Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
478.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz doğru. Daha güncel bir cihaz edinmek kesinlikle faydalı görünüyor. Ama fiyatlar ülkemiz açısından her sene katlanarak gidiyor.

Yeni ipad pro tahminlerime göre en düşük versiyonu 7000-7500 tl altında çıkmayacak. yurtdışındaki fiyatı pek değişmese de(890 dolar olarak duyurulacaktır yine) bizde hem vergi hem kur farkından dolayı illaki bahsettiğim fiyat aralığında çıkacak. Klavyeli kılıf ile kaleme kesinlikle ihtiyaç duyacağım. ikisi için en az 2500-3000 tl arası bir ödeme yapacak olsak 10.000 tl yi geçiyor harcama. Daha paperlike ekran koruyucusu, taşıma çantası, ihtiyaç duyacağım diğer aksesuarları(type-c to usb çeviriciler gibi) ve işim gereği araştırdığım ücretli uygulamaları da hesaba katarsam sonu yok bu durumun.

Dediğim gibi tüm bunları karşılamak maddi olarak yormayacak bile belki beni ama içinde bulunduğumuz dönemde kontrollü gitmem gerektiğini düşünüyorum. Ipad pro 3. nesil işimi görüyor. Daha fazlası için daha fazla harcama yapmamaya karar verdim. Yaz tatilinde harcarım artık o parayı

Hal böyle olunca kartın borcunu ödeyip çarşamba günü siparişi geçeyim diyorum. Bu aklımda şu soru işaretini oluşturuyor. Yeni ipad pro, 3. nesile çok yakın bir fiyata çıkar mı?(Ipad pro 2 satışta iken pro 3 ile aralarındaki fiyat farkı hakkında bilgi bulamadım internette). Ya da yenisi çıktığı için 3. nesillerde ciddi bir indirim olur mu?

Ek soru : Troy hepsiburada mağazası diğer sitelere göre 300-400 tl kadar daha ucuza satıyor. Konuda oradan satın alan bir kaç kişi gördüm. Bir fark ya da sıkıntı var mı?

• Merhaba arkadaşlar bir ay olmadı ipad pro 11 64gb /apple pencil 2 /stm dux plus kılıf hepsi satılıktır motor alacağım için fiyat 6000 tl sıfırdan hiç bir farkı yok daha bir ay dahi olmadı üç haftalık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay sonu kesin ipad pro 4 tanıtılır mı? Etkinlik tarihi belli mi arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

Dediğiniz doğru. Daha güncel bir cihaz edinmek kesinlikle faydalı görünüyor. Ama fiyatlar ülkemiz açısından her sene katlanarak gidiyor.

Yeni ipad pro tahminlerime göre en düşük versiyonu 7000-7500 tl altında çıkmayacak. yurtdışındaki fiyatı pek değişmese de(890 dolar olarak duyurulacaktır yine) bizde hem vergi hem kur farkından dolayı illaki bahsettiğim fiyat aralığında çıkacak. Klavyeli kılıf ile kaleme kesinlikle ihtiyaç duyacağım. ikisi için en az 2500-3000 tl arası bir ödeme yapacak olsak 10.000 tl yi geçiyor harcama. Daha paperlike ekran koruyucusu, taşıma çantası, ihtiyaç duyacağım diğer aksesuarları(type-c to usb çeviriciler gibi) ve işim gereği araştırdığım ücretli uygulamaları da hesaba katarsam sonu yok bu durumun.

Dediğim gibi tüm bunları karşılamak maddi olarak yormayacak bile belki beni ama içinde bulunduğumuz dönemde kontrollü gitmem gerektiğini düşünüyorum. Ipad pro 3. nesil işimi görüyor. Daha fazlası için daha fazla harcama yapmamaya karar verdim. Yaz tatilinde harcarım artık o parayı

Hal böyle olunca kartın borcunu ödeyip çarşamba günü siparişi geçeyim diyorum. Bu aklımda şu soru işaretini oluşturuyor. Yeni ipad pro, 3. nesile çok yakın bir fiyata çıkar mı?(Ipad pro 2 satışta iken pro 3 ile aralarındaki fiyat farkı hakkında bilgi bulamadım internette). Ya da yenisi çıktığı için 3. nesillerde ciddi bir indirim olur mu?

Ek soru : Troy hepsiburada mağazası diğer sitelere göre 300-400 tl kadar daha ucuza satıyor. Konuda oradan satın alan bir kaç kişi gördüm. Bir fark ya da sıkıntı var mı?
    Troy dan hiç alışveriş yapmadım ama sonuçta premium reseller orijinal apple ürünleri satıyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum
    bu arada iPad 2. gen 12.9 64 gb 799 dolar 3. gen 12.9 64gb ise 999 dolar yazıyor release date lere göre bu fiyatı yazıyor :( yani her seride fiyat farkı var gibi tabi sürekli cihaz evrim geçiriyor

• Merhaba apple pencil 2.nesil satıyorum vatandan 15 gün önce alındı. Bugün 15.gün olduğu için iade edemedim. Faturası her şeyi mevcuttur hiç bir sıkıntı yoktur ipadde yazı yazmaya çok fazla alışamadığım için ipadı iade ettim kalemi edemedim.

