Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de yaptım da 13.7ye göre daha hızlı gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iphone 12 Mini olan model 8k'dan gelir mi acaba ya.. Çok da yakın bir zaman kaldı ya 11 alacağım ya da 12'nin en düşüğünü bekleyeceğim.

Bütçe max 8-8.5k
  • Arkadaşlar selam. Kasım ayında İphone 11 ile aranıza katılmıştım. Pil sağlığım uzunn bir süre boyunca %100 bandında kaldı. Mayıs ayı gibi 99'a düştü daha sonra Haziran gibi 98 Ağustos gibi 97 seviyesine indi. Ancak geçtiğimiz haftada 2 gün içerisinde önce 96 ardından hemen %95 oldu. Telefonu aldığımdan beri aynı şekilde şarj ediyorum. %20'nin altına çok nadiren düştü (5-6 defa) genelde %20-%90 arasında şarj etmeye dikkat ediyorum. Bazı arkadaşlar için normal olabilir ama bana göre çok anlık bir düşüş oldu. Çok arada girdiğim bir oyun var genel olarak sosyal medya ve telefonda konuşma yapıyorum. Daha fazla dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mıdır yoksa belli bir yüzdenden sonra bu düşüşler normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ougzahn

14e şarj dayanmıyor benden söylemesi
    evet hocam yorumlarda bende o izlenimi aldım. 13.6 ile devam edicem uzun bir süre.

iphone 7'de de ios12 kullanıyordum hala, ondanda memnundum. Çok fazla güncelleme kovalayan birisi değilim zaten.
  • Shieldwall kullanıcısına yanıt
    12 Mini 8000-8500 bandından gelecektir
  • Ben Türkcellden tek çekim yaptım başka bi model için ama banka bilgisayar telefon vs olunca taksit yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

12 Mini 8000-8500 bandından gelecektir
    Hocam öyleyse cidden beklerim ama bilmiyorum 11'de zamlanırsa iyice zorlaşır almam.
  • Hocam silme islemini nasil yaptin? O ok denen yere mi basiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shieldwall kullanıcısına yanıt
    11'e resmi zam gelmez. Yeni modeller duyurulunca bir önceki ana modelleri Apple resmi siteden kaldırır, zam da yapmaz. Satışlar alışveriş siteleri kanalıyla devam eder. SE, XR gibi ara modellerin satışı resmi site kanalıyla devam eder bu hep böyle olmuştur. iPhone 11'in satışı alışveriş siteleriyle kanalıyla zamsız ve indirimsiz devam eder diye tahmin ediyorum. Birkaç ay aynı fiyattan satıp daha sonra kur zammı yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 27 Eylül 2020; 18:26:46 >
  • IOS 14 güncellemesinden sonra uzun süre telefonu açmayıp whatsapp webden konuşursam bir süre sonra telefon internete bağlı değil sorunu olmaya başladı.Mobil veri-başka wifi denedim sonuç aynı.IOS 14.1 güncelledim değişmedi.Aynı problemi yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlu180

Arkadaşlar selam. Kasım ayında İphone 11 ile aranıza katılmıştım. Pil sağlığım uzunn bir süre boyunca %100 bandında kaldı. Mayıs ayı gibi 99'a düştü daha sonra Haziran gibi 98 Ağustos gibi 97 seviyesine indi. Ancak geçtiğimiz haftada 2 gün içerisinde önce 96 ardından hemen %95 oldu. Telefonu aldığımdan beri aynı şekilde şarj ediyorum. %20'nin altına çok nadiren düştü (5-6 defa) genelde %20-%90 arasında şarj etmeye dikkat ediyorum. Bazı arkadaşlar için normal olabilir ama bana göre çok anlık bir düşüş oldu. Çok arada girdiğim bir oyun var genel olarak sosyal medya ve telefonda konuşma yapıyorum. Daha fazla dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mıdır yoksa belli bir yüzdenden sonra bu düşüşler normal midir?
    İphone 11 128 GB fiziksel çift sim kartlı telefon kullanıyorum. 2 hattım da aktif. Ben de geçen sene kasım da almıştım, sizinki gibi uzun süre %100 de gitti, telefonum hiç şarjı bitirip kendi kendine kapanmamıştı, sonra birgün şarjı bitip kapanınca hemen batarya %99 a düştü. birkaç gün sonra da 96 ve 95 oldu. Ben de şarjı sizin gibi yapıyorum. Hemen hemen aynı durumu yaşamışız.

