Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim 3 ay bitiyor pil sağlığı hala %100 bu süreçte öğretmen olmamdan canlı ders ve whatsappı yoğun kullandım her gün sarj oldu telefon 10-11 lerde taktım.

• Arkadaşlar sizde de Google haritalar genel görünümü puslu mu? Hiçbirşey net değil.
  • Safari ya da chrome üzerinden video direkt tv’ye yansıtıldığında video tv’de başlamıyor. Anca Telefon ekranını yansıttığımda video yu da tam ekran yapmadığımda videoyu tv de oynatabiliyorum.
    Direkt videoyu yansıtmanın bir çözümünü bilen var mı? Ben hiç bir yerde bulamadım.
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Bu durum bende de böyle. Pilden yemiyor ama yazılımsal bir hata ile öyle yazıyor bence. Çünkü grafikte kameranın kullanıldığı saatte bir anormallik yok.
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Yani evet öyle görünüyor hocam bataryanin yarısını zaten tüketmiş olamaz ekran süresi belli zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laazzz

Arkadaşlar sizde de Google haritalar genel görünümü puslu mu? Hiçbirşey net değil.

Dün bi haber okumuştum bununla ilgili. Herkeste o şekildeymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu alalı 11 ay oldu tam.Benim pil sağlığı halen %100.Telefonu da yoğun olarak kullanırım.Cihaz iPhone 11.
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Android cihazlarda görüntü kaliteli ama. Çok enteresan.
  • Arkadaşlar Safari’den bir zip veya döküman indiriyorum bunu iCloud Drive e yedeklemek oraya atmak icin paylaş butonuna basıyorum ama seçenekler arasında iCloud Drive yok. Yardımcı olur musunuz. Dosyalarım uygulamasında iCloud secenegi çıkmıyor sadece iphonum da secenegi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 24 Ocak 2021; 21:28:23 >
  • Tamam buldum
  • İyi günler dosyalardan sağ alta gözat ordanda sağ yukarıda üç nokta var ordanda düzenle diyip iCloud Drive açık mi bir kontrol edebilirmisiniz.
  • xx_ray kullanıcısına yanıt
    Halletim hocam sağolun.
  • Laazzz kullanıcısına yanıt

Hocam yanlışınız olmasın, uydu görünümünde apple, android tüm cihazlar puslu, net görüntü veremiyor. Bu google haritalar uygulamasında olan bi durum. Garip şekilde Apple maps veya yandex gibi uygulamaların uydu görünümleri net görüntü veriyor.

• Arkadaşlar merhaba, 1 aylık iphone 11 kullanıcısıyım. Kaliteli, elde rahat eden, telefonu fazla kalınlaştırmayacak şeffaf slikon bir kılıf arıyorum, ne tavsiye edersiniz? Spigen quartz hybrid dikkatimi çekti ancak fiyatı 230 tl, kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

• Whatsapp, İnstagram ve benzeri internet tabanlı uygulamalarda bildirimleri gecikmeli alan veya uygulamaya girene kadar bildirimleri alamayan arkadaşlar sorun tamamıyla Türk Telekom ve Vodafone kaynaklı. Hücresel ağı komple kapatıp sadece Wi-Fi yi açtığınızda sorunun düzeldiğini göreceksiniz. Komple sorundan kurtulmak için Online işlemlerden “güvenli internetin kapalı olup olmadığına” bakabilir, açıksa kapatabilirsiniz. Kapalıysa şayet , operatör güncellemesi beklemek veya Turkcell e geçmekten başka çare maalesef şimdilik yok
  • UltimateJedi U kullanıcısına yanıt
    Ben de var kaliteli ürün turkcell den alınma hiç kullanmadım taktım ama sade kullanmayı tercih ettim, satabilirim 🙋‍♂️
  • UltimateJedi U kullanıcısına yanıt
    Spigen likid kiristal deneni aldım sapsarı oldu. Aklının ucuna gelirse alma o ürünü, tavsiye etmem.
  • phonephone000 P kullanıcısına yanıt

Ne kadara satıyorsunuz hocam

• Laazzz kullanıcısına yanıt

Evet onu da gördüm ama ekran taradında çerçeveleri çok derin, ekranla aynı hizada bir kılıf arıyorum o yüzden eledim

• 
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.