Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok tesekkur ederim hocam aksam bi deneyeyim tekrar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ceyh10 C kullanıcısına yanıt
    Anladım. Taksitlendirme sadece iPhone satışları için geçerli değil malesef sitede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bu telefon rehberinde mükerrer numaraları siliyorum döndüğümde yine çoğalıyor.Çözümünü bilen varmı

• Arkadaslar ben xr i icloud a yedekleyip sattim, 11 in indirime girmesini bekliyorum, suan icloudda duruyor yedegim fakat icloud alali 20 gun oluyor 10 gun sonra otomatik olarak kartimdan para ceker herhalde dimi?

Diyelim ki para cekmedi yedegim orda ulasilabilir bir sekilde kaliyor mu? Yoksa siliniyor mu?

Bir de son olarak, ben icloud a 200 gb lik alan almistim fakat o kadar alana ihtiyacim yokmus, alani dusurmek istiyorum, akasya apple a gitsem onlar bunu halledebiliyorlar mi?

• icould üzerindende silin

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    İcloud açıyorum kişileri bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 4 Aralık 2019; 15:57:6 >
  • www.icould.com a giriş yaptıktan sonra kişiler bölümüne girip oradan silmek istediklerinizi silmeniz lazım. İcoul yedekleme rehber de açık ise ordan yeniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

hayırlı olsun hocam bende
    https://www.amazon.com.tr/Spigen-Hybrid-Serisi-AirCushion-Teknoloji/dp/B07T1N3FD2/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3E20L5B17TR9G&keywords=spigen+ultra+hybrid+iphone+11&qid=1575401980&sprefix=spigen+ultra%2Caps%2C198&sr=8-4
    bu ürünü sipariş ettim bakalım nasıl olacak.
    bende bundan sipariş ettim :D hadi bakalım kiminki önce gelicek.

• Ekran kilidi kapalıyken live Wallpapers çalışmıyor yeni aldığım telefonda acaba sizde de böyle mi? Cevaplandırırsanız sevinirim

• Merhaba daha öncede sormaya çalıştım ama yanıt alamadım. Buff 5d ekran koruyucu ile spigen tough armor kullanılabilir mi? 5d ler kenarlarıda kapladığından sıkıntı çıkarır mı? Öyle ise ne almamı tavsiye edersiniz? (İphone 11)

• daha önce çok ekran koruyucu aldım malum sitelerden yok 5d 6d 10d 25d hepsi gökkuşağı etkisi yapıyor ve fena şekilde parmak izi tutuyordu baseus marka tam kaplayan koruyucu aldım mükemmel gerçekten parmak izini nasıl yaptılarsa yok abi iz leke tutmuyor ve gökkuşağı etkiside yok içinden 2 adet koruyucu cam ve tam simetrik yapıştırmak için aparat çıkıyor tavsiye ederim
  • İphone 11 video çekim sırasında iki mavi nokta uçuşuyor ; bu sorun hakkında bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 4 Aralık 2019; 19:35:14 >
  • 1 hafta önce iphone 11 aldım 6s den geçtim 6s e göre telefon çaldıgında zil sesi sesi çok az çıkıyor nerdeyse duyulmuyor bile ayarlarda zil sesi ful sadece bendemi var bu sorun

• A L F O N S O kullanıcısına yanıt
    Yelefon çaldığında sizi görüyorsa sesini kısıyor. Ona dikkat ettiniz mi

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    benimki kargoya verildi bugün, tahmini teslim tarihi 6 sı cuma günü bakalım kime önce gelicek :)
  • A L F O N S O kullanıcısına yanıt
    Telefonu masaya koyun caldirin, yuksek calacaktir. Siz ekrana bakinca nasilsa cagriyi gordunuz diye sesi kisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crotives

Hocam teşekkür ederim siparişi geçtim. Yanında ki siyahlar ekran oranını düşürüyor mu yoksa çerçevelere mi denk geliyor?
    Kenarlara geliyor, ekrandan eksilme durumu yok...
  • Arkadaşlar app store dan bir türlü uygulama indiremiyorum. Kimliğinizi doğrulayın kısmı çıkıyor. Giriyorum ödeme yöntemini belirliyorum. Formu tamamını doldurmadınız uyarısı verip duruyor. Deli etti beni

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Siz iptal etmedikçe verileriniz korunur. Gitmenize gerek yok icloud. Com üzerinden yada bir apple cihazından iclouda giriş yapıp saklama alanını yönet > saklama planını değiştir > düşürme seçeneklerine girip 50gb seçebilirsiniz bugün düşürseniz o aradaki 10 günlük farkı krta iade ederler.

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Işığa (apmul, florasan) tutuyorsanız onun yansımasıdır hocam o.

• 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.