Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paranız yoksa zaten Apple ürünlerini almanız ve kullanmanız hatadır, ama bu korsanlığı da 'haklı' kategoriye geçirmemektedir.
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Evet apple kullananlar direkt cennete gidiyormuş, kesin bilgi yayalım. Korsan kullanmazlar çünkü. Cool Hakkı na saygılılar. Pis androidçilerin hepsi kaçakçı ve hapçı zaten. Parasızlıktan android kullanıyorlar. Ama bir sır vereyim sadece Çin de kullanılan android telefon sayısı tüm dünyadaki iphonelardan daha fazla. Bu kadar insan salak olamaz herhalde. Ali Koç da gerizekalı zaten. Adam fakirlikten iphone alamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volkan3156 kullanıcısına yanıt
    Parası yetenin seçimine karışamazsınız. Ancak siz durumunuz farklı...
    Siz niye iphone reklamı yapıp seçimlerimize karışıyorsunuz? Apple ürünlerini niye statü olarak görüyorsunuz? Sonuçta g. t cebine konan ve benim için son derece değersiz, anlam yüklemediğim, obsessif duygular beslemediğim sıradan bir ürün cep telefonu. Yaşınız kaç bilmiyorum ama benim ailemin bana 1988 yılında machintosh bilgisayar aldığında doğmamış olduğunuzu tahmin ediyorum. Machintosh nedir diye google a aratmazsınız umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 11 Eylül 2019; 2:4:17 >
  • Sıvı geçirmezlik oranı durumu umarım iyi çalışıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İPhone X kullanıcısı olarak hiç beğenmedim.

3. Nesile geçtin (çentik olayında) hala aynı modeli üretiyorsun. Millet bu konuda tabiri caizse Ay’a çıktı. Bunlar da hala aynı terane... Arkasını da beğenmedim. Renkler çok çocuksu duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellik olarak gayet güzel cihazlar fakat arka tasarımı cidden berbat bi 4s-5s e bakıyorum bir de buna bakıyorum cidden kötü. iPhone 11 modeli Türkiyeye bi nebze makul girerse düşünebilirim.

• leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce iPhone kullanmamış olmalısınız. iPhone 11 i övmeyeceğim, hiç beğenmedim ancak note 10 eline verir demeniz güldürdü beni, hele ki exynos olan

• babadol kullanıcısına yanıt
    Hele ki 5 saat ekran süresi veren hızlı değer kaybeden çöpsung note10:)))))))))

• 7 serisi iphone kullanan birisi olarak telefonum çok yakışıklı duruyor bunun yanında.

arka tasarımına baktıkça midem kalkıyor. Apple logosu bile asimetrik gibi duruyor.
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    iPhone zaten 3 yılllık yenileme sürecini kullanıyor artık.
    "Ay'a çıkan" o kişiler kim acaba. Face ID teknolojiye eşdeğer veya daha üstün kaliteyi ve güvenliği sunan başka hangi rakip var piyasada?
    Farkındaysan görsellikten bahsediyorum. Ne kadar çok seviyorsunuz birşeyi ölümüne savunmayı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro'larda arka cam tarafi mat diyorlar. Nasil görünüyor bu mat sekli?

• Fiyatları hakkında resmi bir açıklama var mı? 11 Pro ve 5 watch satın almayı düşünüyorum.
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Objektif olmak lazım. FaceID özelliğini size sunan başka alternatif var mı piyasada? Yok. Eh, bu fonksiyon için de bu donanım lazım şu anda. Ana tasarım yenilemesi için de henüz zaman gelmedi, mevcut döngü tamamlanmadı. Belki de hiç değişmeyecek yakın zamanda (tüm o sensörleri küçük telefonda iPad’lerde olduğu gibi gizleyemeyebilirler, çünkü çerçeve çok kalın olacaktır).

Iphone 3 yilda bir degistirmiyor mu tasarimi ? Gelecek sene degisir falan demislerdi tasarim bu surecte ? Bu sekilde mi oluyor bu ? I

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Beklentiler o yönde. Yeni tasarım 2020de, ama yenilik ne derecede ve ne yönde olacak meçhul.

Bu telefonu alacan bir sene sonra sekil degistirecek beklentiye gore, sizce mantikli bir hareket olur mu ? ( o zaman 2-3 sene bekle falan vs yaziliyor o acidan sormuyorum,tabi her sene bir eskisinden daha iyi olacak, s) siz ne dusunuyorsunuz bu konuda ? Almak mi mantikli olur yoksa yeni tasarim kullanmak mi ?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Note8 ve Note9 da daha beterdi .

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Yani ben şahsen tasarıma değil, beğendiğim fonksiyonelliğe para veririm. Benim için sorun olmaz. Mevcut telefonların şekli beni rahatsız etmiyor.
    Ama birçok tasarım hastası var piyasada, böyle kişiler için tabiki yeni tasarımı beklemek daha mantıklı (ama beklentileri karşılanır mı kimse bilemez).

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.