Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın gidip bu ürünü alacağım. Dikkat etmem gereken bir nokta var mı? Elimde fatura olmasa da yarın bir gün arıza durumunda Apple ürünü garantiye kabul eder mi? Apple in sitesinden garanti durumunu sorgulamam yeterli mi?

Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-11-64-gb-kampanya-763046113/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar düsündüm tasindim, en sonunda iPhone X‘den 11‘e gecmeye karar verip siparisimi az önce verdim. Umarim pisman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 4 Aralık 2019; 0:8:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Arkadaslar düsündüm tasindim, en sonunda iPhone X‘den 11‘e gecmeye karar verip siparisimi az önce verdim. Umarim pisman olmam.
    Gereksiz bi yükseltme gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Hosuma gitmezse geri yollarim.

• ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    Ekranı tamamen kapatmasını istiyorsanız bunu kullanabilirsiniz. Ben kullanıyorum tamamen kaplıyor siyah çerçeveler dahil.
    Buff BF10516 iPhone XR 5D Glass Ekran Koruyucuhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07NZZY5X8/ref=cm_sw_r_cp_api_i_5ET5DbW0KZHEQ

• Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar.

1) Selfie performansı nasıl? Bu cam ile selfie fotoğraflarının kalitesinde düşüş yaşadınız mı?
    2) Dokunmatik hassasiyet ne durumda?
    3) Tam oturuyor mu?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    1 ) Selfie kamerasını herhangi bir şekilde etkilemiyor. Camsız nasıl çekiyorsa camlıda aynı çekiyor.
    2) Dokunmatikte de herhangi bir sorun yaşamadım. ( Daha önce spigen kullanmıştım onunla aynı dokunmatik hassasiyeti)
    3) Tam oturuyor, boşluk kalmıyor. ( Spigen kılıflar ile uyumlu)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar iphone 11 de sebeke sorunu yaşayan var mı acaba? Arkadaş alalı 3 gün oldu ama hic dusurmedigi halde sim bulunamiyor yaziyor. Yazilim son surume guncelledi değişmedi :(

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Apple yasakladi mi hocam bu airdrop ile mp3 gondermeyi ?

Imazing denedim hocam gecen gun her seyi yedekliyor ilk basta sanirim hosuma gitmedi bu ? Digerini bir bakayim
    Hocam,

Hocam malum siteden kurunca bu sekilde en sonunda open gatekeeper onayi istiyor entera basiyorum, buna onay vermem sikintili bisey mi ?

Hocam attigimiz muzikleri apple da dinleyebilecebimiz sizin onerebileceginjz bir app var mi acaba ?

Tekrar tesekkur ederim cvplariniz icin ve vakit ayirdiginiz icin

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Arkadaşlar yurtdışından a2161 model kodlu telefon alsam Türkiye’de kullanabilirmiyim . Bide cihazın simkililtli olup olmadığını nasıl anlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

pro max. tam olarak anlamadım hocam yurt dışından mı getirmekten bahsettiniz? yoksa vatan/teknosa gibi marketlerden talep edip şehir dışı diğer şubelerinden getirtmekten mi?

açıkçası kasımın başından beri bekliyorum. n11de oldukça iyi kuponlarım da vardı amazonu beklemek gibi büyük bir hataya düştüm black friday için.

durum böyle olunca bende hepsiburada,trendyol gibi sitelerden almak istemedim direkt olarak apple online storedan sipariş verdim.(biraz da kargo veya herhangi bir problem çıkması durumunda endişe etmek istemedim diyeyim)

edit: sen ne kadara /nereden getirteceksin, 10 aralıkta teslim edileceği yazıyor apple'ın sitesinde. yurtiçi ve uygunsa iptal edeyim

Alıntıları Göster
    yokk hocam yurtdışından bahsetmiyorum vatan teknosa gibi yerlerde ellerinde olmayınca farklı şehirde ki stokta olan mağazadan getirtiyolar ya ondan bahsediyorum.Birde Apple'ın kendi sitesi ticari karta taksit yapıyo mu biliyo musun hocam

• İ11 deneme

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Hocam Trendyol, Morhipo ve Amazon'da aynı fiyata satıyor. Ben olsam güvenilir yeri tercih ederdim. Ama illa alacağım diyorsanız, İmei ve seri no kontrol edin zaten kutu üzerinde yazar, daha sonra cihazı açınca cihaz bilgileri ile imei ve seri no uyuşuyor mu ona bakın. Fatura yazacaksa İmei No'da eklettirin.
  • Mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam selamlar.

