Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halen hızlı sarj bataryayı hızlı öldürür diyenler var. Akü diyen çocuksu komik insanlarda.. Bataryanı ister hızlı ister yavaş şarj et zaten o 2 sene sonra ömrünün çoğunu tamamlayacak. 13-15 bin lira para veripte 400liranın lafını yapmayın bir zahmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, ben de hızlı şarjın bataryaya zarar verdiğini düşünüyorum ancak kullanma konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Sonuçta günlük hayatımızda neredeyse kullandığımız tüm elektronik cihazlarda zararı oldu halde kullandığımız teknolojiler mevcut. Hayatı kolaylaştırdığı sürece kullanmak daha iyi olur her zaman.

Ben sadece son söylediğiniz konuda yanlış düşündüğünüz kanısındayım. Elbette 12000 TL ile 400 TL’yi kıyaslayınca çok ufak bir meblağ olarak gözüküyor ancak her insanın maddi durumu aynı olmuyor maalesef. Kimisi bütçesini zorlayıp alıyor telefonunu ve kimse de diyemez sonuçta neden bütçeni zorlayıp bunu aldın, ucuz bir şey alsaydın diye. Herkes istediği ürünü alıp kullanmakta özgür sonuçta. Ne biliyim, insanlara bu şekilde konuştuğunuzda onları küçümsemiş oluyorsunuz aslında. Bence bu şekilde konuşmamalısınız, kimseye karşı yani. Benim sadece naçizane tavsiyemdir bu. Bu söylediğimi kesinlikle kişilerden bağımsız yazıyorum. Yani o konuştuğunuz kişi böyledir de demiyorum. Genel olarak dışardan baktığımda hoş bir tavır gibi gelmiyor bu ne yazıkki bana. Umarım yanlış anlamazsınız demek istediğimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Ne kadar kibarca yazmışsınız. Tebrik ederim. Her ne kadar o arkadaşımız esprili bir dille “takmayın yaa” deyip sizin anladığınız gibi tepeden bakmadı ise de genel durum Türkiye de maalesef böyle.

Ayrıştık, bölündük, tahammül, sabır, dinleme, anlama ve sair bırakılmadı. Kuralsızlık ve saygısızlık, bencillik ve sair aldi yürüdü.

Eksisozluk mesela. Biri bir fikir yazar hemen arkasından biri ona hakaret eder ve öyle devam eder.

Türkiye gençlerinin eğitim ile düzelmesi artık imkansız. Büyük küçük herkesin düzeltilmesi icin bir lider çıksa. Terkedilecek huylar, geliştirilecekler meziyetler... Anlatsa etkilese ikna etse ve takip etse...

Mafyatik diziler zaten ne yaptı görüyorsunuz... Neyse. Konu dışı oldu. Kusura bakmayınız.

Beta 3 sürümü, Batarya işinde çok çok iyi olmuş bu arada. (Bir pil yorumu daha :) Girdap gibi çekiyor.)

• Herkes çok gergin

• beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    Olabilir, ben de yanlış anlamış olabilirim elbette. Ama neden bu noktaya takıldığımı siz çok iyi anlamış, özetlemişsiniz hocam. 😂

Beta’ların tümünden memnundum ben pil açısından. Hatta tüm açılardan da. Sanki beta değil de tam sürüm gibi hepsi. Çok şaşırtıcı gerçekten.

• Yazık kafana

• Hızlı şarj iphone için bataryayı daha çabuk yıpratır nokta.

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Ben xs cihazımı aldıgım günden belli hızlı sarj ile kullandım 7. Aya girdim orjinal batarya kullanmadım daha. Gayet memnunum.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• SxDark kullanıcısına yanıt
    Buda iphone 11 kutusundan çıkan şarj aleti dışında hiç bi adaptörle şarj etmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 25 Temmuz 2020; 13:20:45 >

Dogrudur hocam ben 7 aydır kullanıyorum sıkıntı yasamadım yuzde 3 lük kayıp benım için öenmli degil cihazı 1.40 dk da doluyor kendi cihazını 3 saat beklemege dayanamadıgım için benim için hızlı sarja devam :)

Merhaba, ben de iphone 11 i hemen hızlı şarj ile kullanmaya başladım ve 2 ayda %100 sağlıkla bir başkasına sattım.

Tekrar ifade ediyorum: Pil sağlığı hiç bir şeyin GÖSTERGESİ DEĞİLDİR. Ona bakarak hızlı sarj aleti veya normal olan hakkında hüküm vermek doğru değildir.

Söyle yapalım:

Kesin olan durumlar:

1. Bataryalar zamanla yıpranıyor.
    2. Yıpranmalarında çok çeşitli etkenler vardır.
    3. Bununla beraber firmalar çalışıyor. Her yeni modelde batarya teknolojileri ilerliyor.
    4. Sadece Apple değil diğer bütün firmalar da büyük akım kapasiteli aletlere geçiyor.
    5. Bu bir tercih işidir. Ben iki hızlı sarj aleti ile %20-80 arasında tutmaya çalışıyorum. Gayet konforlu benim için. Bir başkası gece normal ile koyar. Bu da onun konforudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyefendi34 -- 25 Temmuz 2020; 13:37:20 >
  • beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    zaten normal sarj aleti ile gece koymak lazım hoca öbür türlü telefonu kırasım gelıyor :) 3 küsür saat beklemek bana göre değil .
  • Sabah cok ilginc bir okula karşılaştım.
    Saat 02.02 de whatsapp dan atılan mesaj
    Saat 02.32 de gelen kısa mesaj sonrasında bildirim olarak ulaştı.
    Bu süre zarfında ise hücresel veri ağı açık durumda ve o ağdan oyun oynamaya devam ediyordum. Daha önce de bu sorunu yasardim ama maksimum 7 dakika sonra geliyordu bildirim. Bu kez 30 dakikalara çıktı. Üstelik internet aktif durumda kullanılmaya devam ederken. Sorun yaşamamak icin geçiş yaptığım iPhoneda da sorunlar bırakmıyor peşimi 😀😀

• Iphone'un modası geçti artık para mara gömülmez

• Arkadaşlar 6s telefonun bataryasını değiştirmek için Apple yetkili servise gittim. Fakat telefonun açma kapama tuşu biraz içe çökmüş diye değiştirmediler. Tuşla bunun ne alakası var. Orijinal batarya nasıl bulurum? Ya da Apple bataryayı satmıyor mu kendim taksam?

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Arkadaşlar 6s telefonun bataryasını değiştirmek için Apple yetkili servise gittim. Fakat telefonun açma kapama tuşu biraz içe çökmüş diye değiştirmediler. Tuşla bunun ne alakası var. Orijinal batarya nasıl bulurum? Ya da Apple bataryayı satmıyor mu kendim taksam?
    apple batarya satmaz. deji al tak. orjinalinden daha iyi
  • yusufcan9292 Y kullanıcısına yanıt
    Aynısı dün banada oldu hocam iphone yüzünden trip yedik 😂😂

• 00onur 0 kullanıcısına yanıt
    Dava açabiliriz 😀

• swes S kullanıcısına yanıt
    Memnun kalır mıyım peki hocam? Olumsuz yorumlar da var.

• 
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.