Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Night King

Kamera ile video çekerken hangi modda çekiyorsunuz genelde. Ben hep hd 60 fps çekiyorum. İnstagrama video atarken hd 60 mı daha iyi olur hd 30 mu? 60 fps instagramda biraz bozuyor sanki.
    yok mu bilen eden?
  • SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Herkese açmadılar sanırım bu özelliği. Ben telefonumda da tabletimde de ne yazıkki erişemiyorum hala. :( Upper limit koyuyor videolara. :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adela A kullanıcısına yanıt
    Pil ömrünü bende arttırdı. Memnunum.

• 11promax,ı iPhone X şarz adaptörü ile şarz etsek olurmu?(yavaş şarz için)

• adela A kullanıcısına yanıt
    Bende memnunum pil ömrüne etkisi iyi oldu gerçekten

• Selamlar
    Kamera lensine toz kaçan var mı? Ne yaptınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zıplayanpırasa Z kullanıcısına yanıt
    apple destek uygulamasını girip canlı yardım alabilirsiniz

• Yılda bir 400 lira pil parası verecek adamda ne bileyim..

Yıl olmuş 2020 dahala adaptörlemi şarj ediyorsun.

Hızlı şarj fanatikleri aküye geçti aküye...

Neyse bu bir tercih meselesidir. Parası olan aküye bağlasın sıkıntı yok. Neden akü diyip duruyorum 12 volt 70 amper. 15 dakka sürüyor. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-483D60B32 -- 24 Temmuz 2020; 23:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-483D60B32

Yılda bir 400 lira pil parası verecek adamda ne bileyim..

Yıl olmuş 2020 dahala adaptörlemi şarj ediyorsun.

Hızlı şarj fanatikleri aküye geçti aküye...

Neyse bu bir tercih meselesidir. Parası olan aküye bağlasın sıkıntı yok. Neden akü diyip duruyorum 12 volt 70 amper. 15 dakka sürüyor. Tavsiye ederim
    bunu yazmayaydın iyiydi inanıp denecek insanlar olabilir telefon patlar 70 amper kaldırmaz i.
    arkadaşlar çinliler 125w koyacak siz hala 5w diyorsunuz yapmayın böyle şeyler gülüyorum takın hızlıya takmayın kafaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 24 Temmuz 2020; 23:22:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahhahahahha 2-3 bin tllik çin malı androidler bile hızlı şarj ile geliyor 4 saat el sürmeden beklemek nası duygu çok merak ediyorum gerçekten belki denerim senede 400 veremeyicek olanda almasın zaten 12 bine telefon cebindeki son kuruşa kadar yatırmasın 😂😂 Tavsiye ederim ama 18 w çağ atlamak isteyenlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

en son çıkan se ler in fiyalandırmasını baz arlırsak
    bu da demek oluyorki yeni pro max lerin fiyatı
    64gb 11999 dan 12750 civarına
    256 gb 13299 dan 14.500 e çıkacak gibi görünüyor.
    ama tabiki bu fiyatlar üç aşağı 5 yukarı oynayabilir.
    çünkü apple ürünleri muhtemelen amerikadaki doları bizim buraki kurun üstünde fiyala çarparak fiyatlandırmıyor.yinede bir kar marjı koyup fiyatlandırıyor.ama bu oranları bilmediğmiz için yeni gelen se lerin ham yani vergisiz fiyatı üstünden hangi kura göre fiyatlandırdığını bulup bunu da pro max lere uyguladığımda bu fiyatlar çıktı.tabiki bu tam olabilecek bir fiyat değil ama aşağı yukarı bu fiyatlara yakın olur diye tahmin ediyorum
    uzun süredir foruma giremiyordum.ama mesajlarıma baktığımda apple'a telefonlara zam yapmadan çok önce olabilecek fiyat zamlarını yazmıştım.
    64gn taki fiyatı tutturamamışım.ama 256gb tahminim 1kuruş hata ile tutturmuşum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanergul -- 24 Temmuz 2020; 23:23:13 >

• Bu bir ironi...

Görende atla deve zannetcek dediğini. Nasıl bir duyguymuş felan..

Sen direk iPhone 11 seri ile başladın tel kuşlanmaya.sanırım.

Niye almasın pardon ? Zenginler mi alsın. Yada baba parasıyla caka satanlarmı..

Para kolay kazanılmıyor. Ve kaliteyi herkes kullanabilir. Bunun bir kriteri yoktur.

Akü iyi akü. Sen aküye devam.. 🙂

• İphone 5 serisinden beri kullanıyorum ama sizde geçmiş özleminden dolayı olacakki 5w ı bir türlü bırakamamışsınız 😂😂 Kaliteyi kullanıyorsa bu kadar para verip ozaman herşeyinden faydalanmalı kalitenin geçmişte kalan kaliteyi değil 😔 Neyse hocam siz şarja takınca haber verin ben bir daha ki cevabı 4 saat sonra atarım

• Akü.. akü..

Espiri anlayışın mükemmel. Takibiren 20 Li yaş espirileri.

Devam.

Yazacak çok şey varda.. neyse. Baban vermesse 400 lira toplıyalım aramızda. Ama sen gerçi şimdi 400 lira paramı ülen tribine girersin. Hanı akıllısın ya sen. Aşmışşın ya çoğu şeyi... biz de aptalız ya özellikleri kullanmıyoruz diye.

Takıl kafana göre

• Teveccühünüz. olur da şarj aletiniz bozulursa söz hızlı şarjıda ben yollarım :)

• Tuhaf bir sorum olacak arkadaşlar. Apple üzerinden ekimde ip11 almaya çalışırken akbank kredi kartıyla alınmıyordu. Akbank-apple arasındaki bi anlaşma bitmiş satın alım yapılamıyormuş öyle söylemişlerdi. Ekimden sonra apple’ın sitesinden akbank kredi kartıyla ürün satın alan var mı?

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    O zaman gelmese de olur :)

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    Evet, haziranda axess le aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenzoParis

Sene olmuş 2020 hala bataryaya zarar vericek diye vermicek diye tartışanlar var 5 w ile 3-4 saatte şarj etmeye devam edin siz 😀 12 bin tl ye cihaz alıp 400 tl bataryayı değiştirmemek için 4 saat şarj bekleyin
    Böyle düşünenler maalesef ki hep vardı ve daha da olacaklar gibi görünüyor. Apple, iPhone’dan Touch ID’yi kaldırdığı zaman da “ya olur mu öyle şey, Face ID nasıl bir saçmalıktır” gibi yaklaşımları görmüştük. Her neyse bu gibi konulara insanlar bilgi almaya geliyorlar, bu tarz karşıt düşüncelerin gereksiz yere uzatılmaması taraftarıyım. Aklı başında olan herkes neyin ne olduğunu biliyor ve her zaman bilmeye devam edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 25 Temmuz 2020; 9:52:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.