1) Selfie performansı nasıl? Bu cam ile selfie fotoğraflarının kalitesinde düşüş yaşadınız mı?
    2) Dokunmatik hassasiyet ne durumda?
    3) Tam oturuyor mu?
    bende microsonic marka aynı ürünü aldım.Bunlara boşuna bu kadar para vermeyin.hepsi aynı yerde üretiliyor sonra marka değerine göre fiyatlanıyor.

delik ahizeye gelmesine rağmen siyah yerler sensörlerin üst kısmını kapatabiliyor.nanometrik yerleştirmek lazım.Sensörleri kapatmayan bir film öneririm şahsen
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Airdrpola hiç mp3 göndermedim, dolayısıyla haberim yok.
    Imazing herseye yedeklemek ister de, izin vermemek sizin elinizde (ihtiyacınız yoksa).
    Gatekeeper imzasız veya resim olmayan imzalı uygulamaları engeller. indirdiğiniz kaynağa inanıyorsanız bir sıkıntı çıkmaz. Kırık uygulamaları kullanıyorsanız zaten nerdeyse her uygulamada karşılacaksınız bununla.
    Apple'ın kendi müzik uygulamaları bana yetiyor. Bir sürü alternatif da bulunabilir. Mesela Vox Player veya IINA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Arkadaslar düsündüm tasindim, en sonunda iPhone X‘den 11‘e gecmeye karar verip siparisimi az önce verdim. Umarim pisman olmam.
    11 Pro almanızı tavsiye ederdim aynı çünkü elinizdeki telefonun ekranı OLED ekran ve Pro da gerçekten batarya farkı var eski bir iPhone X kullanıcısı olarak söylüyorum ama kamera için kesinlikle değişim değer özellikle gece modu
  • java kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim siparişi geçtim. Yanında ki siyahlar ekran oranını düşürüyor mu yoksa çerçevelere mi denk geliyor?

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Git hepsiburada.com dan al. Kendini niye riske atıyorsun.

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Pro modelini bu sene almayi düsünmüyorum. O kadar üste para verecek kadar bi degisiklik yok (benim acimdan). Seneyi beklemeyi hedeflemistim aslinda bastan beri ama arasira seytan dürtüyor iste.
    Seneye Pro modelini almayi düsünüyorum, eger en 90 Hz ekran olursa ve 5G (yurtdisi) gelirse. Tabi centik tam gitse süper olur ama zannetmiyorum.
    Söylentilere göre 5,4" ve 6,7" büyüklügünde gelecek gibi durumlar mevcut. Bu tam bir sorun. 5,4" kücük olur benim icin, 6,7" ise büyük. Ne gerek var boyutlari degistirmeye?!

iPhone 11 siparisimi verdim ama daha önce dedigim gibi belki geri yollarim. Nedenlerim ise, ekranin tam siyah olmamasi (OLED gibi) ve Telefoto Lens'in eksikligi. Fazla kullanmiyorum suan ama asil ozaman belli olur cok kullanip kullanmadigim.

iPhone X icin bir cok kilifim var, ayrica Apple Care Garantisi var (Kasim 2020). Az masraf etmedim. O yüzden kafam karisik aslinda.
    Söyle söyleyim, kafam ve mantigim alma diyor, ama bende bi degisiklik ariyorum her sene oldugu gibi :)

Bakalim artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 4 Aralık 2019; 10:42:14 >

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.