Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1076. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Revenge_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A31EBF679

Peki bir takip no vb bişey veriyormu
    Kolay Gelsin üzerinden mail ve mesaj geliyor olacaktır. Hatta 2 saat içerisinde geliyoruz, adresinizde misiniz tarzında onaylama bağlantısı da alıyor olacaksınız. Bu arada hızlı teslimat seçmeseniz bile yüksek ihtimalle Kolay Gelsin ile geliyor olacaktı ve süre de benzer olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11 ile 3. günümü geride bıraktım. Kameranın s20 kadar iyi olmadığını savunan biriyken, Note 5'i bile aratacağını hiç düşünmemiştim.

Edit: fotoları kaldırıyorum arkadaşlar

1. Beyaz dengesi berbat, arka duvar bembeyaz iken kompozisyondaki yeşil detaylar nedeniyle komple sarıya boyamış fotoğrafı.
    2. saç ve tende detay yok.. Samsung Note 5'ten bahsediyorum ya..

Kıyafetin dokusunu birebir yakalayan cihaz tende batırıyor..

12 yıllık DSLR kullanıcısıyım.. Herkes kaliteli bir makine ve lense düşük iso performansı için para yatırır. Bu nedenle boy boy prime lens taşırsınız.

Apple işin kolayını bulmuş.. Basıyor ISO değerine, ohh loş ortamlarda bile aydınlık foto çekiyor.. Resmi biraz büyütürseniz noise dediğimiz kumlaşmadan gözüm kanıyor.

iPhone 11, Note 5'ten daha güzel fotoğraflar çekiyor. Ancak 2015'te üretilmiş bir cihaz karşısında bu kadar önemli noktalarda çuvallamaması gerekirdi.

1 foto ile kıyas olmaz.. başka fotolar da paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synthesizer -- 12 Temmuz 2020; 0:10:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcan9292

iPhone 11 pro max kullanıyorum. Yıllarca tüm s serisi samsunglari kullandım. Hiç bir telefonda böyle bir ekran süresi almadım. Gece 2 de şarjdan çekip sabah 11 de telefonu elime aldığım zaman şarjı yüzde yüz görmek beni mutlu ediyor. PUBG oynarim en yüksek parlaklıkta mobil veri ağında 5 saate yakın ekran süresi alıyorum. Samsungda bu süre 3 saat idi.
    S10 plus ile kamera kıyaslaması yaptığım da s10 plus in kamerasının bir tik daha iyi olduğunu fark ettim.
    Ekran çözünürlüğü konusunda sıkıntılar yaşıyorum. Samsung daha canlı ve daha parlak ekran görüntüsü sunuyordu bana. Bir de şu çentik canımı sıkıyor. Face id 3 haftadir hiç hata vermedi.
    Geçiş konusunda soru işaretleri vardı kafamda ama ufak tefek sorunlar dışında sevdim bu telefonu ben.
    Gümüş renk aldım çerçeve parlak sevmiyorum ama fiyat uygun olduğu icin aldım. Kılıfın içine giren tozlar çerçeveye yapışmış çıkmıyor bu üzdü biraz beni. Koyu çerçeve ve koyu renkte bu kadar belli olmazdı diye düşünüyorum.
    64 GB aldım 4K 60 fps 2 dakika 35 saniye video 2 GB yer kaplıyor. Umarım ileride hafıza sıkıntısı çekmem.
    Bu stabilitede insallah cihaz devam eder. Samsung gibi her güncelleme sonrası önceki güncellemeyi aratmaz.
    Telefonu övdün mü yere mi vurdun anlamadık. Türkçeyi geç mi öğrendin? Gece 2 de şarjdan telefonu çekip sabah 11 de niye yüzde yüz görüyorsun? Sabah çek şarjdan

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    11 pro Max kullanıcısı olarak detaylı yorumlarınızı bekliyorum hocam.

• dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Yazdığımı tekrar okudum da Türkçe sıkıntısı yaratacak bir cümle bulamadım. Senin bir sıkıntın var anlaşılan:)
    Gece 2 de şarjdan çıkarırım her zaman. Gece 2 çok önemli. Şarjdan çıkartır telefonu masanın üzerine koyar sabah 11 de elime alarak şarjın azalıp azalmadığını kontrol ederim. Önemli cihaz kendi kendine şarj yerse ayip olur. Bir de senin önerine uyup gece full şarjda bırakıp sabah şarjdan çekeceğim. Bakalım o zaman da yüzde yüz kalacak mı?Önerini dinleyeceğim teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam farklı bi 11 ile sizinkini kıyaslama imkanınız var mı?
    Bu sonuçlar normal görünmüyor. Normalde iphone en iyi wb’a sahip telefonlardan. Hatta samsungun hiç bir cihazı iphone ile kıyas götürmez çünkü samsung resmen yeniden boyuyor fotoğrafı. Keskinlik yine olarak samsung yüz güzelleştirme muhabbetinden keskinleştiriyor fotoğrafı.