• Edit: 120’yi yani BTK’yı arayıp durumu bildirdim 1 gün sonra hat çalıştı.

-YURTDIŞI CİHAZI ALIP OPERATÖR DEĞİŞTİRECEKLERİN DİKKATİNE-
    Arkadaşlar geçen sene amerikadan 11 pro aldım. Buraya gelince kendi pasaportuma kaydettim. ( hat benim üzerime)
    Normalde operatörüm turkcelldi ancak 2 gün önce turk telekoma taşıdım. Bugün hattımın açıldığına dair mesaj gelince taktım ancak servis yok problemiyle karşılaştım. Hattı başka bir telefona takıp denedim ( iphone 7 plus) ve müşter hizmetlerini aradım hatta bir problem yok çalışıyor ama benim telefonda servis yok hatası veriyor. Apple canlı desteğe bağlanıp problemi belirttim . Ancak onlarda sorunu bilemediklerini BTK ile iletişime geçmemi söylediler. Operatör değiştirmek isteyen yurtdışı cihaz sahiplerini dikkat etsinler sonra benim gibi rezil olmayın.
    Benim anlamadığım kayıt ücreti vermişim , hat benim adıma sadece operatör değiştiriyorum telefon çalışmıyor. Bu kadar saçma bir düzenleme olamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sünnetçi34 -- 29 Eylül 2020; 9:26:43 >

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Tamam hallettik. Abone olmus bi sayfaya. Ordan geliyormus sürekli bildirimler. Abone oldugu yeri kökten sildik, gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Edit: 120’yi yani BTK’yı arayıp durumu bildirdim 1 gün sonra hat çalıştı.

-YURTDIŞI CİHAZI ALIP OPERATÖR DEĞİŞTİRECEKLERİN DİKKATİNE-
    Arkadaşlar geçen sene amerikadan 11 pro aldım. Buraya gelince kendi pasaportuma kaydettim. ( hat benim üzerime)
    Normalde operatörüm turkcelldi ancak 2 gün önce turk telekoma taşıdım. Bugün hattımın açıldığına dair mesaj gelince taktım ancak servis yok problemiyle karşılaştım. Hattı başka bir telefona takıp denedim ( iphone 7 plus) ve müşter hizmetlerini aradım hatta bir problem yok çalışıyor ama benim telefonda servis yok hatası veriyor. Apple canlı desteğe bağlanıp problemi belirttim . Ancak onlarda sorunu bilemediklerini BTK ile iletişime geçmemi söylediler. Operatör değiştirmek isteyen yurtdışı cihaz sahiplerini dikkat etsinler sonra benim gibi rezil olmayın.
    Benim anlamadığım kayıt ücreti vermişim , hat benim adıma sadece operatör değiştiriyorum telefon çalışmıyor. Bu kadar saçma bir düzenleme olamaz
    120 yi arayabilir durumu anlatabilirsiniz. BTK operatör güncellemesi yapıp sorununuzu 24 saat işimde çözüyor merak etmeyin. Ben yurtdışından getirdiğim fiziksel çift sim kartlı iPhone 11 kullanıyorum kurumsal Hattı Vodafone’dan Turkcell’e taşıdık, bende de servis yok yazdı, BTK ile görüşüp durumu anlattım ve hemen çözdüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt38 -- 27 Eylül 2020; 23:12:54 >

• merhaba,

11 pro almayı dusunuyorum o yuzden ılk yorumum ama, 12 nin cıkıs tarihi belli oldu mu, 12 bin verip 12 nin guzelligini gorup keske der miyim acaba
  • Noxite kullanıcısına yanıt
    11 i tavsiye ederim O kadar memnunumki 🧿

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• yeni sürümde rehberde isim aramada donuyor androidde olurdu bu olay iphone da hiç karşılaşmamıştım bugün gözüme çarptı.. iphone 11 pro max kullanıyorum.
  • Bende de eski sürümde oluyordu yeni sürümde olmuyor

• ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    Ben S10 Plus dan geçtim sabah 7 de çıkarıyorum sarjtan, akşam 6 da şarjı bitiyordu.Şuanki iPhone 11 gece 12 ye kadar gidiyor

• 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.