Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç sormayın hafiza kartı girişi olsaydı note 5e devam ederdim. sırf ekranı düz diye note 10 lite aldım. cihazdan bir rahatsızlığım yok ama boyuta alışamadım. kılıf takınca cebe girmiyor. elde taşımak ayrı dert. pil performansı memnun ediyor bu cihazda da.

hazır tüm diğer cihazlarım apple iken iphone 11 mi alayım diye düşünüyorum. motivasyonum bu konuda boyut. bana çok ideal geliyor 11. androidin nelerini ararım emin değilim. ama sonunda alacam gibi bir hissiyat var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Hocam kart limitinizin yettiği kadarını karttan çekebilirsiniz. Kaç TL olursa olsun ne alırsanız alın asgarisini ödeyebilirsiniz. Normalde taksit yaptıramıyorsunuz cep telefonu olarak geçtiği için ama özel kampanyalar vs ile oluyor mu bilmiyorum.
  • 128 GB sarı renkli ürünü satın aldım.Ancak kılıf stokta kalmadığından alamadım kılıf önerebilicek var mı
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba, bankalar tek çekim alışveriş yaptığında direkt olarak taksitlendirme mesajı atıyor. Bu şekilde 2 3 defa telefon aldım. Tabii belli bir bedeli var. 2000 TL için 12 ayda 280 TL gibi bir fark ödedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatus45 S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Spigen though armor kılıf satılıktır iphone 11 için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emirhansari E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim tam merak ettiğim şeyi cevaplamışsın :)

• Madem konu basligi su ara. iPhone 11 pro max gece modu ile gelsin o zaman.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• berkans kullanıcısına yanıt
    Hocam sağ üstteki çizgi nedir?

• celebic kullanıcısına yanıt
    Kuyrukluyıldız hocam

• berkans kullanıcısına yanıt
    celebic kullanıcısına yanıt
    kuyruklu yıldız öyle çıkmaz hocam, ya kayan yıldız (dünya atmosferine giren taş parçası) ya da çok büyük ihtimalle geçiş yapan bir uydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusunme

Arkadaşlar merhaba,

Ekran koruyucu konusunda bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra (sensör çalışmama, çok küçük bir çarpmada bile kırılma vb.) aşağıdaki ürünü aldım ve çok memnunum. Marka zaten herkesin bildiği "baseus". Kutudan 2 adet ve takma aparatıyla birlikte çıkıyor. Benim şanssızlığım da olabilir aldığım bütün marka ekran koruyucularda sensör çalışmadı (özellikle konuşma esnasında ekranı karartan ve aydınlatan sensör) ve bu üründe bu sıkıntıyı yaşamadım. Malum stok olmadığından dolayı aylardır spigenden sipariş veremiyoruz ve bence en iyi alternatif bu. Faydalı olabileceğini düşündüğüm için paylaşıyorum, herhangi bir reklam vb. amacım yoktur. Bazen stokta kalmıyor ve hızlıca güncelleniyor. Bilgilerinize
    https://www.akilliphone.com/incele/baseus-iphone-11-6-1-iphone-xr-3d-full-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-2-adet-102415
    Bu forumda pek çok insandan şu tür öneriler alabilirsiniz: Ne gerek var o ekran koruyucuya o kadar para vermeye, ben 10 tl ye aldım, mis gibi, aynı işi görüyor..Yazık, o kılıfa o kadar para verilir mi, ben 20 tl ye aldım, şaane valla, bla,bla,bla..
    Bilinen bir şeydir: kalitenin bir bedeli vardır, ki zaten, bunu en iyi apple kullananların bilmesi gerekir.

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Ben de note 4 den geçtim iphone 11 e..Bu güne dek en çok neyi arıyorsunuz derseniz: "Kalem" derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Ben de note 4 den geçtim iphone 11 e..Bu güne dek en çok neyi arıyorsunuz derseniz: "Kalem" derim..
    Ben Microsoft one note kullanıyorum. Not alma işlerini Apple Pencil ile yapınca android ve Microsoft cihazlarda direk senkronize oluyor. Not defterini de 12 kişi ile paylaşıyoruz. Platformdan bağımsız herkesin cihazından takip edilebiliyor. Önceden note 2 ve 5 te Spen uygulaması kullanıyordum ancak onda böyle bir özellik yoktu. Sayfaları mail ile gönderiyordum. Bilgisayarda güzel görünmüyordu. Onun için telefonda kalemle not tutma işi benim için bitti.

Kalemi yazma dışında nota yazmak ve procreate üzerinden resim ve animasyon için de kullanıyorum. Çok daha efektif kullanışlı böylesi.

Ancak note serisinin hakkını yiyemem çizim hissiyatım 120hz truemotion ekrana rağmen öyle abartılacak kadar değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Kuyrukluyıldız hocam
    Hocam bende o yüzden sordum.

Şu sıralar Neowise kuyruklu yıldızı gözlem alanımıza giriyor fakat sizdeki farklı bir şey olmalı çünkü Neowise sabah 04:00 suları gözüküyor ve bariz şekilde kuyruğu belli oluyor.

Aşağıya bu sabah 03:50'de Ankara'da çektiğim Neowise kuyruklu yıldızının görüntülerini yüklüyorum. Neowise'ı merak eden olursa sabah 04:00 suları kuzey doğu istikametinde Venüs'ün solunda Capella yıldızının altında güneş doğmadan önce çıplak gözle yarım saat kadar izleyebilir hatta dürbünle nefis gözlem yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

kuyruklu yıldız öyle çıkmaz hocam, ya kayan yıldız (dünya atmosferine giren taş parçası) ya da çok büyük ihtimalle geçiş yapan bir uydu.
    Hocam büyük ihtimalle ISS (Uluslararası Uzay İstasyonu) olabilir. ISS geçişlerini takip ederim hatta üzerimden geçmeden 12 saat önce bildirim gelir ama İstanbul içinse bildirim alamıyorum tabii.

• celebic kullanıcısına yanıt
    ISS de olabilir tabii ki ama genelde büyük olduğu için daha parlak çıkar diye biliyorum.

• Üstteki yorumunda yüklediğim tek kare fotodaki iss ama yıldız gibi duruyor. Arkadaşın fotodaki çizgi sanki uzun pozlama yapılmış gibi duruyor. Belki kamera hatası olabilir.

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    ben kullaniyorum hocam, biraz kalin ama gayet iyi koruyor telefonu

• 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.