Açıkçası sizin sonuçlar şaşırttı beni. Ben de yıllardır dslr kullandım, son olarak iphone 11 serisine geçince elimdeki x-t3ü satıp drone yatırımı yaptım. Çünkü 11 kamerası bana aratmadı profosyonel sistemi.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Reddit’te takılıyorsunuz sanırım :)

Sonuçların beni oldukça şaşırttığını söyleyebilirim. Bu şekilde bir fotoğrafa maruz kalmadığımı ayrıca belirteyim. Cihazınızın kamerasında problem olabilir mi acaba ?

• ppobelter kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ara ara bakiyorum. Reddit bizim forumlara gore cok daha fazla bilginin oldugu bir yer. Burada malum bir muddet sonra olay kilif ve ekran koruyucu muhabbetine donuyor.

• Ali expressden bu urunu aldim. Digerlerinin aksine bu satici adaptoru ile beraber satiyordu, yani ekstra adaptor parasi vermeme gerek kalmadi. Ayrica takip edilebilir kargo da ucrete dahildii, diger saticilarda bunun icin ek 26tl vermek zorunda kalacaktim.. Benzer urun su an tr de var ve 290tl satis fiyati var. sanirim artik kablo zahmetinden kurtaracak beni.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 10 Temmuz 2020; 11:23:52 >

Link paylaşma imkanınız var mıydı hocam? Bende de samsung un ikili şarj istasyonu var ancak saati şarj etmiyor. Saat için bir adaptör daha bulundurmak zorunda kalıyorum. Bu ürünü tavsiye ediyorsanız kalite açısından, bir incelemek istiyorum ben de.

• Az önce iphone 11i telefon kabımdan çıkarıp bi bakayım dedim ama kenarda şöyle bir açılma mı kir mi anlamadım yer var. Telefonun arka tarafı ses açma kapama tuşunun üstü sizce garantiye gitmeli mi ödeme yapar mıyım yoksa normal mi?

• vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Sanki pil şişiyor gibi öyle açılmış. Hemen garanti sürecini başlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Ali expressden bu urunu aldim. Digerlerinin aksine bu satici adaptoru ile beraber satiyordu, yani ekstra adaptor parasi vermeme gerek kalmadi. Ayrica takip edilebilir kargo da ucrete dahildii, diger saticilarda bunun icin ek 26tl vermek zorunda kalacaktim.. Benzer urun su an tr de var ve 290tl satis fiyati var. sanirim artik kablo zahmetinden kurtaracak beni.

Selamlar, TR linki var mı elinizde.

• brkcnr kullanıcısına yanıt
    Daha 1 ay olmadı Amazon’dan alalı değişim yapsalar verecem hemen servislik oldu

Gelince şarj sürelerini paylaşırmısınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjersin07

Az önce iphone 11i telefon kabımdan çıkarıp bi bakayım dedim ama kenarda şöyle bir açılma mı kir mi anlamadım yer var. Telefonun arka tarafı ses açma kapama tuşunun üstü sizce garantiye gitmeli mi ödeme yapar mıyım yoksa normal mi?

Pil şişmesi mi değil mi bilmiyorum ama kılıftan dolayı olabilir mi hocam?Ben video karsılastırmaları ızledıgımde kamera kısmında birisinde beyazlık vardı aynı seninki gibiydi.Eğer pil sismesi gibi bir durum yoksa sürtme,çarpma ya da kullandıgınız kılıftan diye servis red cevabı verir.Umarım öyle olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 10 Temmuz 2020; 16:17:54 >

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Spiegen though armor kullanıyorum ama bilemedim
    Kamerada beyazlık olması koruyucu lens taktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjersin07 -- 10 Temmuz 2020; 16:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjersin07

Spiegen though armor kullanıyorum ama bilemedim
    Kamerada beyazlık olması koruyucu lens taktım
    Sert değil mi hocam?O yapmıs olabilir.Yani kılıftan da olabiliyor.Bir de siyah renk oldugu ıcın belli oluyor.Yok hocam onu youtube da siyah renk 11 ile başka bir telefonu karsılastıgında adamın telefonunda kameranın yan tarafında seninki gibi bir beyazlık vardı.Farkettim zaten koruyucu takılı.Bende de vardı flashda sorun cıkartıyordu baska kılıfa geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 10 Temmuz 2020; 16:45:52 >
  • 
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.