Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her hafta kac lira ederciler geliyor ayri ayri.
  • Arkadaşlar iphone 11 ios 14.0.1 sürümündeyim tek kelimeyle berbat.

Pil öldü resmen,wifi de falan bağlantılarda hata yapıyor geç bağlanıyor vs. Kasmalarda mevcut anlamadım.Yeni güncelleme geldiğinde temizden kuracağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam.
    İphone 11 cihazıma hızlı şarj adaptörü almaya karar verdim. Bunu buldum giyatı fazla makul geldi acaba orijinal midir?https://www.morhipo.com/apple-usb-c-to-lightning-1m-kablo-usb-c-18w-sarj-cihazi/27189923/detay

• Hepsiburada uzerınden arkadasım aldı sahte çıkmıştı dikkat edin aldıktan sonra orjinal olduğundan emin değilseniz geri iade edin.
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Biraz baktım satıcıya da %90 sahte hocam..

• kaan1026 kullanıcısına yanıt
    Sizin telefonunuz sorunlu hocam. Benim cihazda herşey gayet stabil ve şarj olayı harika. Bir sorun yaşamıyorum. İtunes üzerinden kurunuz güncellemeleri.
  • Merhabalar. Yakın zamanda iPhone 11 128 veya 256 GB versiyonlarını almayı planlıyorum. Amazonda 128GB versiyon 8130 TL , 256GB versiyonu ise 8820TL. Sizce almalı mıyım yoksa 12nin çıkmasını mı beklemeliyim? 12 çıkınca 11 serisinin fiyatı düşer mi? Türkiye'de satış tarihi ve fiyatı şuan için bilinmiyor sanırım. Bir yandan da dolar sürekli yükselişte. Bu yüzden zam gelme tehlikesi yüzünden 12yi beklemeyip 11 alasım var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swes S kullanıcısına yanıt
    Hocam sana gore bos isler olabilir. Baskasina gore olmaz. Harika tasarimlar var redditte ve en populer konu. Begenmemek en dogal hakkin ama bos is ne demektir ya

• Ve siyah beya tasarimim tamamlandi.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• kdraltndas kullanıcısına yanıt
    İphone 11 128 gb alın Ben aldım mutluluyum,memnunum.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlamayın. Sanırım biraz yanlış şekilde girdim cümleye. Sadece Apple’ın Türkiye için yeterince fedakarlık yaptığına inanmıyorum. Apple dünyanın hiçbir yerinde bu fedakarlığı yapmıyor gerçi. Onlar için en sabit olan şey kar marjlarıdır. Herhangi bir kur ya da vergi farkını anında yansıtırlar. İsterse o ülke operasyonları full zarar etsin hiç fark etmez. Ancak diğer markalar biraz daha farklı şekilde çalışırlar. Mesela Samsung piyasa şartlarında tutunabilmek için kar marjlarından yüksek oranda feragat ederler. Tabi androidle iOS arasında çok büyük farklar da var. Mesela android cihazlar ilk başta çok yüksek fiyattan çıkıp daha sonrasında oldukça yüksek oranlarda değer kaybına uğruyorlar. Apple cihazlar ise adeta hisse senedi gibi değer kazanıyor. İkinci elleri çok kuvvetli oluyor kısaca oldukça rağbet görüyor. Bakın bugün uygulama mağazasında bile Türkiye’ye özel bir indirim ya da herhangi bir şey yapmıyorlar. Daha yeni çok büyük oranda zam yapıldı. Kısaca konu kar marji olduğu zaman Apple hiçbir şekilde Ödün vermez.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Gereksiz bir is boş bir is. 10 sene önce yapardık böyle ikon değiştirme işlerini. Kullanım deneyimine faydası olmayan şeyler bunlar. İos widgetlari bile şimdilik işlevsiz durumda. Hava durumunu widget yaptım baktım pekde biseye benzemedi eski haline geri döndüm. En azından şimdi ana sayfamda extra 8 uygulama daha fazladan mevcut olacak. Uygulama çekmecesi sacmalik. Uygulama çekmecesi ana sayfa yapılabilirse bir ise yarar. Ekranın kaydır babam kaydır ki uygulama çekmecesine varasın. Ne anladım bu işten. Birde arkaya dokunma olayı var ki tam facia:) 2 kez ve bir kez dokunma olayı. Ama olmamış komedi gibi. İos yazılım iyi yapar dedik ama bu nedir telefonu dövüyoruz yine de çalışmıyor. Yenilik dediğin kullanımı kolaylaştıran şeylerdir. İos 14 ise yarar özellik gelen arama esnasında aramanın bildirim şeklinde gösterilmesi ve resim içinde resim özelliğidir. Diğerleri pek kullanışlı seyler değil. İkon değiştirmek saçma sapan basit işler. 10 sene önce android tarafında yapılıyordu bu işler bayatladı artık. Yasin kaç bilmiyordum ama bizden geçti dostum o işler. Kaldı ki değiştirilen ikonlar çok ama çok berbat. Orjinali mis gibi dururken öyle saçma ikonlar nedir ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swes -- 29 Eylül 2020; 11:27:11 >

• berkans kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyorsa bizde yapalım.

• Arkadaşlar bu telefonu kullanmıyorum konuyu takip ediyorum da güncellemeyle berbat olmuş sağ ve sol ekran ayrılmış, widget gelmiş iyicene içine etmişler güncellemeyle haksız mıyım

• Hem i11 hem iPad kullanıcısıyım. iPhone şarj alaeti tabletinkine göre düşük kalıyor güç olarak, siz de biliyorsunuzdur.

Peki telefonumu tabletin şarj adaptörüyle şarj etsem zararı olur mu? Hızlı şarj muhhabbetine sıkıntı oluşturmayalım telefonun bataryaya?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
  • Uygulamalar artık yandan açılıyor. Her uygulama açışımda sağdan sola kayıyor. Kendi kendine oldu. Güzel ama hoşuma gitti

• Night King kullanıcısına yanıt
    Bende onu hic begenmedim valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata34.

Arkadaşlar bu telefonu kullanmıyorum konuyu takip ediyorum da güncellemeyle berbat olmuş sağ ve sol ekran ayrılmış, widget gelmiş iyicene içine etmişler güncellemeyle haksız mıyım
    Haksızsın.

• 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.