Fiyat 730 tl

• Gümüş iPad Pro 256 GB Wi-Fi model cihaz ihtiyaç fazlasından satılıktır.Cihaz Tr garantili 2 haftalık.
    Fiyat :6700 TL
  • Glasus kullanıcısına yanıt
    Kararımı verdim alıcam artık. İkinci ele razı olayım dedim ama cihaz sahipleri sıfıra çok yakın fiyat istiyorlar. 0 almak her türlü daha mantıklı geliyor bana. O şekilde yapacağım galiba.
  • 4. Nesil cihazlar retail fiyattan gelir tahminim 12.9 versiyonu 999$ olarak çıkar trde 8000 küsürden satışa sunarlar. Zaten şuan 7400 gibi bir fiyattan satılıyor, aradaki 1000liralık farka değer. 1000 dolar kenara koyup 6100den tanıdığa getirtmeyi düşünüyorum.

2. El cihazlara 0a yakın fiyat biçenler ilginç, zaten 1 aya yeni model geldiğinde eskisi ucuzlayacak bekleyin derim.

• 256gb yurt içi ya da yurtdisi olup garantisi devam eden ipad pro 3 arıyorum pencilla beraber sıfır fiyatı gibi fiyat çekmeyecek satan olursa ulaşsın

• Wirm kullanıcısına yanıt
    Yeni modellerin daha yuksek fiyattan çıkacağını tahmin ediyorum. Yine de bekleyesim de var biraz daha. Corona sebebiyle duyurulmasi ertelenebilir belki.

2.el fiyatlari şaka gibi. Zaten aşırı piyasası olan bir urun değil. Satisi cok kolay olmuyor fiyattan dolayi. Ama 1 yıl kullanip sifirdan 500 tl asagi satmaya calisiyorlar.

• Apple iPad Pro [ANA KONU]

Apple mart etkinliği iptal edilmiş.

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    dayanamadım bir koşu gittim zorlu ya 11"pro 256 kaptım geldim ama kalem ve klavye kalmamış stoklarda yok apple sitesinden de baktım tedarik sorunu var dediler nisan ortası gelir diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glasus -- 11 Mart 2020; 11:2:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glasus

dayanamadım bir koşu gittim zorlu ya 11"pro 256 kaptım geldim ama kalem ve klavye kalmamış stoklarda yok apple sitesinden de baktım tedarik sorunu var dediler nisan ortası gelir diyorlar
    hayirli olsun dostum cok sevindim adina. Gule gule kullan. Ben de siparis geceyim bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

hayirli olsun dostum cok sevindim adina. Gule gule kullan. Ben de siparis geceyim bari.

Alıntıları Göster
    çok saol darısı başına aylarca air3 mini5 kullandıktan gerçekten pro cihazı özlemişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glasus

çok saol darısı başına aylarca air3 mini5 kullandıktan gerçekten pro cihazı özlemişim

Alıntıları Göster
    Daha yeni mediamarkt tan aldım ben de. Kalem ve kılıf bakıyorum şimdi. Ekran koruyucu önerebilir misiniz"?

• Mart etkinliği iptal, ancak yine de 2020ler piyasaya sürülecek deniliyor. Ben bekleyeceğim bir süre daha.

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ben kendi kılıfını aldım klavyesiz olanı bunun dışında envai çeşit iPad kullandım senelerdir hiç ekran koruyucu takmadım kalem çok kullanılacaksa paperlike kağıt hissine yakın yazma deneyimi veriyor ama zamanla kalemin ucunu ne yapar bilemem kalem gelmesini bekliyorum Apple store a bu arada hala aklımda 4.nesil var 😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalem ekranı çizmez değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 13 Mart 2020; 10:45:44 >
  • apathetic kullanıcısına yanıt
    pro 2 de çok yoğun kalem kullanmıştım normal şartlarda çizmiyor fakat ekran üzerinde toz parçacıkları vb birşey gördüğümde hemen temizliyordum kalemin ucu ile ekran arasında kalıp, yazarken farketmeden ekranı çizmesin diye 1 kere cam koruma takmıştım 2 saat sonra geri çıkardım kalemin bir miktar hassasiyetini etkilemişti
  • Performansı tatmin etti beni. Daha fazlasina ihtiyac duyacaginiz bir konu yoksa kullanin gitsin bence.

Dun sadece cihazi aldim. Ekran inanilmaz parmak izi tutuyor. Mat bir ekran koruyucu alayim diyorum. Kalem ile kılıfa bakiniyorum suan. Ikinci el temiz denk getirebilirsem alacagim. Sifiri beklemek istemiyorum. Type-c den usb, hdmi, hafiza karti girisleri veren aparatlar satiliyor. Bir de onlardan edinecegim. Biraz appstore a bakindim aksam ama isteklerime gore uygulamalar bulamadim. Tavsiyeleriniz var mi?

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.