabilirsiniz hocam bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost in turkey -- 28 Kasım 2020; 14:41:34 >
  • Bizim mahalledeki telefoncu bile iphone 12’yi ön siparişe açacak oldu nerdeyse ama Amazon’da hâlâ tık yok. Acele etmeyin yav 13 çıkınca beraber satarsınız 12 ile

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bizim mahalledeki telefoncu bile iphone 12’yi ön siparişe açacak oldu nerdeyse ama Amazon’da hâlâ tık yok. Acele etmeyin yav 13 çıkınca beraber satarsınız 12 ile

Amazon Türkiye Playstation 5 ve Xbox Series X oyun konsollarını da ülkemizde en geç satışa sunan firma olmuştu. Nedenini bilmiyorum ama galiba her üründe bu politikalarını sürdürecekler gibi duruyor. Halbuki dünya Amazon mantığına bu ülkemizde uyguladıkları satış politikası çok ters kalıyor.

• lost in turkey kullanıcısına yanıt

Ondan dolayı değil de 2.200 iyi verdiler benim iphone 7'ye, bir de tüm renk ve gb lar mevcut

gerçi tüm yetkililer aynı fiyatı veriyomuş. troy'u bekleyip gidip mağazasından alacağım ilk gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artles -- 28 Kasım 2020; 15:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

11-12k bi telefona vermek valla zenginliğinizin kıymetini bilin.
    Biz hala se 1 nesille devam

+1 :(

se'yi 1500 liraya almıştım hey gidi hey

• Artles kullanıcısına yanıt

hepsiburadanın 1250+700 tiye saydığı iPhone 6s 32 modelini gürgeçler 650+700e sayıyor. tüm satıcıların alış fiyatı farklı.

şu an için en iyi fiyat hepsiburada geri alım kampanyası +10000 lira üstüne 500 lira maxipuan. fakat 128 gb beyaz ve siyah yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock3r -- 28 Kasım 2020; 16:54:12 >
  • rock3r kullanıcısına yanıt
    Hocam hb icin orada yazan fiyatla alakasiz teklif veriyorlar deniyor ama ne kadar dogru gorecegiz bakalim
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Hocam amazon dan ps5 bile zorla aldık ön sipariş e açmadı son 3 gün kalasıya açmıştı yanılmıyorsam
  • iPhone 12 şuan ön sipariş döneminde değil ama bundan 1 ay sonra çok satacak Türkiye'de yazın bir kenara.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.