Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar / genel / klavye / tahmin açık mı ?
  • Jimlovell kullanıcısına yanıt
    Açık hocam açık, tahmini kapattım telefonu kapatıp açtım tahmini geri açtım vs vs neler neler denedim olmuyor
  • Arkadaşlar 11 pro max mat ekran koruyucusu takmak istiyorum. Böyle yandan bakılınca gözükmeyen cinsten. Önerebileceğiniz bir ürün var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iphone 11 var pil sağlığı %79 a düştü. Garanti kapsamında değiştiriyorlarmı durum nedir.

• Beyler tuş kilidi yaparken çıtt sesi bazen yüksek bazen kısık geliyor. Bunu çözebilen var mı ?
  • Jadame J kullanıcısına yanıt
    Değişirler randevu al sitesinden
  • Ataberk2468 A kullanıcısına yanıt
    Spigen de var. Öneririm
  • Jimlovell kullanıcısına yanıt

Eğer herhangi bir medya oynattıysanız ve ondan sonra kiliti kapatırsanız oradaki ses düzeyine göre ses çıkıyor. Bence saçma uyarı ve zil sesinin seviyesi neyse ona göre çıkması lazım. Bir mantığı var mıdır yoksa bir hata mıdır bilmiyorum ama bu şekilde olmamalı bence.

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Çok uğraştım çözemedim. Servise de sordum bi kaç ayar yaptırdı ama halen aynı. Bazen çaaat diye ses veriyor. Bazen de o kadar kısık ki çıt ediyor. Anlamadım ama düzelir belki sonra ki güncellemede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimlovell

Beyler tuş kilidi yaparken çıtt sesi bazen yüksek bazen kısık geliyor. Bunu çözebilen var mı ?

Çok yüksek yada düşük mü çıkıyor?

Ayarlardan ‘Düğmeleri değiştir’ tuşu var birde, bende açık şu an. Onun etkisi var diye biliyorum.

• Mius M kullanıcısına yanıt
    Evet. Açık bende de şu an. Ses yüksek çıkıyor ama bi kaç denemeden sonra eminim kısılacak
  • Sitelere ve uygulamalara girişte kullandığımız kullanıcı adı ve şifreleri kaydettiğimiz parolalar iCloud’da yedekleniyor mu?Telefonu sıfırladığımızda tekrar geri yükleyebiliyor muyuz yoksa hepsi siliniyor mu?Bilgisi olan var mı?
  • darkleader78 kullanıcısına yanıt
    fotoğrafta gördüğünüz icloud anahtar zinciri açıksa yedekleniyor.

ayarlar>adınız>icloud sekmesinde kontrol edebilirsiniz.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
  • ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    Eyvallah başkan
  • İphone 11 128 gb bu sitede havale indirimli 6700 tlhttps://globalelektronikmarketi.com/sepet/ dolandırıcı olma ihtimali ne kadar ?
  • Arkadaşlar Son 24 saatte sadece çok kısa 20 sn lik video için kamerayı kullanmama rağmen nasıl bu kadar pil yiyebiliyor?

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt

%100

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Bilinmedik yerlerden özellikle havale ile alım yapmayın bence biraz kar için başınız ağrımasın
  • 
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.