Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Para tuzağı mi? Mühendissin sen dimi:) iPhone a market dışı bedava uygulama yüklenebilecegini mi düşünüyorsun? Olay bu işte. Yardımcı olmaya çalışıyoruz ama yine de olmuyor. Ne hale getirdiniz forumu ya

Arkadaşım mühendislikle alakalı gocuntun ne bilmiyorum ama :) bu laf sokucu ergen tavırları bırak bence daha çok ciddiye alınırsın

iphone ile şimdiye kadar android kadar detaylı ilgilenmedim dolayısıyla zaten postumda buna işaret eden bir cümle kurdum

Bu kadar agresifleşmeni sağlayan nedir gerçekten onu kimse anlamadı, verdiğin iki site de ücretli program satıyor, sen de bilirsin ki

bu forumda insanlar her zaman ücretsiz çözümler varsa onları bilmek isterler, postunda bu siteler var ama ücretli yazsan emin ol tek kelime yorum yazmazdım

Neyse, kolay gelsin.

• okitai kullanıcısına yanıt
    Telefonun ağ ayarlarını sıfırlayıp deneyin bide.
  • adela A kullanıcısına yanıt
    Paribu diyor mesaj sesi zaten. Videoyu paylaşır mısınız özelden
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogubaba28

Beyler selamlar. Bende xr var 2 ay olmadı alalı güzel bir prim aldım şirketten. xr'ı satıp 11 alayım mı sizce ? Değer mi

XR ile 11 arasında tek kamera farkı var ki onu da anlayamazsınız

11 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paribu diyorsa mesaj sesinde gerek yok zaten.
  • HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    Hocam gece modu büyük nimet öyle demeyin ve geniş açı çekebilmek 😃
  • quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Hocam gece modu büyük nimet öyle demeyin ve geniş açı çekebilmek 😃

Bir de xr 11 arasında işlemci farkı var hocam.

• 11 XRdan çok daha iyi bi telefon arkadaşlar.

Bu arada elimde apple logolu kamera korumalı iç tarafı kadife kılıflar var arkadaşlar. Uygun fiyattan vereceğim alan olursa.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar
  • Bu hafta iOS 14.3 gelecek büyük ihtimalle
  • Bugün saat 21:00 da geliyor
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Yükleyecegizmi hocam
  • Beyler biraz teknik bir soru soracağım ; iOS arka planda 10 dakikadan fazla downloada izin vermiyor. Fakat boyutu büyük olan dosyaları örneğin 700mb civarındaki bir diziyi indirmeye çalıştık mi bu süre yetersiz oluyor. Bu durumu çözebilen var mi ?
  • Yükleyecekseniz zaten çıkar çıkmaz yüklemek daha mantıklı. Çünkü imzalar açık olduğundan beğenmezseniz dönme şansı oluyor. Daha sonra geri dönemiyorsunuz. Ben şahsen hemen yükleyeceğim, iki gün denerim büyük bir sıkıntı olmazsa devam olursa da geri dönerim. Bu arada 4-5 gb civarında büyük bir sürüm olacak bir çok sorun çözülecektir ancak bir çok da bizim şu an kullanamadığımız uygulama ve özellik gelecek.
  • adela A kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ama çok saçma sapan bir muhabbet oldu. Paribu reklamındaki mesaj sesi başka ver mı ? Ben söyleyene kadar bunu farketmediniz mi? Yoksa dalga mı geçiyorsunuz. :D
    Hocam bu forumda iOS 14.3 rc sürümünü yükleyen bazı kişilerde wifiye bağlanmama sorunu olduğunu okudum onun icin sordum.
  • Onun o sürümle alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü modem sürümü aynı değişmiyor diye biliyorum.Orada bir güncelleme olmadı
    Dediğim gibi denemek istiyorsanız çıkar çıkmaz deneyin daha sonra geri dönme şansınız olmayacaktır.
    Anladım kardeşim teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.