Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14441445144614471448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj aleti olarak çok bilgim yok ama daha önce forumda ve diğer kaynaklarda yaptığım araştırmalarda batarya ömrünün en iyi 20-80 arası şarjda olduğunu okumuştum. Full doldurmak ve özellikle tamamen boşaltmak pil hücrelerine zarar veriyormuş.
    Yinede yanlışım varsa arkadaşlar düzelteceklerdir.
    Şarj cihazı olarak ben orjinal kullanıyorum.
    Cihazdaki pil sağlığı gerçekten ölçerek mi bilgi veriyor, bilmiyorum ama benim eşimde de aynı telefon olduğundan kıyaslıyorum, benim telefon dikkat ettiğim için 6-7 ay sonra 98, eşim fazla dikkat etmemişti 95 oldu onunki. Aynı zamanda aldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam kılıflar çok güzelmiş gerçekten ama bu fiyatlara çıkacak olsam Apple ın kahverengi deri kılıfını alırdım sanırım, o çok hoşuma gidiyor. Daha uygun fiyatlı bi kılıf bakıyorum
  • east10 kullanıcısına yanıt

Aliexpress'e bakın o zaman güzel birkaç kılıf var orada da.

Hocam geçen gün instagramda denk geldi de dara aksesuar diye bir satıcı internet siteleride var. Firmayı bilmiyorum daha önce de alışveriş yapmadım fakat kılıflarını beğendim çeşit çoktu. Beğenirseniz sipariş edersiniz fiyatları çok uçuk değil örnek olarak

https://daraaksesuar.com/urun/apple-iphone-11-zebana-lux-deri-kilif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Arkadaşım mühendislikle alakalı gocuntun ne bilmiyorum ama :) bu laf sokucu ergen tavırları bırak bence daha çok ciddiye alınırsın

iphone ile şimdiye kadar android kadar detaylı ilgilenmedim dolayısıyla zaten postumda buna işaret eden bir cümle kurdum

Bu kadar agresifleşmeni sağlayan nedir gerçekten onu kimse anlamadı, verdiğin iki site de ücretli program satıyor, sen de bilirsin ki

bu forumda insanlar her zaman ücretsiz çözümler varsa onları bilmek isterler, postunda bu siteler var ama ücretli yazsan emin ol tek kelime yorum yazmazdım

Neyse, kolay gelsin.

Alıntıları Göster

Siz kaç kişisiniz ben anlamadım cidden. Kaç tane üyeliğin var senin ?

• Aynen oyle.
    64 GB bence de yeterli. Tabi bazilari cok fazla film, video veya muzik yukluyorsa, veyahut fazla oyun oynuyorlarsa yeterli gelmeyecektir.
    Tamamen kisisel kullanima bagli bence.
    Benim her seyim cloud storage. is hayatimda da boyle, bence buyuk rahatlik...
  • Sorunum hala devam ediyor. Yarın sabaha destek hattıyla randevu aldım. Telefonla görüşme yaparken ekran kararmıyor. Haliyle kulağım ekrana temas ediyor ve dokunmatik işliyor. Telefon rastgele yerlere giriyor. Telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor ama sonra tekrar baş gösteriyor. Cihazı 13.5'te kullanıyordum. Belki ondandır diye 14.2'ye güncelledim ama aynı şekilde sonuç alıyorum. Muhtemelen öndeki sensörde bir arıza var.

İkinci olarak 14.3 yayınlanmış. Test edip şarj durumunu paylaşan biri çıkarsa çok makbule geçer. 14.2 ile beraber %30 gibi bir şarj performansı kaybı söz konusu. Bu durumda ilerleme var ise güncellemek istemiyorum.

• İos 14.3 yükledim gayet stabil ve hızlı. İphon 7 kullananlara baktım onlar iOS 14.2 den bayağı şikayetçi idi kasma donma ve yavaşlama oluyor diyorlardı yükleyenler bütün bu olumsuzlukların gittiğini yazıyorlar. Uzun lafın kısası yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 14 Aralık 2020; 23:50:26 >
  • Birde şarj durumu paylaşırsanız tadından yenmez :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj durumunu denemek için daha erken ama aşırı bir değişiklik olacağını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Siz kaç kişisiniz ben anlamadım cidden. Kaç tane üyeliğin var senin ?

Alıntıları Göster

Bir tane var, ben de mühendisim diğer arkadaşa söylediğin şeyleri bana söyledin zannederek cevap verdim, uzatmayalım.

Fake üyeliklerle uğraşacak yaşları geçeli çok oldu, herkese bir kulp bulmaktan vazgeçin bence inanın gerek yok.

• Bu e sim de pin kodu nerden değişiyor acaba bilen varsa teşekkürler

• 14.3de durumlar nasıl bakabildiniz mi

• hücreselde e simin olduğu hatta girip ordan sim pin in içine girip ordan değiştirebilirsiniz
  • Güncelleme boyutları ne kadar çıktı arkadalar telefonunuzda.
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum telefonu alalı 5 ay oldu ve çok titizimdir şarj konusunda ama yanlış biliyormuşum süreklisi jarz sıfırla doldur yaptım 5 ayda pil sağlığı %96 oldu çok yoğun kullanıyorum ve sonra dediğiniz gibi %20 olup takıp %90 olup çıkarıyorum hem uzun gidiyor hemde pil sağlığında oynama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krunnaz -- 15 Aralık 2020; 1:21:5 >
  • Güncelleme büyük boyutlu olacağını okuyordum ama telefona gelen güncelleme 610 mb. Nasıl iş bu

Bu siteden gri modelini aldım 3 gün önce gercek deri hertürlü testi yaptım inanmamıştım.Üstüne isiminizi istediginiz arma resim de yaptırabiliyorsunuz Instagram hesaplarıda var girip bakabilirsiniz cok güzel koruyor telefonu.(Peevv) marka 95 TL aldım

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krunnaz -- 15 Aralık 2020; 1:41:7 >

• krunnaz kullanıcısına yanıt
    Kablosuz şarjı destekliyormu çünkü mıknatıs özelliği var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

14.3de durumlar nasıl bakabildiniz mi

ios 14.2 sürümündeysen geç bence hocam.Akıcı su an tam test etmedim ama bataryada da iyileşme var diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 14441445144614471448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.