Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14431444144514461447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu fark etseydim inan yazmazdım..işgüzarlara pay çıkarmamak adına.
    Bu sorumdan sıkıldıysanız kusura bakmayın.
  • Arkadaşlar iCloud’da atıyorum 10gb civarında foto var ise , bu iphonun kendi Fotoğraflar uygulamasında ne kadar yer kaplıyor ? Bir yerlerde 10 da 1 olarak okumuştum dogrumudur? Sizde sadece foto olarak karşılaştırıp bakar iseniz çok memnun olurum. fotolar iCloud’da 10gb ise iphon galeri uygulamasında 1gb civar olması gerekiyor dogru mudur ?
  • Az olan cihazdaki çok olan icloud’daki kapladığı yer.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Demekki doğru imiş hemen hemen iCloud 10 da 1 oranında tasarruf sağlıyor. Ki bu mükemmel bir rakam. Ortalama 20gb lik iCloud’a yedeklenmiş foto iPhone’da sadece ortalama 2gb lik yer kaplayacak demekki.
  • icloud

Telefon:

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    E hocam bu rakamlar mükemmel :) Salla gitsin iCloud’a. Milet niye diyorki yok 64gb yeterli olmaz falan diye. 30 GB fotonuz iPhone’da size 1.7gb olarak yansımış. 30gb foto az mı
  • 14.3 gelmiş
    haydi hayırlı olsun ;)
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Küllenmiş ateşi canlandırma :) kinci olma :) rahat dur;)
  • Muhakkak öyle olmalı haklısınız üstadım ama böyleleri hak ediyor.
  • iphone 11 için kahverengi deri ya da kaliteli çakma deri kılıf kullanan var mı? Kahverengi kılıf almak istiyorum ama pek bulamadım kafama göre
  • Arkadaşlar iyileştirilmiş şarjı kapatıyorum her şarja taktığımda iyileştirilmiş şarjı aktif görüyorum. Bu sorunu yaşayan var mı? Şu balet iyileştirilmiş şarjdan kurtulamadım.
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Onu kapatma kardeşim bayağı kullanışlı ve gerekli bir özelik
  • Malesef ben sevmiyorum öyle. Telefonu taktığım gibi %100 olana kadar kesintisiz dolmasını istiyorum. Acil işim çıkabiliyor sırf bu saçma olay yüzünden full şarj olmuyor.
  • Iphone 11 2 aylık tlfın pil sağlığı 98 oldu normal midir oyun vs yok sosyal medya sadece.sürüm 14.2
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Hocam telden pcye foto atiliyo biliyorım ama pcdeki fotoyu icloud ile tele atarsam galerimde gözükür yani dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: east10

iphone 11 için kahverengi deri ya da kaliteli çakma deri kılıf kullanan var mı? Kahverengi kılıf almak istiyorum ama pek bulamadım kafama göre

Hocam selam, bütçeniz nedir bilmiyorum benim için pahalı ancak bu fiyatları verebiliyor olsaydım bu linkteki iki kılıftan birini kesin tercih ederdim. İkisi de kaliteli markalardır.

https://nomadgoods.com/products/rugged-case-rustic-brown-moment-11

https://eu.mous.co/products/contour-slim-protective-iphone-11-case?variant=29578071277683

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    %20 ile %80 arası şarj ederek kullanırsanız 3-4 ayda anca %1 düşüyor. Benim cihazda böyle oldu, ama full şarj ederek kullanırsanız erken azalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam o zamanda sanki günü pek çıkarmıyor gibi geliyor aktif kullandığımdan öyle yapıncada iki kez şarj etmiş oluyorum bu daha çok zarar vermez mi bataryaya?

Bu arada bu şarj aletiyle şarj ediyorum sıkıntı yaratırmı sağlığa

Fırsat: Baseus CCFS-R02 Speed Mini Dual Seyahat Şarjı, 10.5W, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B00ESDLB7G/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlT1_I971FbK0XTNF4?_encoding=UTF8&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 14431444144514461447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.