Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
482
Favori
2.593.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ip 11 beyaz kullanan var mı siyah düşündüm ama gecen arkadas beyazını almıstı cokta kötü gelmedi gözüme ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

ip 11 beyaz kullanan var mı siyah düşündüm ama gecen arkadas beyazını almıstı cokta kötü gelmedi gözüme ama
    hocam beyaz kullanıyorum ama elimde çekeceğim bir şey olmadıgı için , aldıgım kılıfın örneğini gönderiyorum :)http://st1.myideasoft.com/idea/gd/55/myassets/products/032/slim-iphone-11-case-frosted-clear-1024x.jpg?revision=1590540722

• cem650 kullanıcısına yanıt
    11 kullanıyorum, özellikle denedim farklı isimlerle herhangi bir sorun yok bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shieldwall kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş konu açmıştı 12 bekliyeyimi yoksa 11 alayımı fiyatlar ne olur gibi birşeydi oraya bakın ayrıntılı fiyat açıkladım. Şu an apple ın sitesinde bahsi geçen fiyatlar yanlış hatırlamıyorsam 6,70 küsüre endeksliydi. Şu an dolar an itibariyle 7,79 TL. 10 bin küsürden girecek 12 serisinin başlangıç versiyonu. 699 dolardan hesapladım. Ama zaten iphone 11 serisi 8000 tl bandında dolaşıyor. Apple belki ülkemize özel düşük fiyat falan belirler. Bu zamana gelmişken ben olsam beklerdim. Zarar en fazla 1-2 bin tl olur ama yeni cihaz kullanmış olursınuz. Ama karar sizin ülkeden her an herşey olabiliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Bir arkadaş konu açmıştı 12 bekliyeyimi yoksa 11 alayımı fiyatlar ne olur gibi birşeydi oraya bakın ayrıntılı fiyat açıkladım. Şu an apple ın sitesinde bahsi geçen fiyatlar yanlış hatırlamıyorsam 6,70 küsüre endeksliydi. Şu an dolar an itibariyle 7,79 TL. 10 bin küsürden girecek 12 serisinin başlangıç versiyonu. 699 dolardan hesapladım. Ama zaten iphone 11 serisi 8000 tl bandında dolaşıyor. Apple belki ülkemize özel düşük fiyat falan belirler. Bu zamana gelmişken ben olsam beklerdim. Zarar en fazla 1-2 bin tl olur ama yeni cihaz kullanmış olursınuz. Ama karar sizin ülkeden her an herşey olabiliyor :)
    Bekleyeceğim sanırım ama bilmiyorum durum o kadar karışık ki. Normalde iPhone yeni model çıkarınca eskiler çok düşmüyor sanırım o yüzden 11'in düşmesini falan beklemiyorum ama zamlanma ihtimali beni korkutuyor çünkü dolar kuru tekrar arttı.

Bir yandan da 12 Mini cidden istediğim boyutta bir telefon. Samsung S10e mesela çok hoşuma gitmişti ama batarya sorunundan dolayı almak istemedim. 12 Mini de çok benziyor.

En düşük 10k'dan gelecekse yine alamam fakat 11'e zam gelmez inşallah yoksa eldeki bulgurdan da olacaz.

• Shieldwall kullanıcısına yanıt
    Hocam inan belli olmaz aklinda olani yap. Apple caaat diye yarina fiyatlari guncellese kim diyebilir? Ben aldiktan sonra 2 defa zam yedi telefon. Sen yeni model cikacak bunlar ucuzlayacak diye dusunuyosan bosuna bekleme. Yeni modelde baz model 10 bine gelse sasirmam. Dolar bu gidisle 1-2 haftaya 8i devirir. Sonra ver elini 10₺. Gecen seneki 5₺ bile hayal gibi maalesef

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Neden apple boyle bisey yapsinki hocam babamizin oglu mu? Apple neden kendinden ödun versin? Devlet kendisinden cok para kazaniyor vergilerle apple neden fiyat kirsin bu ulkeye ozel. Bu hayallerden uyanin kurban olayim kimse bizim kara kasimixa asik degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Hocam inan belli olmaz aklinda olani yap. Apple caaat diye yarina fiyatlari guncellese kim diyebilir? Ben aldiktan sonra 2 defa zam yedi telefon. Sen yeni model cikacak bunlar ucuzlayacak diye dusunuyosan bosuna bekleme. Yeni modelde baz model 10 bine gelse sasirmam. Dolar bu gidisle 1-2 haftaya 8i devirir. Sonra ver elini 10₺. Gecen seneki 5₺ bile hayal gibi maalesef
    Yok hocam ucuzlayacağını ben de düşünmüyorum zaten. Sadece yeni model fiyatı ve 11'in en azından yeni modeller tanıtılır tanıtılmaz zamlanmaması umuduyla bekliyorum.
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Valla orası öyle ben sadece iyimser düşünmeye çalıştım. Apple zaten ister inanın ister inanmayın yeterince taviz veriyor. Adamlar ip11 serisini dolar yükselmesine rağmen düşük dolar kuru seviyesine endeksledi ve kârını düşürdü. Şu anda bile 6 küsürlerde. Adam istese günceller ama durum ortada. Yarın öbür gün apple türkiyeden çekilecek tekrar distribitör sistemine döncez o zaman fiyatları görcem. Mumla aranacak bu fiyatlar.

Valla umrumda degil. Unlu dusunur demet akalin cok guzel demis zamaninda “herkes hakettigi gibi yasiyor”. Bugun secim olsun malum parti yine tek basina iktidar olur. Hic umrumda degil dolar kurunu gordukce gulumsuyorun hatta:):):):)))))

Apple’ı hıc tanımadıgınız cok barız bellı oluyor.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Hangi anlamda tanımadığımı düşündünüz? 2011 yılında 4s le başladım. 6-7 plus-11 pro max lede devam ediyorum. Hatta 7 Plus alırken sizinlede görüşmüştük. Siz incelemiştiniz. Ayrıca 2 tane ipad ve 2 tane airpods kullandım. Apple Music abonesiyim. Her sene bütün lansmanları canlı takip ederim. Taa Steve Jobs lu one more thing lerden beri. Bende tanımıyorsam Apple’ı birşey demeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolianwarrior -- 28 Eylül 2020; 19:26:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Neden apple boyle bisey yapsinki hocam babamizin oglu mu? Apple neden kendinden ödun versin? Devlet kendisinden cok para kazaniyor vergilerle apple neden fiyat kirsin bu ulkeye ozel. Bu hayallerden uyanin kurban olayim kimse bizim kara kasimixa asik degil.
    11 de çıkarken millet 10 bin aşağıya çıkmaz dediler.Xr 7.500 den satılıyordu.11 çıktı 7.300 xr düştü 6.500
    Yine aynı şeyler konuşuluyor.12 bence maxımum 9 binden gelir.Kurlar yükseldiği için.Normalde 8 bin den gelip 11 ide 7 bine indirirlerdi.
  • iOS 14 bir harika. Kendi dizaynim ikonlar.(Bazilari)

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 28 Eylül 2020; 21:14:49 >
  • Usta-74 kullanıcısına yanıt
    Hocam Xr zamanında yanlış hatırlamıyorsam 750 dolardan satılıyordu. 11 serisinde apple 700 dolara çekti. Hatta lansmanda alkışlanmıştı diye hatırlıyorum. Birde Xr ve 11 arasında geçen sürede döviz kuru çok aşırı dalgalanmadı. Ama geçen seneyle şimdi ki dolar arasındaki fark 2 TL yi geçti :(

• Usta-74 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. Maaleseft dolar 8 e Euro da 9 a dayanıyor. Üzerine bir de ülke vergileri derken 9 K TL den Aşağı çıkacağını düşünmüyorum. Başka ülkede asgari ücret değerinde olan cihazlara maaleseft ülkemizde kur ve vergiler yüzünden 3 asgari ücret ve üzerinde ücret ödeyeceğiz/ ödüyoruz. Coğrafya kaderdir 😁😁 şaka bir yana Allah ülkemizde yaşayan bizlere Sabır versin. Umarım her şey iyi olur.

• Iphone 11 tam sarj ile jac saat ekran görüntüsü veriyor normal kullanım hücresel veri ile

• zam gelir mi acaba
  • 5 aylık pil sağlığı 100, 64lük düz 11in 2. El fiyatı hakkıyla kaç eder?

• berkans kullanıcısına yanıt
    Güzel olmamış. Oyuncak telefon gibi duruyor. Boş is ne gerek var bunlara. Orjinal ikonların yanından geçmez

• 
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.